Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ajjaj. És ez most volt neki először vagy valami régebbi? Gondolom a régebbi, ha tudta, hogy mire számíthat.
Nem😃
A lenyeg a motorozas,motoros oldalon vagyuk nem?😀
Na mindegy, óriási mák hogy senkinek semmi baja, motor is csak füves lett és remélhetőleg igy is marad a későbbiekben is.
Faternak volt cukra,gyogszerrel ment,de belejatszott a szivehez is.
Szerencsére nem tudok sokat róla, csak hogy pillanatok alatt tudatvesztésig viszi az embert. Neki is kettő alá esett, azt nem tom mennyire kevés.. de mint mondtam nem értek hozzá, ugyhogy a legokosabb orvosférjnek nem kell belekötnie. És itt még a szakértés előtt le is zártam a dolgot.
A cukor elegge elfogyasztja az embert.
Meglepi volt de egyebként 18 éves kora óta baja, aszonta meg is állt elötte egy kuton enni mert érezte a problémát. De szerinte ottbaszta el hogy nem várta meg a felszivódást. Ott szurta magát ahogy kikászálódott, de nagyon szarul nézett ki. Evett egy szendót, meg a mentők adtak vénás cuccot. Viszont a rendőrök azonnal ott voltak, hamarabb mint mi ketten pedig nem sokkal előttünk indult haza. A szembejövő oldalon látta egy nő hogy egy motoros lemegy az utról a fűbe és azonnal hivta a 112 őt ezek meg egy percre voltak onnan.
Szúrja magat vagy meglepi volt?
Nem. De majdnem. Cimbora hazafelé bedőlt a fűbe az m7esen. Leesett a cukra, szerencsére észbekapott és lefékezett és az utszéli fübe álltmeg magára boritva a vasat, előttem pár peccel. Aztán ezt a helyzetet igyekeztem kezelni.
nem voltál savazni...
én is tolom csak kicsiket és kicsivel
heti 100km körül megyek a robogóval, nem tűnik soknak de tavsztól őszig összejön elég sok méter
Amugy csak szolok talan 6 eve szinte egyedul tolom a melot.
Ez rohadtul szukiti a hobbira szanhato idokeretet,tavaly csücskösen a penz resze meg osszejott,iden mar durvabban kell elere allitani a forintokat.
Es ha osszejon meg kocsi is valtok.De ez meg ram jellemzo olcso lego lesz ha osszejon. 🤣
Ez is viszi az ido reszet.
En eljutottam a galgamácsai stelvioig. 🤣
Amugy a Bánk-galgaguta kivallo csak azert 9/10 mert volt par homokfelhordas.
Most jöttem haza szlovéniából, rajtam kivül itt már szinte senki nem motorozik. Te évente max kétszer a többi fagyizó, ekecs csesznekel, ugyhogy még ketten emlithetőek vagytok.
Motorozni fogtok? 😃
Momdom. Panasz, regiszter egy hónapra kibasz a házadra aztán kiderül.....ha jogos akkor megoldják.
szerinted mi lehet a szar?
ül a óra után egy öregember és dobál kockákkal és ha 27-est dob akkor szétkapcsol 2 tized másodpercre?
vicces hogy a saját tákolásom az hibátlan, a hálózati a szar
A pc sosincs kikapcsolva csak ha kikapcsolom és még nem állt meg. Nincs idövesztés semmiben nem áll meg semmi, szóval a háztájiban kell szétnézni. Ha mégis kötitek az ebet a karóhoz akkor reklamálni kell a szolgáltatónál és rakjon ki egy regisztert......mondjuk a tákolt napelemrendszerbe bele fognak kötni.......
Fingom nincs milyen balkáni vidéken laktok, de ilyen még a sötét elmaradott mordorba sincs. Sztem szar a házatokban a tákolt villany😃
Még anno a PC-s időkben szerváltam egy APC 1000VA on-line szünetmentest, hogy majd itthon használom az érzékeny cuccokhoz - de aztán persze lusta voltam megcsinálni, azóta is kint van a garázsban 😁 meg nálunk 3 éve nem volt áramszünet...
amúgy szerintem a mindenható beszopat, lehet azért mert nem kedvelem kellőképp a buzikat(vagy a sok elmaradt hittanóra miatt)
ahogy megcsinálok egy valamit a kocsin találok másik szopást
most például ezt
pl a pc is sűrűn megállt, most már azon is van szünetmentes, de még a mosógép is párszor megállt, igaz annak csak egy gombnyomás és ment tovább
most már nyáron nincs gond mert az inverter sokkal stabilabb mint a hálózat, folyamatosan 229v-230v között tartja a feszültséget szünet nélkül
Kamera, router, NAS, mikro, 3D nyomtató, és időszakonként a számítógép a házimozi erősítővel. EZ mind?
Most én is csinálok egy okosszobát az ősszel, oda áthelyezek minden ilyen szarral, és megoldottam minden problémát.
De remélem, aki ilyen hálózatot üzemeltet, annak a kurva anyjának a lélegeztetőgépe is így üzemel majd.