Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem meg a mások által szerkesztett zene hagy hidegen, a retrón azok mennek amik már akkor szarok voltak mikor 40 éve újak voltak a többin meg..........a duma inkább és abból is csak ami szórakoztató.
Nem erdekel a duma,radio akko legyen zene. 😁
De xak amiota nem mukodik a reklammentes tort verzio.
Buzi??????????
A kurva nyjat, mehet a szemetbe o is.
Annyit meger, es ugye nem eszkoz szam, hanem ahany embernek ahany eszkoze van, mindre ervenyes egyszrre is.
Pedig a bocskor pont arról beszél mint a balázsék,csak két nappal később,ezt onnan tudom hogy a kocsiba a balázsék mennek,a műhelybe a bocskor.
Én csak addig hallgatok rádiót míg a bocskor megy, előtte utána inkább kuss van és az autó zörejeit hallgatom. 😁
Így oldjuk meg mi is.
Ja, mikor már nem bírtam tovább előfizettünk, így most nincs reklám.
https://m.youtube.com/watch?v=...

Vagy pl ez. Erdélyi magyar zenekar, énekesük echte román. Viszont ugy megkedvelte az erdélyi létet, hogy kristálytisztán megtanult magyarul és egy magyarnyelvű zenekar énekese.
Akkor reg inkabb metallica stb amivel nyomultam. 🤣
Kazah-ok.
Bar 140 millios konnyuzenei piac.
22 elott gyakorlatilag az ukranok taroltak.
Miota picsipacsit jatszak eletre-halalra benyomultak a volt koztarsasagok eloadoi.
A ruszkik meg az azsiai-kinai piacra.
Azok meg akkora merites hogy ha befutsz az eletben nem lesz anyagi gondod.
Az amerikai ipar ott nem rug labdaba.
Vicces de nyitnak az indiai szorakoztato ipar fele is.Csak kb 3 milliard ember.
De jok a zaporozsec, soulwave a maiak közül.
Depecst én régen - a maga idején - is hallgattam. Mindig is tudott egy színvonalat.
Benne van a spoti kedvencekbe nekwm
Mondjuk a bagossy hatarozottan nem rossz.
Az is pl.
Alacsony költségvetésű nagyon😃
Át lehet baszni a yt mert ha egymásután kilépek a linkig akkor harmadjára nem ad reklámot😀
Vanilla ice.

Ice,ice baby. 😆
Akko hallgass kazah kortars zenet. 🤣

http://youtu.be/XyTxj7DFy_0?si=EX1UxWgxVxebxudy
Ja, nem az akkori zene lett jobb, hanem a mostani előadók egyre kritikán alulibbak és felértékelődik az akkori gyengének itélt előadás
A R dmc 90 kőrül hallgattam, még cd is van valahol. A depeche is azért ott volt akkoriban, most miota nyiltan buzi a csávó zeneileg is mintha gyengültek volna
Ezt is.
Baszki ezt ismerem😆
Neha meg a Run DMC,es a depeche mode is befigyel,de hogy azokat hogy ruhelltuk fiatalon. 🤣
Oszt megis.