Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha igen, akkor igeen balfasz volt.
Belekapott a fekbe.
A protektorok megvedtek.
Passz,de beborút az arokba mint a büdösbogár.
Megcsúszott vagy fékezett?
Kicsit hosszú a plató.
Nincs itt baj, ha az MI elveszi a faszkalap lippppsik, festők, fényképezők, versírók, bemondók munkáját, legalább azok is elmehetnek Afrikába az éhezőknek segíteni, meg iszapot lapátolni az áradások után.
Nem kell félni, lesz munka ezután is annak, aki akar dolgozni.
A kis nyomik ne jóemberkedjenek, társadalmi egyenlőtlenségek ugye, hanem hagyják ott a céget. Ja, hogy a fizetés meg jó is meg kell is?
Cruisert csak a meghaltam.
Vagy mrg akkorse.
ha nem lesz meg az a sok réz amit az andokban "fedeztek fel" sok éve akkor én inkább attól tartanék hogy kb 20-25év múlva már alig lesz kibányászható mennyiség aztán olyan drága lesz hogy inkább az lesz a fő gondunk
plusz persze még a többi nyersanyag se tart nagyon ki még 50 évig
és ugye minél kevesebb lesz annál drágább lesz minden
szóval én még mindig nem egy mesterséges agytól tartanék...
persze ha egy atom arzenált vezérel majd a digitális okosság akkor nem alaptalan a félelem
Esetleg egy ilyet? 😁 Nemrég láttam csak a yt-on, hogy egyáltalán vannak ilyesmi gépeik: https://www.keeway.hu/termek/mbp-c1002v
Megen egy kis MI 😁 : https://index.hu/techtud/2024/...
Ha ramdől egy penzesborond.660 tiger sport eselyesebb.
Vagy egy ilyen meglepit ? 🤨
Mer 900at tervezel?
Ok,olyat nem terveztem venni.
1200
900?1200?
Hát a tiger ako kivétel mert van három uj a cimbiknek, idén hozták ki eccerre. Mindből tünik a fagyálló, mindnek szarul volt gyárilag a kuplung beállitva, meg pár apróság amire a szerviz annyit mond, ez gyárilag ilyen😀
Naná.
Az hát😀
Nos,ilyen gondom nincs,best off motorom van. 😆
A műszaki megoldásaik eléggé olyanok, az kétségtelen. Pl. a blokkok felfüggesztése egyik-másik vázban az röhej. Hátsó futómű dettó.
De ilyen heftelést nem nagyon látni rajtuk, a kábelek a kapcsolókról gyakorta a kormánycsőben vannak elvezetve, a krómozás/festés vastag és elég tartós.