Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gtr a megoldás. 🤣
Pakolható, 2 usb aljzat, Tpms gyárilag benne, megy mint állat.....
Töltő elektronika?Te miről zagyválsz?Tudod miből áll egy ilyen?Aztán én nem értek......Arról nem beszélve hogy a beépített töltőt nem én cipelem,hanem a motor.Semmi dolgom nincs vele.De hát te cipelgesd csak a sok kacattal együtt,engem a te hülyeséged nem zavar míg nem érint.
Mert a töltőelektronikát meg az összes vackot hozzá nem hurcolod agyhalott?
Magyarázhatom egy írástudatlannak.
A túramotorokban van HA VAN egy szivargyujtó.Slussz.
De a 90%-ban kendács kartárs szereli rá kicsi kínából beszerzett hulladékot.Ne magyarázz olyanról amihez szemmel láthatóan kurvára közöd sincs annyira nem értesz hozzá.
Szép is lenne ha nem így lenne.
Hát én már nagyon várom, hogy szophassak vele..
Nem,1100at a jó kis dizellel teszem meg.Elektromossal nem akarok én sehova se menni,szopjanak vele a fókavédők egy ilyen úton.
Á, 1100-at csak villany autóval akar menni 😄
...de csak azért, mert azzal nem lehet 😅
Betűket irogatni?De miért nem motorozol helyette?Vagy azért kell hogy hátha összefutsz a dodorral és tudjál tőle autógrammot kérni?Te hülye,usb kábel így is van,powerbank nincs,nem kell hurcolászni a többi kacatoddal együtt.Ez csak neked bonyolult,vajon a túramotorokban miért van gyárilag,miért nem powerbankot adnak mellé?
Én rá szoktam tenni éjszakára a szálláson, főleg ha varosban vagyunk.
Betűket baszki.Ennyire fogyatékos vagy?Neked a kiepitett tolto,kabelekkel,csatlakozokkal,biztositekkal,töltőelektronikával egyszerűbb mint egy nyomorult usb kábel?
Te tenyleg ennyire hulye vagy, vagy teteted?
Mit írsz vele?Kíváncsi vagyok.Tehát egyszerűbb egy powerbank mint egy kiépített töltőt használni.Csak te vagy ilyen hülye.És hol írtam hogy szendvicset zabálok az 1100km-es út során?Soha nem volt ilyen.
Leirtad hogy egyben mesz 1100 km.
Toll minek?Baszki nem tudod?Írni egy igazi hulye vagy,ezt sem tudod.
Totál felesleges, csak egy igazi hülye aki navi miatt egy plussz kendácsolás tesz a motorra usb tötőt,igen a navi 5v rol megy egesz nap a powerbankrol.Ezt se fogod fel.
Sosem írtam ilyet.Ez a te agyad szüleménye.
De neked minek a toll?Azt nem írtad.Navigáció powerbankról megy?Az hogy?Talán a telefon töltése,nem?Nem mellesleg aki túrázni is jár annak alap hogy ki van építve az usb töltő.Szóval egy igazi hülye vagy túrázni jársz és powerbankot használsz 🤣Én sem hurcolom a sisakot,simán befűzöm az ülés alá,ha kettő van,akkor az még jobb mert összefűzöm a kettőt.
Ahol te tömöd a fejed az a kocsiules,meg se alllsz te mondtad,csak neha mrgvakarod a segged es zabalod a szendvicset koszos kezzel mig gorogbe ersz,1100 km en keresztul.
Megmondad a tutit.
Powerbankot vittem én is, meg hozzá elektromos punpát, harmadikként defektjavítót.
Szerencsére egyik sem kellett.
Tiedhez nem is kell,az utszeli cigonak se kell.
Arra féktisztítót kell vinni, az mindent eltakarít.
Toll?Hat,irastudatlankent ja,neked minek.
Powerbank?Arrol megy a telefon navigacioja,ertem hogy a bungallo korul mozogsz ahol laksz,tura messzebb van,lezarni a motort szokas ami nem olyan foshalom mint a tied,azt nem kell,sisakot meg nrm hurcibalom kezben,lezarom a motorhoz,neked az nem kell ugy se mesz motorral sehova.
Ja,nekem is van.A büdös életbe nem használtam.
Hogy függ össze a kettő?Ahol eszek ott wc is van,ahol wc van ott kézmosási lehetőség is.
Toll,az minek?Guminyomás ellenörző minek?Powerbank minek?És még sorolhatnám.Ilyen lezáró olyan lezáró.....
A sisaklezaro meg annyira felesleges hogy a hoddan gyarilag adtak hozza.
Tarcsazar se?
Mondjuk hogy blődi szaros kezzel eszik mert nem mossa meg azt elhiszem.