Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez NEM a békebeli ital. Az jó volt, ez inkább valami higított kefír, ami kissé savanykásabb.
Akár két zacskoval is ehetek. Csak a kákabelüek fosnak be tőle. Tejjel azert már másabb a sztori
Ja,vagy a hideg meleg értéket hasonlítgatja egymáshoz.
ha mindenáron be akarsz fosni nem kell ennyit variálni , egyél egy csomag aszalt szilvát aztán futás 😂
Eletemben nem ittam IRO-t.Nem is vagyom ra.
Hasonló van nekem is, a biztonsági öv/szalag ki-be csatolása, amikor bemegyek fizetni, illetve amikor tankolnom kell levenni vagy félrehajtani, már nem gyere be. Maga a táskával semmi bajom, illetve az, hogy a telefontartó átlátszó rész olyan tükrös, hogy azon bizony semmi nem látszódik át nappal, nemhogy a telefonon futó navigáció.
Akkor egy csont.....a suicid hajlamú Tesláról.

https://www.youtube.com/shorts...
😂
HA az Aldiban jártok és meglátjátok, hogy a tejtermékeknél IRO-t lehet venni, megveszitek, akkor ne igyatok rá alkoholmentes mangó ízesítésű sört. Ha mégis ittatok IRO-t és ittatok rá ilyen sört, akkor ne vegyetek és ne fogyasszátok el a horgászbarát (fisherman friend) cukorkát két zacskóval is, bár rá van írva, hogy hasmenést okozhat a mértéktelen fogyasztása.
Nagy hibát követtek el, ha így tesztek.
A tevedes lehetoseget fenntartom, mert csak 4-5 AN400 jart a muhelyben eddig, 2002-es evjaratig bezarolag. Lehet a kesobbiek betonkemenyre fujt 13-as gumikon gurulnak :D
Akkor egy tizedes vessző nem kell :) viszomt igy tényleg trollkodás mert egy adat se egyezik:)
42 psi a 2.9 bar. 14.6 a valtoszam.

A Burgman 400-ba 1.8 bar kell elol, 2.0 bar hatul, ket szemellyel 2.5 hatul. Ha jol emlekszem legalabbis.
Ez lehet a megoldas,de szeretnem szisszenteni.
vagy csak egyszerüen sürün nézegeted és azzal szisszented el a két tizedet.
Akkor elnézést...nem tudtam hogy a triumphnál ez normális.......nekem ennyit két hónap alatt ha enged - a szar kawán is meg a még szarabb ducatin is...
Nem hinnem.
akkor ott vmi szar......gumi felni szelep...
Ket tizedet.
Nekem ekkora a tanktáskám , igazolvány , telefon , 2 Redbull elfér benne , 4 geodinum mágnes korong tartja m9zdulatlanul !
És? változik?
melyik rész a trollkodás? A nyomás tudása a burgonyában vagy a psi érték? Mert a 4,2 psi az 2,9 bar, az meg sok sztem egy rotyogóba.
Megvallom nem hittem, hogy ezt bárki komolyan veszi, trollkodtam egyet és nem is bántam meg. 😆
2,5-2,2 bumburnyakban.
3 hetente ranezek.
A kawának is annyi a gyári😄, azt épp tegnap néztem és fujtam fel