Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én akkor Wartburgal... akkor tört össze a 320i-m...télen megcsusztam vele, és a padka elintezte.
Makkos cipő - télen 🤣
Én bárki más életéből adnék 15 nem, 20 évet is egy drága autóért. 🤑
Köszi,nem adnék 15 évet egy autóért.
Csak 15-tel ! 😉
Megnyugodtam , hogy nem a makkos cipő fehérzoknival ! 🤣
Már megint?Az hogy ő 93ban ilyennel járt,egyet jelent,azt hogy sokkal idősebb mint én,szóval nem,nem irigykedem.
Ne izgulj, az irigyseg az ok.
Azon gondolkodjatok 93-ba. ti mivel autóztatok ? Ha már ennyire fehér zokni a legnagyobb gond ?! Az autó akkor másfél lakás ára volt ! 😉
Makkos cipő fehér zokni,usa feliratos kabát......Nagyobb baj hogy a pipi a mai napig így jár.
Azé a fehér zokni odabasz😀
Az én wartim 5-nél többet nem evett soha. 🤣
Nekem is annyit evett bár csak 2 vartyogóm volt viszont sokat barkasoztam és normál súllyal elvoltak 10 körül, túlpakolva 14-15.
Én vagy két évig jártam wartburggal, az nem evett nyolc kilencnél többet, igaz kevesebbet se sokxor 😄
Ja értem... akkor nem azért, mert másfél milliárdba kerül 🤣
1993-ban ! 🥹
13 nem is sok a wartburg 12 alatt sosem fogyasztott ha én vezettem de akár 16 litert is meg lehetett etetni vele
faternak kijött kb 10 körül de ő nem pörgette sosem
aztán a 2t gépeket csak pörgetve kell használni, azt szereti
😁
Az én V8-asom tudott enni 13l és 60l is 100km-en . Pedig a legkisebb 305 -ös V8-as dohogott benne ! 😉
A nagyobb motoros V8-as Zil is 8000ccm körül volt és a sima platós kijött 30l-ből és 36l/100km volt az alapnormája. Nem sokszor, de vezettem iílyet, dieselre átalakítottat meg túl sokszor. 😄 Tehát tényleg sokat eszik szgk. létére. 😄
Minden elindulás padlógázos 40liter,ha nincs óvatoskodás de nem is száguldozik akkor 22liter,azért a 8000ccm-et itatni kell,sok autó fele ennyi ccm-el fogyaszt közel 20litert.Nem,biztos nem vennék ilyet,de nem az 500km miatt,hanem mert haszontalan.
Jobban meggondolva: normál fogyasztás, az gondolom, normál sebességeket jelent, akkor a 20 liter is sok, egy ekkora motornak a normál menet az alapjárat... és még akkor is ki kell állni tankolni 500 km-nél - szóval ilyet te biztos nem veszel 😃 valszeg én se 😅
Igen,olvastam.Ott volt leírva hogy az amerikai fogyasztás mérés szerint....hozzátéve hogy az amerikai mindig közelebb áll a valósághoz.Egyébként egy normál átlag fogyasztása 20liter körül van,az meg azért nem rossz.
dehüjjevagy, szted kipróbáltam? 😁 olvastam a vezess.hu-n, ott meg 9-et írtak. Gyanítom, te is csak olvastad valahol 🤣 meg a vezess.hu is.
Valami gyökér arab villogott vele a dajcsoknál, felkapta a faszbúk.
http://youtu.be/XZSWLS7cU-0?si=7JXC_Rj7B1N_TN76

Na, ezt az oltari atbaszast nezzetek meg. Es van, aki ezert fizet...
12 az a 9.,de ilyen terhelésnél a gumik csak pár percel bírnak többet biztonságosan,szóval jól is van ez így.