Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazából nem. De elviselni tartósan a működését........
Van-volt V2 kupa is.
Akkor viszont az a tulajdonsága, hogy kéthengeres, akkor nem jelent hátrányt sehol.
(Amíg nem versenyezni akar vele valaki.)
Hat,az a vicc ismeros a sok milliard léggyel?
Keretik nem megsertodni. 😆
A dövil egy mas kor szulotte.
De neked is írom, én nem mondtam, hogy a +23 lóerő akármihez képest is, az felesleges.
Két nap után megunod és még fel se visz mindenhová. Kicsi hely sok napra.
Mehetne maxi ducatoval is.😆
Hasonlóképp minősítődik a Deauville lentebb. Pedig - ahogy írtad - az egyik legnagyobb darabszámban eladott tartós és takarékos közepes túrázó. Csak kár tőle többet várni, mint amire gyártották.
Mivel akarnék bárkit is megvezetni?Van +25%teljesítmény,ezek a tények.
A +23 lo a nagyobb emelkedok miatt kell amik nem jellemzoek kicsiny hazank utjain.Igy itt nem olyan nagy gond a hianya.
Látod, oda (ott) én egy 125-ös robival mennék, hogy legyen időm nézegelődni.
Mások fejével nem tudok gondolkodni. De ismerek olyat aki egynapra is telehány legalább másfél dobozt.
Egy vagon motoros battyog full felszerelt 3 dobozos turasuv-al,80-al,szemmel lathatoan hetvegi egynapos barangolason.
Egynapra egy topcase untig eleg felesleges baromsag ket oldalkufferral eselyt se adni hogy netalan elferj a tulzsufolt utjainkon ket kocsi kozt.inkabb mendegelnek utanuk.
Ezzel az erovrl kenyelmesebb kocsival.
A +23 lóerő az kellhet, vagy legalábbis nem baj az, ha van, na de ne csinálj úgy, mintha a 81 éves anyámat akarnád megvezetni, mert az nem fog menni.
Ja és a tudás kerete tágitható, ez egy ujabb szempont lehet a későbbiekben.
Ha rendszeresen ki fogsz járni hegyekbe rájössz a miértek egy részére magadtól is. Ha nem akkor meg jol gondolkodsz, nincs szükséged rá.
De most elbeszélünk egymás mellett. Az, hogy szubjektív okok miatt kinek mi jön be, az egy dolog. De az, hogy az én világomba valamiért nem beleférő tárgyakat minősítsek, az egy másik.
Amúgy meg a te példáid alapján egyet tudok csak mondani: túl nagy a jólét. Nem olyan túl rég még Simson meg Trophy, most meg nem jó a Triumph meg a Ducati sem.
:-D
(Szokásaimmal ellentétben egy smiley-t kellett tennem a végére, hogy nehogy valaki vérkomolyan vegye, pedig van benne kis igazság.)

Én pl. megint, sokadszorra bevallom, az én motorom lehetségesen többet tud mint én, így csak a férfiakban lévő egészséges farokhosszabbítás miatt nézegetem az eladó motorokat. Akár színes kijelzővel meg végtelen nyomatékkal.
Változó, ismerek ilyet is olyat is. Én se értem üresen minek kolompolni még azzal is.
Ja,bar a gs-es es egyebb turasokon is rarohad az aludoboz,meg ha all emiatt a dugoban akkoris.
És le se lehet venni mer épp nem kell....
En ugyan nem,mint a nyil ugy megyen el az orrod elott. 🤣
Egy hoki ven tatáknak valo csopperblokkos ize,aminek a legnagyobb erenye a beepitett baszom dobozok.Kiazuristen vesz egy szottyadt motort ugy hogy atfer keresztbe egy bagett vagy esernyo a dobozokon?
Hogy legyen ha egy 675 bukdácsol a 15%-emelkedőn ivből kijövet előttem🤣
Miapicsanak a sok ha nem tudod kihasználni? 🤣
Én? Sose 😊