Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szoval aszondod a szemuveg nem kell......Hat,blődi szerint a latas noi dolog. 🤣
Tudtam én mindig hogy valami ott nem stimmel.Tisztára mint a nők,egy kupac felesleges kacat.
Ezeket is kihajigálhatod, túrán nem lesz rá szükséged. Max a zsepire ha megtaknyosodsz vagy az utszélén kell szarni😅
Nem,az SEM.🤣
A tanktaskaba ez az alap cucc,az ules alatt ennyi fer.
Meg van egy kisebb tatyo,a hevik vastag esoruha nagy helyet foglal el.
Regebbrn befert a tarcsazar,de a kekfog modul gyari helye pont annyit vesz el hogy nem fer.
EÜ csomag csak nagyobb uton jon velem,pont mint a tigrismelleny. 😆
Ez egesziti ki a ruhakkal a ket blaze taska,2x14 liter.
Ukrajnabol, naci szivet.
Nekem nem szokása. Indulás előtt beállítom, de legközelebb majd a következő túra előtt. Ha szarul viselkedik azt úgy is megérzem, ha meg nem érzem akkor nem tök mindegy mennyi? A régi diagonál volt olyan 0.5BAR nyomással kezdett kicsit elmászkálni 😆
Ja. A bicska az alap. Akinek nincs az buzi 😁
De ugye azon van sörnyitó, konzervnyitó, meg dugóhúzó is, szóval létfontosságú.
Mert nem tudsz pakolni.
Kb. ilyesmiket én is berakok mint te, lehet még többet is, de Pl. papírzsepiből nem kell a 100-as csomag. Kézfertőtlenitő meg egyéb trutyikból 25-50ml-es untig elég. Nem alkohol zselében kell lefürödni.
A zárak nekem az ülés alatt vannak, az EU csomaggal együtt.

Öreg CB-vel amikor mentünk két hétre motorozni, sátor, 2 hálózsák, kívülre volt felkötve, 2 gumimatrac topcase aljában, sok helyet nem foglal csak viszonylag nehéz. Vastag ruhák, cipők is itt voltak. 20literes OBI-s alukofferek voltak fenn, egyikben a szerszámok, meg a motor dolgai, fürdőszoba, másikban a kaják, és kaja eszközök, gázfőző, edény, vágódeszka, téliszalámi, konzervek. Dupla szövet tanktáskában meg a normál ruhák póló, gatya, zokni. Na de most egyedül megyek hosszú hétvégre fix szállással, és főleg motorozunk. Ha meg is nézünk valamit akkor is a szálláson hagyjuk a szarjainkat.
Plusz most voltam 2 hetet Madridban továbbképzésen és egy 40*30*20-as táskát vittem. (24liter) Ebben benne volt laptoptól kezdve minden szar, meg a ruhák. Visszafelé még egy rakás bort és fűszereket is hoztam, igaz kaptunk a tanfolyamon egy kis hátizsákot a doksinak visszafelé abban vittem a fedélzetre vihető dolgokat.
Szóval szerintem elég lesz az a 45liternyi össz tárolókapacitás. Ha meg megint hetes túrára megyek akkor meg veszek egy nagy doboz készletet, 4 sisaknyi hellyel. De én már nem vágyom ilyen kihívásokra, szóval ennek kicsi az esélye. Én csak motorozni akarok élvezetesen, intenzíven, ahhoz meg nem kell messzire és sok időre mennem. Ha tájat akarok nézegetni meg sok cuccal menni, arra kényelmesebb a kocsi.
A világ adott részein simán megveheti a helyi rendőrtől legálisan bárkinekna szerveit, leadja a paramétereket oszt keresnek hozzá donort.
Legálisan! 🤫
Szerv kereskedelem 😀
Kis érdekesség,más téma Meséltem már a kollégámat,akinek egy hónapot jósoltak,még mindig karistól,érdekesség hogy a dokik által felírt gyógyszerek felét önhatalmúlag elhagyta,azóta jobban érzi magát és jobbak az eredményei,na de ettől még a problémája nem szűnik meg.A lényeg,kicsit járja a témát és mi van?Füreden van egy magánklinika ahol 50millióért adnak szívet,30ért májat egy hónapon belül megvan a műtét,miközben az államiban másfél évet kell várni a szívre.Kérdem én,hogy lehet hogy egy magánklinika tud szerezni egy hónapon belül egy szívet?
A gugli szerint 1 pound per square inch = 0.0689475729 bar
Annyira szerer téged hogy még ezt az ordas faszságot is menteni próbálja, kicsit irigykedek 🤣
A hodda jo csak nem a te kezedbe való😀 eleve bontószökevényt vettél és ezt még alul tudtad mulni az idők során🤣
Is😀
Kezdek aggódni, ez most vissza troll vagy komoly? 😁
Akkor volt ilyen, amikor a lidlis 100% almalevet ittam, aztán amikor már kifordult a belem, akkor olvastam az üvegen, hogy az sűrítmény, hígítani kell. Azóta nincs azzal sem probléma.
Nem tudom, akár. A lényeg, hogy nem rossz az, de legalábbis nem annyira rossz, hogy ne legyen ihatatlan.
A tejet jobban szeretem. Nyáron, nagy melegben, jéghidegen a tej a legjobb.
(Még jönnek hangok a beleim felől. Kemény éjszaka vár rám.)
Mondom hogy hoddasok.
Asszem a túró esetében keletkezik
Most direkt nem nézem meg, de amikor a tejből valamit csinálnak, a visszamaradó lé az IRó.
Az poshadt tehén váladék.
...de amit tanultam, abból nehezen engedek. De még az sem lehetetlen.
Ja, akkor az kimaradt nekem