Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végeredmény szempontjából mi is a különbség,mindkettő ugyanazt a célt szolgálja.
Miből vontad le ezt? Senkit nem ítéltem, ítélek el azért, hogy bicskát, powerbankot, tűzoltókészüléket..... hord magánál. Szerinted engem mennyire érdekel, hogy te mit teszel a táskádba??? 🤣
Szerinted mi csinál 12v-ból 5v-ot?Te tényleg suta vagy.
Na az végképp nem. Egyszer tettem fel majdnem pofára estem. Mindent elfelejtek. A kormányzárat se zárom miota elektromos. Nehigy az ne nyiljon ki.
Nem ugy tunik.
Mint írtam, én ezt elfogadom és tiszteletben is tartom. Mindenki belátása szerint cselekszik. ✌️
A szivargyujtóalljzatba dugod a telefont.Ejjha. 🤣
mondom hogy nem vagy egy IQ fighter.
Tehát nincs benne.
Használtam ilyet is.
Már nem.
Vannak gondok.De,neked más a tapasztalatod.
Powerbank csak a fogyatékos kollégád szerint nem jó.
De őt sosem az eszéért szeretik.És igazábol olyan mint a rühös kutya,ha szerinte fogást tud találni valakin akkor ráharap és boldogan elvan a nyomorult életében.

Tehát túra,powerbankon elketeyeg egy teljes napot a navi.Tapasztalat.
Jelenleg tesztelem a connectivity rendszert,ez telefonon kapcsolódik,telefon navigál,kijelzi a műszerfalon,kell a powerbank mert az 5000mah telefon akku kb 15%-on van egy nap alatt.
Nem kell szivargyujtóba dugni,ebbe a kábelt,a másik végét meg a telefonba,naviba.
Szimplán csak a naviba vagy a telefonba,és mivel két port van megy mindkettő.
Nem kell belemókolni a motorba semmit.
Az praktikus 🤣
Ha a benzin kifogyna, a következő kútig elkullog ezzel a power valamivel?
Mindet tudok tölteni, amit akarok. 👌 De általában a szálláson töltünk.
Lehet hogy maga a powerbank adja a gyújtást.
Teljesen mindegy melyik van benne,mindkettővel tud telefont tölteni.
Átalakítót beledugom és már usb is. Nem ördögtől való. 😉
Kérdés.
Gyárilag van benne a 2 usb vagy valaki belemókolta?
Mert ahogy nézem a gtr-t csak szivargyujtó aljzat van a képeken.
Előtte megtervezem a túrát, nem a motoron pötyögöm be. Ezért gyújtás és már indulás. De neked nem kell gyújtás, van powerbank 🤣 🤣
Nem én használom a powerbankot hanem a navigáció.Beszélj már vele.
Ügyes vagyok mint csáknorisz.
Te gondolatolvasással adod meg a célállomást?
"A gyújtást ráadom és indulás"
Hogy a frászba indulsz gyújtás nélkül? 🤔 Ravasz motorod van neked. 🤣
Ha valaki szereti, ám legyen.
Én esőruhát, defektjavító készletet tartok a dobozba, és eü-csomagot. De ezt mindenki eldönti saját maga, engem nem zavar és nem befolyásol. Motorozási szokáshoz kell motort választani szerintem.
Tudod az ami 12v-ból 5v-ot csinál.Te vagy olyan hülye hogy közvetlen rádugsz bármit a az akkura egy az egyben?
Próbáltad már a telefont simán rádugni az akkura?
Rá se kell adnom a gyujtást.Miafasznak bonyolítani?
Te nem találsz el bárhova navi nélkül?
Mert valaki szeret magával minden szart cipelni és mert meggyőződése hogy útközben powerbankot használni a világ legjobb dolga.
A gyújtást ráadom és indulás. Minek a powerbank? Az átbeszélő min 12 órát kibír, telefon is..... Éjszaka a szálláson feltölt és így tovább....Nem bonyolítom.
Powerbankot adtak hozzá hogy tudd használni a navit?