Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez tényleg érdekes. Mennyi idő alatt folyik ki az a 100 liter benzin a kúton a locsolópisztolyból? Plusz sorbanállás a kútfejnél, sorbanállás a kasszánál ... Ha jl számolom, tlehet, hogy több időt tölt el egy Bugattival a kúton, mint az úton? 😦
Basszus, Bugatti Chiront se veszek... azt írják, nyelezve 9 perc alatt issza ki a 100 literes tankot... az még 400-al menve is csak 60 km.
Inkább akkor dácsiaspring 😁 az elmegy 100-at is 🤣
Nem, attól jobb állapotban van az alja szerencsére 🤣 Gondolhatod az SV-t mennyire döntöttem 🙈😁
Csizma leért? 😅
Tegnap mentem a 82-esen Veszprémből Győrbe, az milyen szép út, úgy döntöttem az opelt a kanyarban mint anno az SV-t 🤣
Nem tudom kié, de sajnos ez a nőszemély mindent így kezel.
Amúgy persze, nem az enyém, de néhány látvány felbosszant.
Ha a sajat kocsija,tokmindegy ha másé geciseg.
Hát most mi van,én is oda rakok sok mindent.
Más.
Megyek az autómmal, elhaladok egy virágkereskedés mellett, mit látok???

Egy hülye kurva egy szürke Astra tetejére tette a virágcserepeket amíg a kulcsát kutatta a tatyójában... Nem a földre, nem, a dukkóra.
Nem sok tartott vissza, hogy ne kiabáljak ki neki (rendőrlámpa várakozás), hogy mit csinálsz te szerencsétlen?
(Mező I. út csomópont, ha a ribanc esetleg magára ismer, 16:20 tájékán, egy kislány fattyú is volt vele.)
Igen, Keszthely felől érkeztem, az Őrség volt a cél, de menet közben módosítottam, Zegen voltam a múlt hétvégén, az odavezető út ugye már uncsi, így menet közben mást gondoltam ki.
A balatoni belső utak - ugye 57. éve járok rajtuk, az északi kevesebbet - nekem abszolút nem vonzóak, ahol látni a vizet, ott esetleg, de amúgy 60 km. hosszan egyutcás falu (szinte). Nem találok benne semmi olyant, ami a csúcsforgalomban pláne, odavonzana.
Északon is szar, ott kicsit több a látnivaló, csak nem nekem.
Dehogy tudom. 😒 😆
Egyébként melyik irányból mész,keszthely felől?ami igazán gáz az Füredig tart pest irányból,főleg a péntek délután meg a vasárnap du,akkor lepnek el mindent a gyökér pestiek.De ha ez időben pont szembe mész velük akkor tök jó .Füred után keszthely felé meg egyre gyérebb a forgalom.
A belso utat nyaron mindenkeppen elkerulom a Balcsonal. Ezt amiota motorom van, azota probalom betartani.
Igazi hülye,vakon tapogatózó degenerált jószág vagy.
Mi van,te vagy szócsöve?Erre vagy csak alkalmas?
Eléggé.
Van, csak kicsi
Igazabol nagyon vakon tapogatozol.
Jó kör,legközelebb próbáld ki hogy Tapolcánál lemész Zánka felé,az se rossz út.
Nem,szerintem fogalma sincsen hogy mi milyen kárt tudna okozni és miben.Mert hogy nem tud,ezért is kérdeztem vissza,nyilván belegondolva ő is rájött hogy ostobaságot írt,ezért kibújik az egyenes válasz elől.
Egyszer kíváncsiságból megkeresem, mert már nem tervezek semmit, de ki tudja, hátha szükség lesz rá.
Meg tudná,csak nem akarja te faék.
Na, ma ez is megvolt.
Aha értem,szóval valójában még csak meg sem tudod indokolni.....Leírsz valamit,de tulajdonképpen azt sem tudod mit.
Madár......