Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemcsak a hegymászásban, hanem amikor forgatni kell, akkor is.
A +30 kiló? Egy átlag 85-90 kilósnak a harmada pluszban, az azért már a mérhető tartomány.
Jelzem: a kövér szerint nem gáz, a füst a bagós szerint gáz, az alkesznak a mindennapi pia szintén nem az. Az "ideális" súly szerintem egy hosszú ideje, sok emberen megfigyelt életmód alapján felállított számszerű tartomány. Most nincs kedvem kikeresni, de biztosan van olyan adatbázis, ahol a megfigyelésen alapuló "ideális" súlytól eltérők milyen életkilátással rendelkeznek. Igen, NE ÍRD LE, van kivétel, de az átlag biztosan kevesebbet él, és hát... az utolsó időszak igen kényelmetlen és fájdalmas lesz. A rossz gerinc, a szétforgácsolt térd, a vérnyomásból fakadóak, meg a tököm tudja még mi.
Elnézem neked mert elfogult vagy, de a honda az egyik olyan gyártó amelyik jó motorokat gyártott, mig a kéthengeres faszkodásba nem fogtak. Ma már nincs a pelattán olyan honda amelyik kellene. De az XX , VFR és némelyik CBR a maga idejében az élmezőnyben volt. Ezt a vonalat megszakitották eztán beálltak az egyen sorba, egyforma szar motorokat gyártanak.
Az XXet a mai napig sajnálom hogy eladtam, de a crosstourer is ha lenne a mai kornak megfelelő vennék. A blokkja nagyon jó volt igy is de a futómű fék már korszerűbb kellene.
Mindrnki hozhat rossz donteseket,a hodda egy ilyen,a maxijó meg a haromhengeres volt. 😄
sosem mondtam hogy a túlsúly jó dolog
pl hegymászásban kibaszott nagy hátrány, de a hétköznapi életben egy +30as (a dokik szerint kitalált ideálishoz képest) kurvára nem ártalmas
persze nekem lazán van 2x30 is sőt hamarosan meglesz a 3x30 is ha így hajtok, ez biztos okoz pár problémát hosszútávon
az ideális súly meg egy nagy faszság, meg az is hogy örökké erőltetnék ennek az elérését, persze egy kibaszott jó üzlet aztán basztani kell a népet a túlsúly miatt is
Volt pár hoddám mind fasza volt. Még a hengerhiányosra se cseréltem volna egyiket se😀
Csak logikusan gondolj bele: a normál testalkatúakat különösebben nem érdekli a probléma. Aztán a kövérek mondják az egyiket, az orvosok a másikat. Te kinek hinnél inkább, a vitában érdekeltnek, vagy egy tanultnak?
Amúgy meg a szélsőség mindenben rossz. Lustaságban, italban, számítógép bámulásban, hegesztésbe nézésben, műgyantagyárban dolgozni, pont a túlsúly ne lenne az?
a túlsúly túl van lihegve, mindenre is ráfogják, aztán a hozzád hasonlóak tudnak rugózni rajta bármeddig
vicces hogy a sarkantyú problémámra is egyből ráfogták hogy azért van mert dagadt vagyok, hiába mondtam hogy ez már akkor is fájt amikor huszonéves voltam és 80 kiló
ja és a sarkantyú egy vádli nyújtási gyakorlattól elmúlt, pedig egy dekát se fogytam és hónapok óta nem fáj egy kicsit sem, pedig ugrabugrálok a traktorból kifelé
gerinc
székesfehérváron a mohácsi doki fedezte fel, egy sérv gyanúval mentem hozzá és kiderült nagyobb a gond, az is kiderült hogy már baszhatom semmi esetre sem lesz jobb a helyzetem
még valami akármit felírtak hogy nézessem meg, mert lehetnek nagyobb bajok is de leszartam/leszarom, meg tb nélkül max gyógyszereket íratok fel

még a gerincről
az emberek már az iskolában elbasszák a gerincet, aztán amire észreveszik már késő....
Ezt a betegséget te gugliztad össze, vagy egy papírral rendelkező orvos állapította meg? nagyon nem mindegy, amúgy meg hozzá nem értőként azt gondolom, a túlsúly a gerincnek ÉS az ízületeknek alapból sem jó, nemhogy egy betegnek.
ez nem hinném hogy a túlsúly miatt van
https://www.webbeteg.hu/cikkek...
amúgy visszagondolva ez már 20 éve kezdődhetett, tök régóta észrevettem hogy a motoron nem tudok hátrafordulni úgy hogy hátra nézzek, másoknak sikerült
de evvel sosem foglalkoztam
az is feltűnt hogy a zokni felvétel bajos, de gondoltam mert dagadék vagyok, egyszer visszamentem 110-re olyan csinos voltam mint a gazella de akkor se volt jobb a zokni felvétel......
aztán amikor megnézte a mohácsi bácsi a gerincem ezeket gyors összeraktam, hogy ennek már kurva régóta voltak jelei, csak amíg nem fáj az ember nagyjából mindenre is szarik

amúgy a gyulladáscsökkentőkért hisztiznek a dokik, ketőhöz járok magánba +5 ezerért írják ki de mégsem akar többet írni, aztán ha igazán jól akarom érezni magam kell a napi 3 ebből a cuccokból annyira meg nem futja
állítólag hosszútávon okoznak gondolat, hiába mondom nekik hogy nem tervezek hosszútávra
Nem inkabb a sulyfelesleg teszi tonkre a grinct?
Azt nem mondta még egy orvos se, hogy ez az összes gerinc szarság a túlsúly miatt van? ezt nem nagyon szeretik mondani, mert a legtöbb beteg felháborodik rajta...
Ezek csak non-stereoid gyulladáscsökkentők, az igazán kemény szerekben ópiát van. Azokat lehet csak korlátozottan írni, ezt kaphatod.
Nem is vagy te igazán beteg, nyomás, nyomjad a 600 km-t per nap, ne csak itt a szádat jártasd 😁
én már sajnálom a ribikre a zsetont, egy gyors numera árán veszek 3 kiló boljlit aztán avval elpecázok egy hónapig is
Nekem is sokszor qrvára fáj a fogam ! Csak az asszony meg ne tudja ! 🤫
a vérnyomásom fasza is, cukor is kurva jó, pedig ha rámjön megeszek egy kiló mézet egy kenyérrel reggeli+tízóraira
a felesleg nem zavar, munkában meg főleg nem zavar 😂
ellenben van valami kórság ami miatt összenő a gerincem, már egész korlátozott a mozgás, és kurvára tud fájni, pedig azt gondolná az ember összenő aztán nincs gond vele, de már egy megfordulás az ágyban jelentős fájdalommal jár
szóval nem a túlsúly lesz a vesztem hanem ez a szarság
Na, baszod, eddig azt írtad, hogy milyen jól érzed magad, meg a rajtad lévő felesleg miatt mindenkit túlélsz majd, meg micsoda kiváló a vérnyomásod meg minden is.
egyhengerben pedig jók voltak, kicsit körülményesebbek mint a yamaha, de szerintem nem rosszabbak
a levegős yamahák sokkal letisztultabbak és ésszerűbbek voltak
Ez mar ujkoraban is lom volt.Hodda. 😆
Ami nem csoda...eleve szarul inditottál vele, nem bontószökevényt kellett volna venned🙂
én kibaszott kemény voltam
sajna egyre szarabb állapotban vagyok, a csatornapart 7 km aztán meg kell állni 2x mert nem tudom a gázt húzni úgy zsibbad a kezem
ha nem szedem a gyulladás csökkentőket akkor már az alvás se nagyon meg annyira fáj a gerinc, dokik meg már nem nagyon akarnak magánrendelésbe se felírni tuti cuccot (ha tudsz movalis, meloxep, analgesin nagyobb tételben érdekelne)
ha nem zsibbadnék most is valahol a hegyekbe ténferegnék, hajtanám a medvéket ezerrel 😆
robogó vételről is letettem, ha nem tudok menni vele minek...inkább terepjárózok
A shad dobjz nem rodsz,de a motech evo sport tanktaskanal jobb format nem lattam sportos nakedre,es randa tejfolospohar hornetre sem. 🤣
A penztelenseg kreativva tesz.
Itthon senki nem tamogatja a motorvasarlasi projekjeimet.
Ja,kemeny gobdolkodas utan kihajtottam a labtartot,es mar no para 😆
Az olasz pályamatrica automaták tényleg nehezen érthetőek, meg az automata benzinkutak is, pláne, ha többet töltesz pénzben mint azután benzinben és kapsz egy voucher-t, ami feldughatsz, ha már hazafelé jössz.
És az egyszerűség kedvéért a Givi tanktáska aminek jó formája van.
https://www.shox.hu/givi-tankt...
de a Motech gyűrű ami igazán fasza 🤣
https://sw-motech.com/en/produ...