Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

820 az kb egy gyerekzsúr kategória aszfalton 😆
autópályán meg egy rendes blokk bemelegítés olajcsre előtt
Bocs má' 😅😂
Akkor a honda minőség itt is érződik,egyik havernak van ilyen,csak ő lényegesen kevesebbet megy vele,de nagyon szereti.
Csaaaaaak 820? 😮
Nézd, 2016 óta használom, most fordult bele a 71ezer. Ezalatt kopó/fogyó alkatrészeken kívül most tavasszal lettek a szelepek újralapkázva és kormánycsapágyat kellett cserélnem. Soha semmi gondom nem volt vele. Ez ugyan "csak egy 125 lóerős Honda", de nem érzem, hogy bárhol kevés lenne. Biztosan van jobb, erősebb és szebb motor... Hosszabb úton is élhető. Persze nem mondom, hogy tegnap este 820km autópálya (Livorno-Ingolstadt) nem esett jól leszállni róla 😅
A vege pont van kozte egy ujjnyi tav es picit csapkod,az pont eleg volt a bolyhosodashoz.
Ja,6900 alatt nincs,es ebay-en kezd feltunni a bontott motyo hozza.
Ez jo lenne alkuval 3000 ert,de mar a 3495 se tul rossz.
Idomok vannak letarolva rola,meg a lampa,es tartok,de pl a plexi,tank jo keprol,igy valszeg csak az oldalt kiallo kölöncök mentek a levesbe,a lampa fajdalmas arban,de kb 5 kilobol kihozhato.ketto alatt picivel jo lenne,3,7 az uj ara.A kovetkezo arkategoria 2,6 es ket db van a mobilen ilyen arban,a legtobb 7-8-9ezer euro.
De mindegy,van 500 am tarcsiban,meg egy lom hodda. 🤣
És a motorral mennyire vagy elégedett?
Nekem nem ér hozzá sehol.
Zoli, azt vágod, hogy az a Tiger660 törött, ugye?
https://www.louis.de/artikel/s...

Ez már az újabb, sportosabb modell. Nem olcsó, de manapság semmi sem az, ami jó.
http://youtu.be/ONQKwi6qhaU
Az utaslabtartot nezd meg van e eleg hely.,nekem mar picit kikezdte,hajtsd fel ha igen.
Csak ajánlani tudom a Zoli által említett SW-Motech Blaze oldaltáskákat. Én most használtam őket először Szardíniára menet és ott is, amikor esélyes volt, higy eső lehet.(karácsonyra hagytam magam meglepni vele 😅). Pillanatok alatt fel/ le szerelhető, "kanyarvadászatban sem zavar semmit és dugóban kocsisorok között sem volt gond vele.
Az semmivel sem puruttyább, mint amikor gyerekfürdető kádat kettévágva raktak fel térdvédőnek...
Akkor tuti a motech.Bar en inkabb a blaze-t vennem.Annal nem marad vaz a motoron.
én meg vésőgépkoffereket láttam a multkor valami régi szimszonon
Az nekem nem gond. Nem akarom zárni, csak ruha lesz benne.
Csak zipzaras,lakattal zarhato.
Ja ez nem is rossz, és van a motoromhoz konzol.
Ott mit adnak
Nagyon bejött neked az a vidék ha még kocsival is arra mész😃
Na hát az majdnem ugyan az. Német mindkettő, sőt az első féknyereg is onnan származik 😁
A tanktáskájuk tetszik, de oldaldoboztból csak a világjáróknak csinálnak.
Nekem meg OBI-is alu szerszámos láda, a topcase meg egy Malév Cargós láda. De ez most nem az a műfaj. 😁 (ja és laposvasból csináltam rá tartót, mint amin a MuZ háborgott 🤣
En pátyra megyek,kocsival.
Lehet holnap ki is kéne ruccanni. Bár még románián is gondolokod az is belefér egy 6 órás menetbe
Hát lassan már a kinti nevezetes hágókon is ez a helyzet. Annak is fele magyar.