Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joaz,csak sok a köcsög...... 🤣
Jabbocs motoros........ 🤣
Mint ahogy fél szlovákia
Gyakorlatilag magyar,csak el kene venni a tótoktol,nincs mar fegyvrruk se. 😁
Megvan már egy tót falu
Mimi?
Ja, azt irtam lejebb.
Az miaz
Mondjuk még sose voltam ott, bár nem is igyekszem olyan helyekre jutni ahol parkolokban gyűlnek a motorosok és odavissza keringenek. Mátrában is kétszer voltam mióta elkészült az uj aszfalt. Egyszer kiváncsiságból tavaly meg idén mert ott beszéltük meg a találkozást egyik cimbivel. De ez a csesznek héreg meg mittom én mik kimaradtak és inkább kimegyek szlovákiába a tátrába kb annyi az ut.
Mitakarsz,Szete jobb mint csesznek es kozelebb van. 😆
Nem, de attól messzebbre tervezek mindig😃
Most nezem menozni akarsz.
Mire a neni egyenkent leviszi azokat a dobozokat a blaze mar fenn van.
Igaz nem zarhato.
De egy kinai bicskaval siman levagom a dobozaid. 😆
Hú de fáj neked ez a Csesznek ! 🤣
Nem valószinű hogy a zzr dobozolva lesz de se le nem veszem a konzolt se dobozt nem adom el, kellhet még. Ráadásul pont semmit nem zavar, motor elbirja. Aztán ha nem csesznekig indulok el hanem olaszországig akkor még jol jöhet.
Igazad van , semmi dobozt nem raknék már a motoromra , mikor meghoztam , még azutánfutón leszereltem a kölöncöket ami rajta volt az előző tulajnak a dobozokhoz ! Csak azután spanifereztem ki a vasat ! Mellesleg szívesen lennék ott , ahol még dobozolni kellett a motoros útjaimra ! 😉
pedig aki nem világjáró az műmájer
😂
a karsuser jó volt
40 éve
korabeli mototon még néz is ki valahogy
újabb motoron elég fosadékul néz ki
Hagyd már azt . Krausert, nincs motor amire fel tenném ha valamelyik padláson még találnék egy olyan tulméretezett diplomatatáskát. Már a bmw is tullépett ezen vagy harminc éve és sajátmárkás normálos kinézetű pakolbató dobozokat tesz a motorjaira
Van 2 Givi hátsódobozom is , összetudom hasonlítani a 40 éves Krauserrel ! 😉
Mér lenne az? Egyik legnagyobb gyártó minőségi anyaggal és hatalmas választékkal. A shad éppen a gyengébb láncszem, báf volt olyan topcasem is és hibátlan volt.
Urban ABS szett van ha ilyen csinos neszeszert akar.

https://sw-motech.com/en/bike/...
Akkor már nyilván a Shad ! A Givi játékszer csak ! 🤔
Az sztem inkább csak szővet motyókban meg tanktáskában jó
Réges rég egy távoli galaxisban.....jelenleg givi shad kappa. Ha alu akkor touratech..
Eredetileg BMW-re készültek ! 😉
Sw-motech.