Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, a felhasználás módja határozza meg
Minden motor enduro.
Ja. Mimket is elvitt hegyi aszfalt nélküli utra. Kellett az enduro.
Siman levisz 20m minuszert olyan felsavos erdei fostorgos utakra hogy ejfelre se erek a celba. 😆
Tavaly az olaszoknál sikerült olyan motoros úton menni, hogy csak néztünk a baj, hogy autóval voltunk és azzal a keskeny hegyi szerpentineken nem volt annyira jó. 😁 Gondoltam levágom Velence felé a pályát és rövidre állítottam a guglit, rövidebb volt vagy 30km-el, de tovább tartott 2 órával. 😏
felfedezni úgy lehet a legkönnyebben hogy a gps beállítod a legrövidebb útra
pl zalaegerszegről miskolcról olyan utakon hozott haza hogy arra önszántamból sosem jöttem volna
csak vigyázni kell ne maradjon benne a földút mert az tud vicces lenni annak aki nem szereti az extrémebb utakat
erdélyben voltam olyan úton amin egyes szakaszokon nem is látszódott hogy út, ellenben kurva szép hekyeken jártunk
persze nyugatabbra ilyen gondolom nagyon kevés van
Szintén szeptemberben pont másik útvonalon felűlről támadtam,lavamünd meg útbaesett.És már csak nem hagyom ki.
Tavaly szeptemberben még jó vót.
Jelenleg fedezd fel tóciát a határ mentén rapid teszt van.
Régebben volt egy olyan fasza hullámvasút útrész,ha megküldted ég ugratni is lehetett többször,de elfelejtettem hol van. 😆
Egyébként az a baj bevett utvonalakhoz foggal körömmel ragaszkodtok. Mi most a vrsic hágót leszámitva na meg a mangart felé menő szakasz utolját csak idegen helyeken jártunk. És rengeteg fasza utvonal van. Eltévedni meg mindig jo mert akkor találsz érdekeseket. Pl azon a szlovén osztrák hágón se mentem át sose pedig tizpontos uj aszfalttal és tele kanyarral. Ugyhogy azt még jó idöben megkeresem majd hol voltunk
Anélkül is érdemes. Legfeljebb vissazjössz a szokott uton. Ami már kezd elég szar lenni. Errefelé meg jó
Hmmm,majd ha futozok megnezem.
Aha
Maribor fele?
Jo jo de ufóval ugy hogy a zasszony sose huzott nem baj az. Ellenben megkerűlni is fasza az ut, ha egyenesen mész tovább átmész vissza szlovenba majd egy lágyabb hágón vissza.
Mondjuk lavamündöt kikerulni vétek meg esőben is.😀
A gyengébbek kedveert meg mindig nem teljesen google maps megy.

http://youtu.be/x7oW9oAJwDE?si=rIrnY6lbrA-GE4u-
Ezt már én is mondtam neki egyszer, de oda jutottunk, hogy igazából szeret szopni 😆
Google mapset is le lehet kérni a telefonra és akkor nem útközben tölt be... az előre letöltött térkép kábé egy hónapig jó aztán már elavultnak számít, figyelmeztet is
A hegyekben nekem is ezt játszotta, akkor váltottam Magic Earth-re. Letöltöd a térképet otthon, wifin az adott országhoz és csak GPS jel alapján is tud működni, nem kér mobilhálózatot.
Ez igaz. A telefonos navi nem ment a többieknek. Egyik határon se egyébként. A legnagyobb likat a szlovén osztrák hágós átkelés ütötte a lefedettségben
Végülis azt leszámitva hogy a garmin leszopatott és ausztrián hozott haza hágon keresztül szakadó esőben utánna már jó volt. Kikerültük a durva zivataros gócot hogy nem a horvátok fele mentünk de a hágóztatás futóval az asszonynak kicsit aggasztó volt de vette az akadályt. Aztán Lavamündöt szerencsére megkerülte a navi utánna már szárazon jöttünk végig.
Most jó vállalkozni 🤣🤣🤣
Egyszer írtam neked WhatsAppon báttya. Még tán tavaly. Ha mozorozol még, a nyáron össze kéne durranni valahol. Van felétek valami jó kis okádék party? Évente egyszer el szoktam látogatni ilyen helyre de a Hajdúdorogi nem lesz most. 😂😂
Még, de már csak alkalmazottként.
visszatértél gecó?