Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bazmeg!
A szembeszomszéd fia (nekem nem rokon, feleségem féltestvére) szólt, hogy telefonált a szembeszomszéd, hogy a "gyerekek" valami labdát dobtak a csatornába, nem megy le a víz, ömlik a falra az esővíz, menjek át vegyem ki a labdát.
Anyádba megyek át esőben, még ha a házat elviszi a víz akkor sem, HA eláll ÉS még világos lesz, esetleg, talán. Elállt, átmegyek, viszem az antennázós hosszú létrát, felmegyek, semmi. A faszi kijön, hogy nem itt, hanem az udvar felől, de ott már dupla magas a haáz, mert lejt a telek. Mondom Gyula, milyen gyerek lehet az, aki hét méterre feldobja a labdát? Mindegy felmegyek, közben azért érzem a csepp-csepp esőt. Belenézek a csatornába és tényleg csurig, de nem labda - hogyan is lehetne - hanem az ócsított tetőszigetelés, a síkpalára kátránylemez ragasztva munka közben benne hagytak egy kúp pala darabot, az megfogta a szutykot és az tömítette el. De a fal olyan mohás volt, hogy látni, ez nem az első víz, ahol a csatorna szélén átbukott és áztatta a falat.
Hogy eddig bazmeg miért nem hívtak bádogost vagy tetőfedőt vagy valakit, miért kell engem basztatni felhőszakadás közben - közben most megint elkezdett esni - nem értem... A nyuggerek miért hülyék?
te még a buzibárban táncolsz?
Sándor , te fuvarozással foglalkozol még?
Van olyanom,nem motor,furgonrol. 😆
Csak erru' tudok nyilatkozni.
Mondjuk ezt nem hajtogatja el semmi, mert polikarbonat, ez torik.
Igaz, ha torik is, nem kell a potlasahoz a hatosaghoz szaladgalni, online rendelhetsz (akar ebay-en) csak le kell fotoznod a forgalmit, hogy a sajatodra lesz es nem valami sibolt verdaval trukkozol.
Azert tóciában ha valaki telefonnal akar navigálni keszuljon hogy spec a hatarnal csak edge van,nemigen talaltam 4G-t.
én meg a németben élő ismerôst kérdeztem hogy sikerült így a rendszám hogy teli van i és 1 karakterrel
aztán így kérte mert kisebb a tábla
persze még így sem kicsi
Altalaban álló rendszam van eu-ban,a fekvo ami nekunk van kevesbe passzol a motorokra.
En isneccesen tettem fel az Evotech rendszamtartot,a rendszam majdnem takarja az indexeket.
Azt turtam ki hogy 150x200 az eu eloiranyzat,de kis mertekben elterhet.
Gondolom a lathatosag fontos,nem lehet kartyameret mert a zsandar nem latja.
németre kérhetsz vékony betűket és kisebb lesz a tábla
nem fix méret mint nálunk
Bp.-n nem és állítólag ma jobb lesz.
Csak a legjobb,eleg az........
Csicsergo madarak,napfeny es bulihangulat.
Kicsi volt a merítés.......
Eső menet lesz.........otthon is szar idő van még?
Na a lényeg hogy mindig elakad és felhajlik 😉
230 x 180 az angol. Úgy is szoktuk hívni, hogy a "DVLA menzás tálca". :D
Magasabb, mint a mienk.

Aki pediglen egy repülő téglából kaférészert barkácsol, annak jár is a faszkorbács.
Kb ugyanakkora az olasz ,nemet,angol rendszam is,csak azok a teglalap rovid oldalara van allitva,nem a hosszabb.
Mondjuk az is igaz, hogy ordenáré nagy a magyar rendszám. Simán csinálhattak volna kisebbet, akkor nem akadna el mindig mindenben 😁
Mondjuk súlya az nem sok van, az tény :D
Ok, akkor szar ez is. Tiszta simson feeling 😁
Mikor a simson után ráültem egy 125ös mz-re,akkor az is úgy tűnt mint a világ legjobb motorja.....
Oda tamasztottam,azéé.
Direkt visszamentem.
Az a legjobb a képen. Mivel Zoli kölcsönadta anno, azt kell mondjam az egyik legjobb motor amire rátehettem a valagam :-D