Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja mert nagyon okos. De ha egyszer rendeltetésszerüen haaználod majd, többet fog enni. Mondjuk nem értem ilyen hüiyeségekre minek vettél ekkora motort 😀
Nem érdekelt soha mennyit eszik , akár 12l csak tegnap a robogósok akartak kinyírni , hogy ilyen nincs , hogy egy125-ös robogó többet eszik ! 🤗
Hát ha nem mész vele csak vonulgatsz, nem is fog sokat fogyasztani. Alapjáraton kevéssel beéri a nagy köbcenti is. Vidd ki az alpokba, nincs messze. Duplája lesz.
Más . Tegnap a bivallyal elmentünk tökölre , délután Győrújbarát felvonulás , találkozó , mentem összesen 309km-t , ma tankoltam megint tele , 11,52 l-t tudtam beletenni , és ez 3,7 l ! 1400ccm-ről beszélek ! Igaz egy Tzr 125-ös Yamaha diktálta a tempót ! 😉
Az ocsmánybélyegre nem emlékszem , csak hogy 50Ft-ba fájt , egy Simson teletankba ! 🤔
Szerinem 70, en is akkortajt vizsgaztam, 50 volt a vizsgadij, +20 az okmqnybelyeg a jogositvany igenylo lapra.
segédmotor + állatierővel vont jármű /lovaskocsi vagy ökörfogat/ jogsi 50Ft 1980-ban ! 😜
Nem ! 41 éve ! 😉
40 éve.
Az én "A" kategóriám pontosan 350Ft volt ! 🤫
Más. Pénteken vizsgázott a kolléga A korlátlanból, a komplett tanfolyam, vezetés, vizsgák az új jogsi nélkül 285 ezer itt vidéken.
Plusz óra nélkül persze.
írtam már hogy pro vagyok, a gagyikhoz nem értek 😉
A reaktortartály mar kovácsolás alatt van.
Hogy hogy nem. Most mondtad mindenhez is és már hülyülnöd kellene😅
Hát hogyne teljesülne😃 napokon belül😄 igaz paks 2 is vagy 30 év lesz mire elkeszül az elejétől számolva, de nem számit. Lesz és kész. Azonna csak igény kell és megvalósul
Nem küldős,odamesz es megnezed mit veszel.
De spec a nagyaruhazaknal van csere,hozod a regit viszed a felujitottat.
de jó lenne egy bontott szarral küzdeni
haver járt úgy hogy küldtek neki egyet a fékcső el volt lazán vágva
a fékcső csavart meg lehetetlen volt kitekerni, szét kellett szedni, lánggal melegíteni, aztán csak beletört
de végül jó sok szopással tudott csinálni a kettőből egyet, ami működott
Ugye te sem hiszed el, amit ini az utolsó tíz évben ideokádott, hogy így él meg úgy él?

:-D
Masik nyereg a legegyszerubb.
...és vegyük figyelembe a faszkalap németeket is, akik a gázkazánt tiltanák be. Gondolom nem azért, mert szeretnék a szenet lapátolni.
gondolom be van rohadva a munkahenger dugattyúja
haverral ketten 2db 40 centis vízpumpa fogóval próbáltuk visszanyomni de meg sem mozdult
augusztusban műszaki addig meg kell csinálni rajta mindent
az elejében az a csúszó tüske volt berohadva, meg a fékbetét tartó lemezke törött, hátul a dugó van beállva, az csoda hogy fékezett, legfőképp hogy 1-2 mm a ferodol vastagsága
valami legolcsóbb mosógép igaz a 7 kg ruha tuti nem igaz mert a másik is 7 kg volt és abba több cucc elfért
szóval inkább csak 6 kg
egy időben méregettem fogyasztásmérővel a cuccokat
az 1000w sütő 1000w környéke volt szóval nem csak sokat
Mi baj lehet?
Vegyélgyárit...... 😆
A 30°-os programmal mostok mindent vagy keverőtárcsás van? Amúgy nehogy azt higyjük, hogy az puruttya mert nemrég néztem a médiában és a keverőtárcsás 80000 és a centrifuga is annyi tehát a kettő 160000 amennyiért már egész jó automatát is kapni. 😆