Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi ilyen amit szeretnél.
Meg fogom írni, amikor konkrétan az illetőtől hallottam a történetet. Az, hogy pont az a kereskedő belerakott egyet azt még el tudom képzelni, de majd kiderül. A "hírforrás" számomra teljesen megbízható ember, ami téged nem izgat.
De leírtam, most megint, az hogy egy TESLA autóba raktak valami töltés segítő, emergency portable eszközt, semmit nem fog rontani azon, amit lentebb írtam, az általános elektromosra átállásnak nincsenek meg a feltételei még évtizedekig szerintem, de egyig 120%.
lakosok egy része.....
nagyjából ezeknek a lakosoknak KELL az autó
jellemzően vidéki népek mennek dolgozni a közeli városba, nekik ez tuti dolog hiszen a dupla árú kocsi már az élettartam végére kb ingyen lesz annyit spórol az üzemanyagon
aki meg pesten(vagy egyéb nagyvárosban) él a 10. emeleten és arra van neki a kocsi hogy 2 havonta meglátogassa a nyíregyházi nagymamát annak nem kell kocsi, se villanyos se benzines, csak elhitették vele hogy kell a kocsi neki mert így pörög a gazdaság, bérelni nagyságrendekkel olcsóbb egy kocsit erre a célra, ha meg esik rendel egy taxit dolgozni menni nem kell azért kocsit tartani mert az az esernyő
szóval hasonlóan nagy bajok vannak a fejekben az átlag villanyellenes népeknél mint neked
http://youtu.be/BHE9YauMRME;t=9s

Na mert most megmenekülnek a bébifókák.
Tehát nem te írtad ezt? "Pont Hollandia, ahol alapfelszereltségként aggregátorral árulják az elektromost..."

De látod te már hogy ezt benézted, ezért megy már a terelés ezerrel ahogy szoktad, csak be ne kelljen ismerni hogy TÉVEDTÉL 🤣
Pedig ez olyan dolog ami nem csorbítaná a megítélésed. Nem olyan infó amit tudnia kéne bárkinek. Az viszont elég ciki hogy ennyire ragaszkodsz a baromságokhoz, csak nehogy sérüljön az a tévképzeted, hogy te soha nem tévedsz.
😂
...ja, aki tudja otthon tölteni. Erre a lakosok egy része képes.
Nem értem, miért érthetetlen számodra és még másik egy-két embernek, hogy amikor egy jelentős, szinte mindenkit érintő problémára CSAK olyan megoldást tudnak kreálni, hogy csak az érintettek negyedének-harmadának ad megoldást, az nem jó.
Ráadásul amit számolsz, ez egy még szűkebb kör, csak a magánszemélyeknek megoldás, a cégest gondolom senki nem tölti majd otthon.
És mindezt egy dupla-tripla árú járgánnyal.

Ja, és aki csak horgászni jár az töltheti otthon, de akinek oda-vissza több lesz mint pár száz km, az azért valahol csak megáll kényszerből.
(Kikerülve az esőfelhőket persze.)
40 km az évi 14 600 lenne... az autósok fele nem megy ennyit 😁
Persze tudom, ez a számítás nem reális, de azért na...
villanyos kocsik tulajdonosai is megoldják
csak azoknak okoz gondot a töltés és a hatótáv akinek nincs villanyos kocsija.........
20,9kwh 70 forintjával számolva szűk 1500 forint legyen erre 20% töltési tárolási önkisülési meg pöcs tudja mi még veszteség akkor még mindig nem értük el a 3 liter benzin árát
aki meg 300 forintért akar tölteni az simán csak olyan idióta mint te
A magánrepülő és a mindennapi közlekedésre szánt járművek összehasonlítása nem menő.
De ha képes lennél az emlékezésre, akkor tudhatnád, hogy én csak- és kizárólag a töltéssel járó jelen idejű és jövőbeli problémák miatt mondom, szerintem nem az lesz a megoldás, amit most elénk vetítenek, vagy legalábbis nem azon a módon.

A többit sem értem amúgy, akinek van pénze magánrepcsire, az gondolom fenn is tudja tartani, van is honnét felszállnia, meg fizethet is pilótát. Látod, a magánrepülő tulajdonosok képesek megoldani ezt a problémát.
nekem is elég lenne tényleges 40km hatótáv a pecához, mivel csak éjjel megyek nappal fel tudnám tölteni teljesen ingyen
csak ugye ezekben a kis gyöszökben nem férek el fekve
Nem,a belsőégésűek poroszkálnak az elektromos mögött
Nem, ne adj tulajdoníts nekem olyan kijelentést, amit én nem mondtam. Amúgy ez a történet csak egy érdekesség, ha van is ilyen, az álláspontomat nem fogja megváltoztatni sem a teslával, sem általában az elektromos autókkal kapcsolatban.
Számomra még mindig az az érdekes, hogy a sutyerák által megadott fogyasztás (20,9 kWh) az pont egy kb.9 literes benzines fogyasztásnak felel meg, tehát nincs új a nap alatt még most sem. Az, hogy töltőállomásnak nevezik a buzeráns cigányok a töltőfejeket, az már csak hab a tortán.
Ezek alapján magyarországon kb. 8-12ezer "benzinkút-töltőállomás" van, igaz, inkább csak 2 ezer és azokban 4-6 kútfej, da ha így kell számolni akkor nincs mit tenni, így kell számolni a szent cél ügyében.
(A kamionos hAVER még nem jelentkezett a keresésemre.)
Feleségemnek pl. pont elég lenne 40 km hatótáv...
20kwh nem nagyon eszik többet egy villany verda, legyen másik 20 kwh ami elmegy fűtésre meg mittudoméénmire, akkor is még csak 5 literes benzim fogyasztás körül járunk az otthoni áram ár mellett
úgy gondolom a 20kwh egyéb áram felhasználás elég lenne még kolbász sütögetésre is egy villany rezsón a kocsi hátuljában, nekem 3-4 nap alatt fogyaszt ennyit(20kwh) a ház
Ha utána számolsz mielőtt leírod ide, neked is kiderül, hogy nem lehet annyi. Valamelyik adat kamu.
Ennyit arról hogy kamionok mögött poroszkálnak a Teslák 🤣
https://totalcar.hu/magazin/hi...
létjogosultság
egy magánrepülőnek mi a létjogosultsága?
drága megvenni
drága üzeneltetni
drága szervizelni
nem tarthatod otthon
nem használhatod bárhol
esetek többségében nem vezetheted
nem feltétlen gyorsabb mint a többi repülő
stbstb
mégis van ez a kategória....
mégsem trollkodsz hogy a magánrepülő szar
Igen ez volt az, mert ilyet csak a BMW i3 rex csinált. Tesla soha. De ezt leírtam de nem jutott el a tudatodig. Az nem lenne baj hogy nem értesz hozzá, mert nem kell, csak az amikor ehhez ragaszkodsz. De leírom mégegyszer. Tesla elvből sem rakott soha belsőégésű motort az autóiba generátor szinten sem. És a legkevésbé sem veszem ezt Tesla vagy villanyautó ellenesnek tőled, mert nem az csak szimplán tévedésnek.
Pedig ha eljutna a tudataig, jellemzoen nem is a teslat bantom, egyszeruen a villanyauto letjogosultsagaval vannak problemaim itt. Mashol lehet, hogy valamennyivel jobb, de gyokeresen biztosan nem.
Vegyen,szombaton bemegy ocsem unatkozni.Penzt elveszi,es 4 het mulva leszallitom.
De ő ezt képzeli,a tesla szent és sérthetetlen.
De. Hátha akkor akar venni egy komplett bőr sarokgarnitúrát
Sokat dolgozom.unnepkor nem kene.
Ja,erről jut eszembe,mai termés győr felé.Természetesen mehetett volna 90-el is a buzi.