Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az Autosol-rol tudok csak nyilatkozni, a Preventet huszoneve nem veszem.
Én vettem kettő ilyesféle szettet is.....,,hát annyira pepecselős amihez nincs türelmem bár neked lehet, hogy van és akkor tényleg jobb mint amit én művelek, de én maradok az évente 2x 10-15 percnyi maszatolásnál. 😁
Nem.Jó a fóliázás.
krómtisztító nem oldja a műanyagot? mert anno a prevent simán leszedte a festékról a műanyag csíkokat amit pl sárvédővel megcsíkozott egy másik kocsi
En Autosol pasztaval csinalom. Eloszor papir, 800, 1500, 3000, aztan autosol kromtisztito
vannak ilyen pár ezres cuccok, csak nem tudom mit érhetnek
https://www.olaj.hu/autoapolas...

igazándiból smirglit tudok venni bárhol 2-3000 finomságút, csak a polír paszta amihez nem értek mi lenne a jó
Affrancba..............
Akkor van egy rossz hírem, ezt már baszhatod...mindkét témában 🤣
Mire megcsináld benne lesz neked is 15 rugóba, és még dolgoztál is vele. 😆
Azért ez sem igaz.Nagyon sok a tényező.
Az első hogy kb magyarország szintű a falu-kisváros ellátottság.Ugyan meg lehet kerülni őket üggyel-bajjal,de domborzatilag is ilyen dombságok a terep.
Namost,az ukrán ezeket a városokat alakította erőddé.Konkrétan betonba öntötte mindet.Az eslső volt a liszicsanszk-szeverodonyeck,a második a vuhledar-avdiivka-bahmut.Ezek már mind be lettek véve,maradt a szlavjanszk.kramators mint 170-ezres város.
Naszóval ezeknek neki kellett menni,mert amint azokra a porfogó erdősávokkal szegett szántókra ratették a lánctalpukat az tobb millio akna megkeserítette az életüket,meg a hígsár.
Marad az hogy van egy falu,izmozunk pár hetet az ott lévő xy-dandárral mire kiebrudaljuk őket a romok közül,és jon 2-3 km mulva egy ugyanolyan haromutcás falu amiben van egy másik dandár.
mindegyiket úgy veszik be hogy a környező dombokon lévő állásokat kell megtisztítani,felállítani a tüzérséget tágláig lerombolni mindent és beküldeni a rohamegységeket pacsizni a pincékben dekkoló ukránnal.És ez kibaszott lassú.
Avdiivka környékén gyorsult némileg,nem 6-8 hónap mint bahmut csak három mert megjelentek a 250-500-1500 kg siklóbombák amikkel már a betonba öntött épületek is simán szétszálltak úgy hogy a repülőt nem lőtte le az ukrán légvédelem.És kurvapontosak,napi 60-70 ilyen bomba és gyorsan összeomlk a védelem.
Most egy kurvahöléyn kinéző tankot alkottak a ruszkik.Olyan mintha rászakadt volna egy pajta,es ráragadt volna a teteje.Egy plusz teknősszerű páncélvédelem.Simán kifogja a dróne-ok mindegyikét,körben véd,és aknataposó is van rajta.Lőni nem tud de ennek fedezetében le tudják gázolni a porfogó erdősávokban megbújó lövészárkokat,a javelin is elpukkan mielőtt a valós páncélig érne.Így is tudnak menni.
Ocseretinonál meg átszakadt a front,helyi áttörést szélesítik.
én azt látom túl lassan hakadnak a ruszkik, még mindig azt érzem hogy nem is igazán akarnak előre haladni
szóval kb olyan kocsmai "mivamivaivan" szinten állnak még mindig 😆
A taktikai része érdekel kiváncsiságból.
De a valóság az hogy jelenleg már csak a gyűlölet tartja ott az ukránokat ahol vannak.
Ha elfogy az a része és csak az marad aki tól akarja élni gyorsan összecsuklik minden.A ruszki inkább a jó fizetésért csinálja.Legalábbis a laposképű mongolfejűek meg egyébb ázsiaiak.A csecsen féle horda meg imád öldökölni nem muszlimot,és a törzsi vezetőt kadirovot követik,akit meg moszkva jól tart.
A hadiiparuk meg nekigyűrkózött,aki régen inkább nizzai villára meg szocsiban dácsára költötte a fejlesztési pénzt az most vagy kiesett a 10.-ről vagy összekapta magát és hipergyorsan gatyába ráta a rábízott céged.Olcsobban,kevesebb vadkapilasta harácsolással gyártják az evolúciótól egyre jobb fegyverzetet.És többen vannak.
Szóval lassan de felpofozzák ukrajnát.
Abban biztos vagyok hogy tájékozottabb vagy mint a pipi.De sokszor még azok sem tudják hogy mi van ott akik ott vannak.
A hulyeseget komolyan kell venni,meg a vegen elterjed mint az elektromos auto. 😆
Az igazsaghoz hozzatartozik hogy de,naggyabol tudom.
Lenyegesen tobbet mint pipi.
Neked van fogalmad rola mekkorat robban egy gazeromu szerintem.
Ezekbol az elmult honapban kb 4-5 let TK.
Így elfogy hamar, minden alklommal le kell belőle szedni....
Igen, mert az UV miatt mattul be - legalábbis a net és a fóccvágenes haverom szerint, aki kb. két éve csinálta meg a 2004-es Passaton, ami xenonos, de már rosszabbul világított, mint egy Wartburg 😁 meg csúnya is volt. A polírozás eccerű, az UV álló lakk volt drágább, de 2 autóra elég lett neki valami 8 ezerért.
Ui: én húztam persze, mert a BMW nem volt semennyire sem matt, és 2006-os volt - szaroztam neki a fóccvágent, imádott 😄 a nője autója volt a másik, az is egy 2007-es Polo.
Sose fóliáztam, megtörölgetem amíg nagyjából elfogadható lesz oszt jónapot. Ezért kell pár hónap múlva újra, de mivel 10-15 perc alatt megvagyok ezért nekem jó ez.
fóliázva is matt lesz?
le akarom utána fóliázni
egyrészt nem karcolja annyira az ág-bog másrészt meg uv álló
csak nem tudom kiválasztani melyik polír cucc a fasza
a toyota is kezd mattulni lassan azt is kell majd
de 15 ezret nem adok érte inkább lekenem fegyverolajjal 😂
Ja,rendszeresen.
Én itt helyben, autófényezővel csináltattam. Utána le is lakkozta. Anélkül semmit nem ér. Pár hónap múlva újból csúnya. És pont annyi volt, amennyit írtál.
Én rendszeresen, van 2-3 féle műanyagpolírom és ronggyal törlöm, jobb lesz, de nem tökéletes és ezt évente 1-2x ismételni kell mert visszamattul.
fényszórót polírozott már valaki? 15 ezerért csinálnák meg a peca kocsin, ennyit azért nem akarok adni
legfőképp hogy ennyiért 3 szettet is lehet venni csak nem tudom miféle a jóféle
Azért az igazsághoz hozzátartozik hogy te sem tudod mi zajlik ott.