Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tényleg nem szaladgálsz túl sok ésszel 😅 Most, hogy hasonlítgatsz egy villanykörtét egy akksihoz? 😅
szerintem qrva sokat zuhant az elektromos járművek ára(kezeit széttáró) Vettem is egy ilyet a gyerek már kétszer én még egyszer taknyoltam vele 😅
Vagy mert okosabbak mint az eu.Baszki,ha sehol a világon nem fogy a kőolaj,akkor ők, meg tudják venni szarér hugyér.
5-6 órákat nem hiszem, hogy kell egy elektromos autóval autókázni
egyrészt az egy mérhető érték másrészt kb. a végtelenségig újjítható.(kezeit széttáró)
Én meg teszt vezettem ma az ENYAQ-ot.Én nyitott vagyok,engedem hogy meggyőzzön ha van mivel.
most azon gondolkozok, hogy kínában lehet azért 2060 mert összességébe csak kínában több autó lehet mint a világ összes országát egybevetve (gondolkodós)
ott a fénykép a mostani molkútról
könnyen dumál akinek a neje veszi az autót(gondolkodós) Még a falatot is a szájába kész szégyen ez a csávó 😂
hát honnan? Illés bácsi cukrászdájából? 😅
this is spartaaaaa
keverék kút minden benzinkúton volt szerintem, Hisz csak áfor kutak voltak és ott meg voltak(kezeit széttáró) Az autók fele wartburg meg trabant volt. Nekünk mind a kettő típusból volt kettő 😅
mert gödőllő már régen is putri hely volt még keverék benzint sem árultak 😅
Kell a zsidóknak a sokadik őshaza, mert az arabok nemsokára a fejükre nőnek. Amúgy meir is kijevi zsidó.
Volt.
Ki másnak. 😁 Elragadtattam magam a témában, inkább kihagyom a továbbiakat. Tényleg, nézte valaki a Peaky Blinders-t? Nekem tetszett, remélem lesz még pár évad. 😎
Usákok hadereje nagyobb, mint a kínai meg az orosz együtt - és korszerűbb is. Ezen kívül ugye NATO tag is, plusz a japók meg a dél-koreaiak is inkább őket támogatnák egy Kína ellen - és akkor Indiát és Angliát nem is említettük.
Szóval usa a góré, ez nem vitás, az eju meg ugrál, ahogy fütyülnek. Se az akarat nincs meg, hogy ellenálljunk nekik, se a potenciál...
az usának vége van
ha nem lenne ennyi atom fegyvere már régen ugyanolyan csicska lenne mint az eu
ha kína és a ruszkik csak egy kicsit is kedvelnék egymást már régen az övék lenne a világ
Kinek az érdeke? hát nyilvánvalóan az usákoknak... szerinted ez az egész ukrajnai műsor is miről szól?
az emberek érdeke az hogy minél kevesebb munkával minél több pénzt kapjanak
és minélnkevesebb pénzért minél többet tudjanak költeni(pazarolni)
na ez ugye nem mehet a végrelenségig
ebben igazat adok az összeesküvés hívő emberek által háttérhatalomnak nevezett szervezetbek hogy ezeket a túlzott emberi pazarlásokat csökkenteni kell
ebbe remekül beleillik a "nem lesz semmid de boldog leszel" szlogen
ami még nem működik de előbb utóbb sikerülni fog
ebbe ezek a nagy kamu zöldítési programok remekül beleillenek
Na ige, de miért van vége? Kinek az érdeke, hogy vége legyen az eu gazdaságának? Mindig ez a lényeg, mindennek az origója, hogy bármi is történik az kinek az érdeke? Az eu polgárainak biztos nem, a vezetőkbelvileg őket képviselik.......,,kivéve, ha valamivel meggyőzték őket, hogy inkább idegen érdeket képviseljenek a választóik ellenében......és most kezd kiborulni a bili, egyenlőre a németeknél bár máshol is bukott a jobboldal a megvett képviselőikkel, de a mostani afd-s már elég gáz és ugyan nyilván más pártiak is benne voltak és most ők is kezdhetnek félni, hogy ellenük is lesznek bizonyítékok...........amúgy mindegyik képviselő számára aki idegen érdekekért lobbizott (mert ez az eltúlzott zöldség turnbergestől, villanyostól az az) két lehetőség van, az első, hogy valamivel rábírták a második, hogy ekkora hülye, hát mindkét esetben alkalmatlan a pozíciójára és erre a népek is rájönnek
Mivel gázt minden 3. kúton kapni és ugyanúgy percek alatt megvan, nekem sok gázos személy és teherautóm volt, a legutóbbi ignissel 2.5 év alatt 110000-et mentem és ösze vissza az országban, lányomék erdélyt is megjárták vele és mindenhol volt lpg, cng nyilván nincs sok helyen, de lpg bárhol.
úgy néz ki tekercs hiba lesz, mert a 4 vezetékes fesszab 2 vezetékén ott az akku feszültség a másik kettő meg nulla hiába működik a robogó
szóval vehetem ki az elektromos benzinszelepet és nézhetek valami vákumosat, mert tuti nem veszek bele új tekercset 10 ezrekért
Igen, az elpárologtatás nem működött rendesen, amíg nem volt langyos a víz. Nekem jó helyről kapta, ezért amint stabil volt az alapjárat már át lehetett váltani.
A reduktorban lévő vizet én rendszeresen kiengedtem, mert a PB palackban volt rendesen 😆
Na közben Karotta is olvas engem itt a fórumon 😂
Csak sokkal összeszedettebben és levegő vétel nélküli monológban mondja el ugyan azt amit én akartam.
http://youtu.be/bgFWqZhM5OY?si=KxU1d_X5sT9Ax7PE&t=7788
Ha nem működik az időbélyegző, akkor 2:09:47 től van. Így nem kell 2 órát végighallgatni.
A múltkori lakó témához ! 🙃