Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valahogy mégis te emlegeted mindig a mamlasz haveroddal,nem én.
Attól függ mi ég.
Aha,és akkor mi van azzal amelyikben 10 évesen van 60ezer km?Most akkor az nálad öreg vagy sem?
Akkor mi lesz?
Nem is tud,mert a viz alatt meg a 2.0 CR passat se megy,pedig az asztán......a B9 AI-je okosabb mint a blődi. 😄
Ennek?
Egy stokit nem adnek.
Üljon az aranyán.......... 🤣
Nem fogod fel,ugy beszelek veled ahogy a nagykepu duma,hangeberek erdemik.
Most is elmondod hogy van,de ez csak internetes duma,es utana mazolod a szart.
Galambsakk......
A tüzet milyen vízzel oltod? Vajon hány kilométer "lehet benne",mert a friss víz tele oxigénnel,olaj a tűzre.
Galambsakk, trollal értelmetlen.
és ha szükséged lesz egy olcsó kanapéra? 😃
...vagy mondhattam volna, hogy "visszafelé jön a Holdról" Ezek nyelvi kifejező eszközök - hidd el, nem arra gondoltam, hogy valaki beleült, és elindult körbe a bolygón 🤣
Nem is kell hogy mutassak kézzelfogható eredményt.Én csak jót mosolygok azon hogy mekkora egy szerencsétlen vagy.
"Tudod amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten"
Csak veled ellentétben,én a büdös életbe nem fogok kérni tőled semmit.
"a legtöbb ilyen korára már 6-10x megkerülte a földet"Mi van,már megy a földrajz? 🤣
Egyébként szerintem egy autó sem kerülte meg a földet,saját lábán biztos nem,maximum annyi km van benne mintha megkerülte volna.Egyébként érdekes megközelítés,mert sok 10 éves autóban kevesebb a km mint egy két évesbe.
...mert ha tecc, ha nem, a 10 éves autó már öreg autó... a legtöbb ilyen korára már 6-10x megkerülte a földet...
Ez mind duma,kezzelfoghato eredmeny nincs.
Tudod amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten.
Nem kell ennek utánanéznem.Nem tudom prezentálni?Nem akarom,nagy különbség.Miért is akarnám,neked?Aztán miért,ezért a stílusért?
Nem,nem találtam szín azonosat,de nem szín azonosból is volt ennél drágább.
Tehát mégsincs szín azonos csak a pofád jár,értemén............. 🤣Ez olyan mint a nem félreteszem csak van.........létezik szín azonos csak mégsem.Nem tudod prezentálni,utána sem néztél csak a duma megy.
Galambsakk..........
De hisz te magad is írtad "vagy draga"tehát akkor te is találtál,csak nyilván nem az volt a legolcsóbb,csak annyi eszed sincs hogy felfogd, mire ezt lefested ,többe fog kerülni mintha megvetted volna a drága színazonost.Ugye nem gondolod komolyan hogy majd én fogok neked intézni,egy normális szavad nem volt hozzám.Persze pofád az van hozzá.....
Ettől még nalunk nem kutrol mérték.
Ez eddig csak a szokásos blődi,duma hatalmas tettek semmi.
Találj,és megyek érte hozzád.
Addig tényleg galambsakk.
pedig ha lenne most is vennék, mert a benzin 600 körül van a motorolaj meg 2000
robogó bevesz évene 2 litert lenne 4 ezer spórolás
2004ben szűnt meg csak a 91-es keverék forgalmazása, de akkor még egy darabig ment a 95keverék, kb. 2006-ban szűnhetett meg ez is.
https://index.hu/gazdasag/hirek/164275/
Béna........ 🤣
Baszki,68-ban még nem is éltem,94-re már a szögletes kutak is kukák voltak. 😆
Ott van nem?
Az hogy csóróbb helyeknek nem futotta ilyenre és te nem láttál az a te bajod.