Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha már pénz meg alkatrész
bárdi azért nem gyengén számol
Utólag én is a pótkulcsot választanám ! Gondolkodtam akkor a szélvédőn is , de a család díszmagyarban szélvédő nélkül hogy megyek 150km-t ? Így lett a baszott drága háromszög az áldozat ! 😉
Így 2x jártam, egyszer ugyanígy oldottam meg másodszor megvártam a pótkulcsot. 😁
De az vagyok a múlt évek tapasztalatai okán na meg igyekszem értőn és emlékezve olvasni amiket írnak. A galambeffektus nem új.
Az Audi 80 asom riasztója lezárja magától az ajtókat felhúzza az ablakokat ! Egyszer benne maradt a kulcs , felett csukva minden ajtó , 20másodperc után lezárt ,ablakokat felhúzta . Pótkulcs 150km re . Bebasztam a hátsóajtó utáni háromszöget , kétszer annyiba került ,mint a szélvédő ! Benyaltam rendesen ! 😉
Igazad van, volt is dézsavű érzésem
Na akkor át lettem. Most jobban alszol? De ugy van ahog, ini mondja. Ugyanazért a kiadásért vagy rizikózok vagy a tutit választom.
Hát ja, ugyannyiba kerül.
Csak ha nem gyárit rendelsz. Viszont azt számláznak tovább. Nem.hülye senki hogy nyeldessen pénzt
Nem,mert jobb helyeken benyelik az önrészt.
Ha nem lennél elfogult,látnád hogy most fordítva történik.De mindegy,én segíteni akarok,hogy a jövőben ne basszák át.
Úristen!Te hol élsz?Mindenbe okosat tudok?Baszki,6évig szélvédőztem,had tudjam már jobban.Még egyszer megkérdezem,mert a bizonyítható tényeken te is átsiklasz.Nem azt írtad hogy több helyen is azt mondták hogy csak gyári van hozzá?És ezek után te azt állítod hogy nem lettél átbaszva........Utángyártottat nem tudsz alvázszám szerint rendelni?Te hol élsz?Minden rendelés alvázszám szerint történik.És senki nem mondta hogy te vegyél szélvédőt.
na de most őszintén
x százezer önrész mellett nem tökmindegy hogy 300 ezrr a szélvédő vagy 3 milla??
így is-úgy is csak az x önrészt fizeted ki
akkor meg mi értelme lenne baszakodni az utángyártott olcsó alkatrésszel? még akkor is ha 100%-ban egyező a gyárival
Ez már galambsakk ahogy a vele folytatott polémiák 90%-a.
Ez így van, én sem mentem volna nyíregyre vagy nagyatádra akkor sem ha felé e kerül.
Nem érted ugy látom. Nem kérdeztem az ország tulvégéröl mert értelemetlen. Ha én veszek egy lehet hogy jo szélvédöt nem lesz aki berakja és még az is lehet hogy nem lesz jo. Utángyártottat nem tudsz alvázszám alapján rendelni már pedig ha csak egy kamera kivágás nem ott van vagy nincs is tök jó az ablak csak mondjuk a sávtartó hibára fut. Nekem ehhez nincs kedvem higy lutrizzak, ha nekem is egy tizéves passzátom lenne jo lenne a folpack folia is biztos. Sajnos a mai autok felszereltsége annyira változatos hogy egy adott modell több tiz variációban készül. Olyan cég kell amelyik garantáltan gyári minőségben megcsinálja és nem kell vinnem sehová és ha elbassza a rendelést akkor nem az én nyakamon marad egy drága szélvédő. Itt ami rentábilisan elérhető megbizhatónak tünő szélvédős az nem csinálta volna százezerért egy se.
Szóval ebben mindenképp szakcégre kell hagyatkoznom és nem szóbeszédre hogy ki milyen olcsón tudott volna. És még akkor is meg van az esély hogy hát pont ilyet mégse tud csak gyáriba. Az a baj veled hogy mindenbe okosat tudsz más meg minden átbaszás. A gyáriban mellélőni nem lehet az utángyártottba meg olyan szaki kell aki kurvára ismeri a tipust és tudja mit kell rendelni vagy ha nem jo akkor tudja cserélni.
Semmi gond,csináltasd dupla áron,és örülj hogy nem basztak át.Te is megmagyarázod ám hogy csak a túlárazott a jó,az,amit te választottál.Nézd,az egész onnan indult hogy neked több üveges is azt mondta,hogy csak gyári van hozzá,már itt át lettél baszva,de azért te hajtogasd csak hogy ők a tutik és aki olcsóbb és nem átbaszni akar,az szar.
Eleve fel sem merült hogy a balatonparton keresgessek mert ott nápolyiért is cserélhetik esetleg🙂
Nem életszerü egy komplett napot meg 200 km ert elbaszni egy szélvédő cserére. Sem.
Na jó, kamionnal igen, de hát figyeljenek akik el akarják kerülni a bajt. 😆
Na igen mert felétek nincs akkora választék mint Bp. környékén, mikor 2 éve a citromon kellett cserélni indultunk 250000-ről és a végén 120-ért találtam kb. 10 céget felhívva vagy felkeresve. Nyilván kínai, de lett volna még olcsóbb verzió is 90-ért viszont arra már a beszerelő sem vállalt volna garanciát mert mivel nagyméretű képes magától végigrepedni ha erős napsütésben áll, legalábbis ezt mondták.
Bizony bizony....
Jó ideje igyekszem nem kikerülni az előttem megállókat főleg kereszteződésnél amíg nem látom miért álltak meg: https://www.origo.hu/auto/2024...
Hát nincs, felénk kb mindenki annál a szélvédősnél cseréltet amelyik a legközelebb van. Ráadásul senki nem mer ismeretlennel gányoltatni. Nyilván egy 8vagy 10 éves autónál igen mert ott már inkább összetaknyoltatatják okosba mikor az autó ér három milliot se. Aztán lesz amilyen lesz.
Na, valaki valamerre ma? Én pl. dolgozni megyek. 😏