Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a neten,inkább ismerősök,haverok,rokonok,saját ügyfelek.Biztos vannak közöttük olyanok akik már cseréltettek szélvédőt,és nem feltétlen a neten fellelhető magukat agyon hype-oló nagy cégek.
Tudod mit jelent hogy gyári beszállító?Ott nincs olyan hogy kicsit is nem stimmel valami,olyan az olcsó kínainál van,lehet,mint pl yesglass.Szóval ha a gyári beszállító üvegét veszed,akkor gyári üveget veszel,ugyanabban a minőségben.De,átbasztak.Már azzal átbasztak hogy.....tegnap mit is írtál?Hogy azt mondták csak gyári van bele.Nyugodt lehetsz hogy aki így indít,az el fogja neked adni gyárinak gyári árán az olcsóbb üveget,amivel mint írtam minőségben nincs különbség,mert ugyanaz,csak pénzbe.
Na már csak szétturtam a netet szélvédő ügyben. A belevaló gyári 375 ezer tehát százért rakták be a segédanyagokkal kalibrálással mindennel együtt. Ha ötvenért valami olcsójános berakja se vagyok előbbre mert még egy ujabb alkalommal vihetem még valahová kalibráltatni a kamerákat ami nagyjábol 30 körül van. Sporoltam volna huszat.
Az elvileg jolehet kategóriában leirások alapján tudja amit az autó tartalmaz 170. Ez már nyilván olcsóbb gyári beszállitói de ha valami kicsit is nem stimmel valami már kompromisszumos mondjuk ha épp a HUD nem látszik rendesen vagy bármi. Ezzel a verzioval biztos megáll háromszázba. Tehát ha a gyárit nézem amennyiért én meg tudom venni és nem találok embert aki berakja a hozott lomot nem basztak át, legfeljebb drága szelvédöt választottam.
Bujj a kutya mellé
Hol kéne?
Itt vagy öt perce elkezdett szakadni, villámlik, dörög, félek.
Mert rossz helyen keresed.
A hangok a fejedben az a különbség.
Én mindent elhiszek csak nem találok amikor keresem
Te vagy hülye hogy nem érzékeled a különbséget,mondjuk ezen meg sem lepődök.
De,te autista vagy,ezert te nem felrerakod a penzt hanem csak ugy nem koltod el.
Ez kb ugyanaz mint hogy az ember nem repul a repulogepen,csak epp elkeruli hogy lezuhanjon.
Hülye vagy,csak nem forogsz.
Én sem ilyet mondtam.Nézd,tulajdonképpen nekem tökmindegy,én ezekkel az infókal segíteni akarok,hogy egy max 300ezres cserét ne 500ért csináltass,sem zsebből sem ha cascos és annyi nincs bennük hogy belekalkulálják az önrészt.Nyugodt lehetsz,a 300ezres cserénél is keresnek rajta egy 100ast.
Jobb helyeken igen de azt is csak az utángyártott szélvédőkkel. De mindegyis mert ez ennyi volt, és én valahogy akár hány helyet felhivok sose sikerül olyan olcsót találni mint amit ti találtok😀
Szempont a gyári minőség, garancia, szakszerű beépítés, és szükség esetén számla de ez alkutárgyát képezheti. Ugyhogy a szomszéd pista aki már látott olyat aki tudott egy emberről aki már csinálta nem lesz jo.......
A dologban az a lényeges hogy nekem van életem,veled ellentétben.
Mutyi az egesz eleted.
Mivel par evre ra hogy elvittek a cigók a hengerfejes-feltengelyes wartit ledozeroltak az ifjusag téri ket kutfejes Afor kutat igy tudja fene,nem volt 2000 se,addigra mar egy D kadettban feszitettem mint pocok a lisztben.
Nalunk videken meg 2003-2004-ben is volt keverek a kutfejen. Hogy mikor halt ki vegleg, nem tudom, mert kb. akkor engedtem el a kelet-nemet markak kezet
Nem az én bizniszem,régen volt hozzá közöm,mára már nincs.Szerinted van olyan hogy szerződött partner áfa mentes?
Talán hogy nem feltétlen akar lehúzni,azt is elmondom hogy jobb helyeken az önrészt belekalkulálják számlázáskor,így azt sem kell kifizetni.
Mitol,mitol,blődi bizniszei mind áfa mentesek.
Ket vagy 3 eves,birja.
Mert kisebb számnál kisebb Z önrész és ha a biztosító 240et beajánl akkor elméletileg 300 kőrül megoldható a csere. Meg az 500 nekem is sok volt ettől függetlenül mindenki akit kérdeztem nagyságrendileg ezt a számot mondták. Ez is jelent valamit, tehát aki ettől sokkal olcsóbb azt meg kell nézni mitöl olcsóbb.
jól bírja?
lassan nekem is kell beszerezni legalább kettőt egymással szembe
bár a turmixgép biztos olcsóbb 😂
Már nem,fém-kerámia. 🤣
De segít,mert egész idáig abban a tudatban voltál hogy 500ezer rajta egy szélvédő csere.Már csak azt nem értem hogy ha cascos,akkor miért kérdeztél meg többet is,ha cascos akkor rohadt mindegy mennyi.Egyébként meg ha nem az lenne,akkor azért a 200ezerért már megérné lejönni.