Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak makitát vagy dewaltot.
Bocsi az új témáért, ilyet használt már valaki? Holnaptól lesz a Lidl-ben kompresszor ami elviszi elvileg, csak nem tudom hogy érdemes-e foglalkozni vele.

https://gebotools.hu/products/...
És képzeld el hogy hetekig csak azt hallgatná ahogy a tüzérség bombázná,jönnek az fpv meg gránáthajigálós drónok,utána meg odabattyog hozzá pár makimajom szintű szakállas csecsen és lelövi.
Brrrrr. 😆
szerintem nem bírná ki
ha nem is vizelné magát össze de tuti meg zakkanna
fe fogni sem képes mi ment ott hát még végig csinálni
már csak az tönkrevágná napokig hogy nincs telefon meg net
mindezt úgy hogy nem egy töketlen gyerek csak azt a szigort, bezártságot másoktól függést sosem tapasztalta meg
mert most úgy van hogy ha van kedve felül a motorra aztán elmegy simontornyára enni egy marhapörköltet
vagy éppen szegedre megnézni a tisza vízállását
én 73 kilóval mérlegeltem honvédség kezdéskor vasutas felvételin meg 75 voltam
vasútnál kb fél év suli után jött +10kg
utána szépen jöttek a kilók
2 hetes nyaralás akatt lazán feljött akár 8 kiló is
a vágó sertés nem tud így hízni 😂
Fenét nem csak jó lekezelni a fiatalabbat pedig velünk is ugyanezt csinálták az akkori öregek, mindenhez hozzá lehet szokni vagy a te fiad bepisilne a körletben?
A volt osztalytarsaim tobbsege meghizott mert csak zabaltak az "egeszseges" kajakat es nem csinaltak semmit.
Meg az is aki szolnokra kerult a felderitokhoz. 😆
a honvédséget a mai gyerekek többsége nem bírná, még a 90 utáni lazább verziót sem
belerokkannának már csak abba hogy anyucit nem láthatják pár napig 😂
és ez nem a gyerek hibája hanem közvetve anyucié, de leginkább apucié mert nem baszta pofán anyucit amikor ezt művelte a gyerekkel....
amúgy egy nagy hiba hogy túl későn jönnek a gyerekek, aztán túl sok idő és erőforrás van "pazarolva" a gyerekre
amikor huszonéves az ember és 2 állásban dolgozik meg építkezés/lakásfelújítás mellette akkor nincs se idő se pénz a sok hülyeségre....
reménytelen 🙁 mennyé, nyisd a sorompót inkább 😅
Azt gondolom tudod, hogy elég fárasztó tucc lenni? 🤣
Sehova nincs leírva, B+, és ami nincs leírva, az ugye nem is létezhet 🤣 Elindult a sorvasztás 90-ben, és 2004-ben végére ért. Tudod, ez nem úgy ment, hogy kitettek a laktanya kapura egy cetlit, hogy holnap már senki se jöjjön be 😅 A bent lévő állomány 89-ben még 210 ezer volt, az utolsó műküdő félévben meg 30 ezer... de ez ott van a számokban, amit linkeltem, nem olvastad, vagy csak nem érted?
Egyébként magamon csodálkozom, hogy próbálkozok veled, meg a még reménytelenebb levikével...
Pontosan,ez ovis.Ezért nem értem miért kell hozzá papír.Ezek szerint 2+2höz is papír kell.
Gyakorlatilag megszűnt?Légyszíves mutasd már meg hogy ez hova volt így leírva,meg hogy 98-től már nem volt kötelező!Ne ezt linkeld,hanem hogy hova van leírva hogy 98tól már nem volt kötelező!
Ha voltál sorkatona, 65 évig behívható vagy, ha nem voltál, 50-ig.
Szóval ha voltál, mindenképp szívás neked, mert vagy bemész 65-ig, vagy már elmúltál 65 - akkor az a szívás 😃
Én már semmit, de míg kellett volna nem tudom, a fizetésnélküliség megoldható, addig az állam vállalja át, a szociban a tartalékos behívásakor a cége ugyanúgy fizette ma nem tudom, hogy van mert tartalékosok ma is vannak. Az időtartamon lehet vitatkozni, de ebben a bizonytalanná vált világban hiba nem készülni bármire vagy azonnal megadjuk magunkat, de akkor a bevonuló megszállók éljenzésére kell kiképezni a tömeget. 😁
5 évente, max 2 hét... talán, azt még elviselnék. Ha 3 hónap lenne, egyrészt annyi alatt nem tudsz mit foglalkoztatni már rajtuk, meg mindenki kibújna alóla.... család, munka, orvosi, stb. indokkal.
Kíváncsi lennék az arcodra, mit szólnál, ha fuvarból hazamenve ott lenne az asztalon a 3 hónapos behívó,, mellékelve a munkáltató felé a 3 hó fizetetlen szabi igazolás 😁
Pedig ez matek, csak ez a feladat ovis. Mivel természetes egész számok vannak, ránézésre lehet látni, hogy a macska nem lehet több 9 kilónál, a kutty nem lehet kevesebb 15-nél és nem lehet több 19-nél, a patkány meg 1-5 közt lehet csak. Ez 5 variáció, 3-dik próbára kijön az eredmény.
De ha eleve úgy van felírva, hogy a számok nem 10 kg, 20, 24, hanem 14820 gramm, 29640, 35568, akkor egyenlet nélkül nézegetnéd egy darabig 😄
Frissítés, újabb fegyverek, taktikák és erőnlét fenntartás/felmérés. Működik ez némely országban.
Nem ferdítés, ne legyél már levike.... gyakorlatilag megszűnt, mert már nem volt köteleő, csak névleg - és így húzták le az utolsó éveket, aztán hagyták a faxba. Nekem még 18 hónap volt, az utánam jövőknek már csak 12 se, később 9... a létszám is fele alá esett.
Itt láthatod, hogy is ment akkoriban...
https://www.arcanum.com/hu/onl...
Tudod,de azért leírod hogy 98-ban megszűnt?Ajaj,már megint a ferdítés.
Nálunk felvételi követelmény volt a tűzoltósághoz 95-ben a letöltött sorkatonai szolgálat.
5évente 3hónap,na persze......és annak mi értelme volna?
3 kilós dagadt egér már patkány 😂 😂
nyüves macska akkor ne méricskézen vele hanem tépje szét 😂 😂
és a kutya is mamlasz
Tudom de az utolsó időkben már rövidebb is volt, meg nem is volt annyira kötelező, bármilyen indokkal ki lehetett bújni. 10 évvel korábban még bevittek mindenkit, csak azt nem aki nagyon beteg volt vagy nagyon protekciós
De ki beszélt matekról? Itt csak használni kell egy kicsit a fejet,már akinek megy,valakinek toll és papír kell hozzá,valakinek csak értelmezni kell a képeket.
Nem,és nem is így néznek ki a gyerekeim.Én,magam nevelem őket és nem egy katonaságtól várom el.Amúgy 2004ben szűnt meg.