Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vírusra cseszheti az antibiotikumot.
Passz, biztos volt, de ez nem rám tartozik 😁
hagyd rá (legyintős) a koviddtól úgy sem fog eltántorodni(kezeit széttáró) pedig már bizonyított, hogy önmagában a kovidba egy ember sem halt meg. A kezeletlen bakteriális fertőzésben viszont sokan(gondolkodós) Meg az emberekre ráerőszakolt oltásokba(fejét fogó)
na ennek már nem kell annyit kibírnia 😅
ja nem írtatok neki fel antibiotikumot azt elvitte a tüdőgyulladás(fejét fogó) Kinyírtátok(kezeit széttáró)
mennyi blokkcsere volt? 😅
Már hogy tüdőgyulladásba,nem?
Mi ez motoros csavarhúzó? 30 éve van egy ilyenem 😁 PC-t szerelni ez volt a legjobb
Az van... múlt héten halt meg benne az egyik kuncsaftunk.
Azért nem láttál ilyet, mert egy ilyen csapágyat olyan erővel meghúzni, hogy elérje a teherbírását, motorkerékpárnál lehetetlen, főleg egy kormány csapágynál, mert nem fordulna el.
szóval kiverődés, hézag...
Jaj tényleg, így még jobb 😁
Nem a pipi számolása szerint akkor te úgy vetted a zafirát hogy még adtak az autó mellé 5.5milliót.
Akkor még nem akciózták. Amúgy pont ma kiszámoltam, hogy a te számolási módszered szerint 0Ft volt a kotla 😁 22 ősszel 5.65m-ért vettem a mondit, amit 23 tavaszán 6,3m-ért eladtam. A zafit 800k-ért vettem, de fizetett rá a biztosító 150-et, mert belémjött egy idióta hátulról. A horog megfogta, kapott szegénykém 1 új kupakot 500Ft-ért. Tádáám 🤣 Ja és ma jubiláltunk is
asszem csak 7999 (kezeit széttáró)
Ez még mindig 8, mert annyit sajnáltam érte
Ez meg egy ilyen kis gyöngyszem(kezeit széttáró)
nem is tudtam, hogy ilyen létezik(kezeit széttáró)
Gyerekkori álmom vált most valóra(meghajlós)
Na bánatomba reggel bementem a lidibe, hogy enyhítsem a fájdalmamat(kezeit széttáró)
A ződ furó csavarozó ami 2 éve akcióba 12 volt, most ideadták 9-ért 😅 Ebből van ugye egy és nem bírtam agyonvágni úgy tűnik a ződ mindent kibír 😅 De ennyi pénzért nem hagyhattam ott 😅 Lassan olyan leszek már mint a pláza qrva csak én nem táskát meg körömcipőket vásárolok a 30 párhoz a 31-et, hanem párkszájdos dolgokat 😂 Mondjuk a 4ah akksi 10-ért persze már nem volt(kezeit széttáró) Bánatomba vettem egy 2h-st(szemeit körbeforgató) A fekete furó csavarozó a kefe nélküli űrtechnika bulshit motorjával meg elmehet a p.csába. 5 használat után feladta a harcot(kezeit széttáró) persze ha lesz még ákcióba 15-ért azért veszek, hogy legyen 😂
Vagy utinform?
Zotyám baxd meg a felújított 52-esed. Tavaly még kapirgásztak imitt amott rajta valamit de mára már eltakarodott mindenki asszem van kb. 3 km felújítva az 50-ből 😅
Kár(kezeit széttáró)
Akkor kovid? https://www.penzcentrum.hu/ege...
Nem, egyik sem.
Uh érdemes visszaolvasni? Vellanyautó, napelem volt?
Na ha lement a cicaharc, akkor az ilyen jellegű csapágysérülések nem csak a beverődéstől tudnak kialakulni, hanem ha túl nagy az előfeszítés, akkor is, mert a nagy nyomás miatt a felületi kéregben kifárad az anyag. Bár görgőn ilyet még soha nem láttam. Azok iszonyatos erőket kibírnak, de nyilván ez is csak használati időtől függ. Illetve ha rossz a csapágy minősége, és túl kemény a kéreg az is tud ilyet.

Ugyan bringán, de ott is mindig ilyen lett a kerékcsapágy. Aztán eldurrant az agyam, vettem SKF golyókat, meg elektrolízissel felvittem egy vékony réteg vörösrezet a kónuszokra, aztán soha többet nem volt vele gondom....bár lehet ez inkább az SKF golyóknak köszönhető 😆
Ha így van akkor így van. A tudásoddal, vagyis az egoddal nem tudok vitázni.
óóóó, te.. használd már az agyad. Csak akkor tud "verődni", ha tud mozogni tengely irányban 🤣 de ha van rajta egy fix feszítés, akkor nem tud. Pont ezért basszátok el, meg már ezek szerint gyárilag is szar (mivel írod, hogy "fellazul", és akkor vége a dalnak)
Beállítani sem lehet, mert ha megadod neki az előfeszítést, akkor mozgatva "szorosnak" érzed, ezért általában lazítanak rajta - és megint ki fog verődni.
Itt aki nem ért hozzà az te vagy. Rakhattál volna be hajtókarcsapágyról is képet hogy azzal mi lesz ha elmegy az olajnyomás.
Hiába hatalmas a terhelhetősége, szinte egész életében ugyanazon a kis felületen kapja a terhelés amitől bizony beverődik. Nagyon okosat szóltál, nem sok kormánycsapágyat cserélhettél ha te a lenti képpel érvelsz.