Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindig csodálkoztam, hogy te katalógusból típusra rendelsz - én mindig méretre szoktam keresni. Biztosabb.. de ahoz előbb ugye meg kell mérni.
A villanykocsi töltésen kívül minden időigenyes,az is csak azért nem mert a szendvics-cigi-hugyozás elveszi a sok időt. 😆
Igen, gyakorlatilag ketté jön a motorbicikli, ennek minden hátrányával (kábelek, fékvezetékek, mindent szét)
hol a halálba keressek kormánycsapágyat motortipushoz?
Van egy vagon hely de biztosra kéne mennem.
Nem biztos hogy kell,de legalább lesz polcon ha igen.
Hat, elvileg a segget valtostol le kell venni a boxeren, a kuplung alatt van a szimering. Az excentersuly levetele utan ki lehet babralni a szimeringet.
Csak odaig beasni csoppet idoigenyes.
Ő nem. Előbb megszopogatja, csak utána húzza szét neki... 🤣
Ja,es egy valtocsere nem szopas.Konnyebb mint a bmw -t szethuzni.
Jelen allapot a lenyeg.
Viszont a robogo sosem volt inyektoros,azt 15 eve elbontottam.
A blokk meg megvan a polcon.Uresen.
Blokkcsere ide, oda, motorszám hiszti… emlékszem én ezekre akkor is ha letagadod.
Ja,es egesz jo arban a legszuro,raktarrol.
Nem.,Nem szoptam.
Te szopsz a szethuzassal?
Nem is volt benne cb blokk ugye ? Nem szoptál a kihajtással… ?
Wtf?
Levente,ne mutogass szegénységi bizonyítványt.
A cbr-ben a sajat blokkja van,a robogoban meg egy echte karbis blokk.
Legalabb minimalis odafigyelest tanusíts mert hulye abrazattal nezel a tukorbe.
Fingod nincs mit teszek csak vagdalkozol.
Olyanba okoskodás, amihez hülye vagy - az itt nagy divat, láttam már soxor 😁
...meg láttam egy pár éve felrobbant kis családi házat itt a városban, aminek a 4 külső fala maradt meg.
tavaly egyedül bóklásztam (650 Burgman) 90 -100 km/h
és beért két sportmotoros kb olyan 10 évkörüli motorok lehetek
egy kicsit tempósabban hajtottak mint én ,de volt kedvem játszani és beálltam mögéjük és fel vetem a tempójukat (110-150)
és így mozogtunk 30-40 kmert ,után tértem le mert ők más fele mentek
nem tudom hogy minek csináltam .........................lehet hogy robogóval motorosnak érezem magam 😂 😂
csak nekem nincs itt kisebbségi érzésem ???????? 🤔pedig még a faszom is csak átlagos gondolom én 😂 😂
nekem nem élet halál a köszönés
csak érdekességkép vetetem fel
állta-lába mindenki ismeri a motorokat a (saját)könyékén kb 70%
És aki 1200 Baditnak lelkesen meg a 1000SV-nek hadonászott ugyan azok érdekes még vissza se köszöntek egy szemel láthatóan is nagy robogónak 😃 pedig mindig ugyan az a pilóta hajtotta az az én
abba Levinek igaza van teljesen hogy nem ugyan az 20-30éve , csak két dolog én 20-30 éve szocializálódtam és akkor integetünk ,a másik valahogy meg ha rám köszön bárki én automatikusan vissza köszönök legyen az bárki fia .
Állítólag a fiam mesélte hogy messengren se szoktak elköszöni egymástól ( mert az túl öreges ) csak abba hagyják a írás . Én ha valakivel írok messengeren öregesen elköszönök 😂 nem kötelező felvenni a f@szságót mert fiatalok úgy csinálják 😉 nem akarok én mókusteknős lenni 😂
Robogósoknak azért nem köszönök mert azok sem köszönnek vissza 99%-ban, mert nem motorosok, csak közlekedőedények. Az a pár önérzetes aki ettől érzi magát motorosnak a robogóján, hogy int neki egy motoros, az meg belefér a hibahatárba. 😆
De alapvetően ahol sok a motoros minek köszöngessek. Hagyjanak békén, vezetek.
Ezt pont így gondolom én is.
Már megint olyanba okoskodsz amihez közöd nincs....11.5-ös pb volt,nem egy ilyen volt már,nem nagy dolog.Legalább arra vennéd a fáradtságot hogy a youtubon nézz egy két ilyen esetet.
Csak úgy ! 🙄
ez már igaz
mondjuk én is már csak inkább vissza intek
de akkor is ha szőlőből jönni ki a öreg a jawa babettával és rám int 😂
ááááááááááááááááááá semmi különös nem kell hozzá csak utol kell érned a előtted haladó motoros barátodat 😂 😂
Nem én voltam ............................én vagyok aki meg vette törötten 😍
Nem vagyok én buszsofőr hogy integessek mindenkinek. Integethetnék minden autósnak is amikor autóval közlekedem.
Szoktam köszönni, leginkább visszaköszönni. De minek integessek össze vissza? A motoron és a robogón is ugyanolyan ember ül mint aki sétál az utcán. Ez már nem az a motoros társadalom ami volt 20éve.
egyszerűen szólva igen 👍️ bővebben meg ennek mindenféle variációja 😃 chopper .... gyorsasági ............... túra ...................supermoto .............robogó stb stb
és ezeken mind más pozitúrába ülsz és más igényt szolgál ki
és tisztelt motoros kiválasztja hogy szeret ülni és hogy szeretne haladni vagy csak melyiken néz ki a legmájerebben 😂 😂 😂
Ilyen, az egyes képen szereplő villasszög átalakító kíttet hol lehet venni? 😃