Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.Pedig szerintem jogszabály szerint kéne,gondolom valami kiegészítéssel mentesűlünk,bér nem olvastam ilyet.
Kékbütyköshöz nem kell GKI ? 🤔
Az hülye.
Hátha még valaki sofőrködik , vagy tervezi ?! 🤔
Yes ! PAV II 🙃
Kéklámpa
Mihez kell ?
Engem nem,viszont PÁV-ra mennem kell nyáron.
Végig ülni se kell , most csináétam meg online tanfolyamon , majd megyünk még szimulátorozni , és vizsga nélküli ! Ha igaz !
Egyáltalán rajtunk kívül érint ez itt valakit? Nekem jövőre jár le majd akkor járok utána, állítólag már nem kell vizsgázni csak végigülni.
GKI-kártyát készítette még valaki online ? 🤨
Neked is ez ugrott be? 😏
Írom, a pályázatot, ezen röhög a fél internet, a legtöbbjük kínjában ☹️ EU-s pályázat, de a magyaroknak ezt is sikerült jó szarul prezentálni...
van 34 kérdés, pl. ilyenek:
"Várható-e, hogy az intézkedés káros: i. a víztestek – beleértve a felszíni és a felszín alatti víztesteket is – jó állapotára, vagy jó ökológiai potenciáljára; vagy ii. a tengeri vizek jó környezeti állapotára?"
ezekre kell válaszolni 🤣 meg az egész form olyan szintű, hogy egy középfokú számtech suliban nem kapnál rá kettesnél jobbat - annak ellenére, hogy szeretném annak a pénznek a tizedét, amit ezért a fejlesztő informatikus cég kapott 😠
Ne má, hogy ez lesz a legjobb olaj: http://youtu.be/cUenXhQabcI?si=8sLxWtE2Zjt3JHZU
Miért ne lenne full szintetikus ? 🙃

Az ELF MOTO 4 TECH 10W-50 egy prémium minőségű , teljesen szintetikus 4 ütemű motorkerékpár-motorolaj, amelyet az ELF által a Nemzetközi Nagydíj versenyzéssel való hosszú távú társulása során szerzett széleskörű szakértelem alapján terveztek. Fejlett technológiája segít a legjobb teljesítmény elérésében kerékpárjával, legyen szó közúton vagy versenypályán.

FOGYASZTÓI ELŐNYÖK:

Kiváló teljesítmény a legszélsőségesebb körülmények között is
Advance HTHS (High Temperature High Shear) viszkozimetria a maximális teljesítmény és védelem érdekében
Legszélesebb hőmérsékleti alkalmazkodóképesség -2S"C (hidegindítás) és 330"C (magas hőmérsékleten) között
Simább sebességváltás és megakadályozza a tengelykapcsoló megcsúszását
Minden Hero, Honda, Bajaj, TVS, Yamaha, KTM, Kawasaki, Mahindra, Royal Enfield, Harley Davidson, Aprilia által gyártott négyütemű motorkerékpárhoz és minden továbbfejlesztett motorhoz ajánlott. Minden katalizátorral is kompatibilis.

NEMZETKÖZI SZABVÁNYOK:
SP (Éder Krisztián) már lefutott 🤣 jobb lenne, ha olajban is átugranák ezt a betűt, mert rossz a csengése a kis homárnak 😅
Jo,hat nem 300v,de megteszi.
8939.-+pk.
Egy mannol 5w30 al egyutt.
Nagyon gáz… nem full szintetikus 😂
Mennyiért kaptad most ?
Mondomhogybonyolult. 😊
SH-nal jobb az SJ, SJ-nel jobb az SL, SL-nel jobb az SM, SM-nel jobb az SN. Ahogy az ABC halad elore, ugy jonnek sorba az ujabbak. SP lesz a kovetkezo.
Tehát téged pont úgy visz A-ból B-be az autód mint engem a sajátom,csak te százezreket ott hagysz olajcserére.
Hááát az tényleg jónak tűnik.
ha megérné nálam a 20 évet mint a tieid ez se kerülne többe 😂
Soroksár
Többe kerül a fenntartása évente?Igen.Teljesen mindegy miért,te azt elköltöd az autóra.