Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit üldözési mániád van,nem?
hát ugye ott felveti a kérdést ki az a marha akinek elgurul? 😅 Szóval ahhoz, hogy elguruljon egy parkoló autó kell ezt-azt kihagyni a biztonságos üzemeltetésből. 🤣
sajnos nem kevésbé veszélyes az autóakksi se. Múltkor felrobbant a banner amikor karosszériásnál volt és töltötte. Még szerencse, hogy nem az autóba töltötte, mert a maszternél a fülkébe van az akksi(kezeit széttáró) Ez is érdekes rengetegszer töltöttem már akkumlátort főleg amikor még sokat jártam horgászni sose volt semmi baj. Ájkosz se robbant még fel a kezembe és telefon sem pedig ezekről is azt írják, hogy potenciális robbanóanyag(kezeit széttáró) A karosszériás az akksimat csak egyszer töltötte akkor is felpúposodott és eldurrant 😅 Az élet kiszámíthatatlan. Minden esetre azóta zárt helyen éghető anyagok közelében nem merek akksit tölteni 😅
kispajtás az én matekommal nincs semmi baj(puszit küldő)
nem a másfél mrd a probléma a koreai belső zsebből kifizeti(kezeit széttáró) Hanem a presztizs(gondolkodós) Nem jó reklám a szarjuknak, hogy plázákat gyújtanak fel vele 😅
de ez a példa feltételez egy 2-ik károkozó személyt. Ilyen meg nincs mert ezek a szarok emberi beavatkozás nélkül gyulladnak ki 😅
Szóval ráadásul 5 év gariba ez a típus még benne is van. 😅 Úgy gondolom a világon nincs olyan, hogy beállok a pláza mélygarázsába, a garis villanyommal ahol egyébként töltők üzemelnek, felliftezek az étteremszintre a mama konyhájából bevágni egy tökfőzeléket. Közben az ablakból nézem a rohangáló tűzoltókat majd a végén közlik, a hangosbemondóba, hogy az én autóm gyulladt ki az gyújtott fel másik 30-at a kár 1,5 mrd postafordultáig fizessem be sárga csekken 😂
Neki tolatott azt kész . Nem kell részletezni ...............felkeltem csináltam kávét két cukorral kis tejel ......................mosakodás után felöltöztem .............lementem kocsihoz beszálltam ép eszembe jutott hogy miért csak félkemény volt a faszom esti dugás közbe ami elterelte a figyelmem és neki tolattam a kocsimmal a kocsinak 😂 😂 😂
Ott, hogy nekem az a tapasztalatom, hogy az esetleg evek, evtizedek ota, naponta ezt csinalo, ebbol elo szakembert, mondjuk a karfelmerot igen nehez atkurnia annak, aki az eleteben egyszer belefut egy ilyenbe. A mostani munkahelyemen engem is nehezen tudnanak abban, amit en csinalok minden nap.
Hát le írod,még mindig nem értem hol itt a baj.
A bejelentoben le kell irni, hogy hogyan tortent.
Ezek jó leckék a jövőre nézve, hogy mindig azt kell mondani, hogy benne ültem csak nem figyeltem.
Mi mióta új autóink voltak 2001-től mindre kötöttünk casco-t az előző swiftre 16 éves koráig végig fizettük igaz, hogy ezalatt csak egy szélvédőcsere volt, de a tudat megnyugtató, a mostani díjunk mondjuk elég sok, de ha gebasz van az több lenne.
Előző melóhelyem vámudvar is volt állandóan sok külföldivel tele, egyik kolléga papírokért bement az irodába és közben nyitva hagya a kamiont benne a briftasnival amiben 600000ft illetve valuta volt, annak lába kélt, szerv hívás akik kézszéttárás után annyiban hagyták mondván magánterület és mivel személyi sérülés illetve erőszak nem volt nem a hatásörük, nem tudom ez mennyire igaz, de a lényeg, hogy nem volt intézkedés.
aki foglalkozásszerűen jár nagy kategóriával, annak a cége kifizetné a többletet..
Nem támogatom!Több mint 20 éve vezetek C kategóriával kéklámpást,soha nem volt még balesetem,miért fizessek többet mint aki évente összetör valamit a daewoo matizával?
Ja,végülis te így jobban jártál.
hát a jogsi kategóriák szerint...
Miért derülne ki?Van egy káreseti bejelentő,ott én elismerem hogy hibás vagyok,a másik ember pont leszarja,őt csak az érdekli hogy az ő kára meg legyen térítve.
Nekem tökre mindegy volt, mert nem is ismertem a nőt (a kisautó tulaját), végül még megsajnáltam, mikor jött a levél a biztosítótól, h elutasítja a kár kifizetését. Nem lett végül semmi, a nőnek sem volt annyi esze , hogy bepereljen érte, gondolom megcsináltatta saját pénzén.
Csak azt meg mi alapján kalkulálnák?
Ha kiderül valahogyan, akkor meg bukta az egész.
Ha több kategóriád van, és a legnagyobbra kötnék automatikusan, az tetszene?
Pláne, ha van, de mondjuk már húsz éve vezettel pótos kamiont, most meg csak egy Fiat 500-asod lenne?
Igen erre írtam hogy ilyen esetben megfontoltnak kell lenni,tehát ha azt írjátok hogy hülye voltál nem nézted a tükröt és neki tolattál,akkor simán fizetett volna.
Ezért mondom mindig a biztosítósnak, h nekem az tetszene, ha nem a járműre, hanem a jogosítványra kötnének biztosítást.
Jól kiröhögnének,már csak azért is mert te magad kötöd meg.mindig az adott évre szól,ami annyit tesz hogy ha te bármikor használatba veszed az autót akkor az biztosítva van.Ha nem tetszik ez a rendszer,akkor ne köss biztosítást.