Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez?

http://youtu.be/ZFEtGkapcRI?si=y2BgNJ4ZPlRqWTpm
baszki nekem be kéne ehhez jelentkezni valami gógle fiókba mert nem engedi lejátszani 😅
Mi van a vidin?
nem akar még téged ezekre rábírni senki(kezeit széttáró) Az majd csak a következő fejezet lesz 2-3 év múlva(óranézegetős) Szóval én inkább időben felkészültem azt megvettem ezeket 😅
könnyű annak akinek van 1 gondolkodós kanapéja és 20-22 órát azon tölt egy napból 😅
megnézném, hogy a szőke kislányok a láthatósági mellénybe az aszfalton ücsörögve hogyan feketednének be 😅
Oyan ez mint a villanyautózás😃 nem itthon égetem el hanem.elviszem máshová a károsanyagot
Dehogyis😃
😅
Aki zöldülni akar az kezdheti azzal hogy abbahagyja a cél nélküli szórakozásból motorkázást főleg egész európában 😉😅
Legyen inkább Szófia.
baszki te elmégy 3 hétre egy évben a családdal én meg kevés kivétellel az összes hétvégén 😅 Nekem minden olyanom is meg van ami boldoggá tesz, most vettem nem rég a klipp kedvéért egy párkszájdos keverőgépet qvimbi meg eltűnt mint az aranyóra(szemeit körbeforgató) Szóval úgy sejtem nem én mellettem szalad el az élet(kezeit széttáró) Én azt csinálok és annyit amennyit szeretek. Ha úri kedvem úgy tartaná fel sem kelnék az ágyból 😅 Úgy sejtem az ide irkáló ismerősök közül ezt rajtam kívül egyedül mamlsz teheti meg azzal a különbséggel, hogy ő más hátán felkapaszkodva 😅
Ja... én közben ott állok meg nézelődni ahol akarok, az ül mellettem akit én akarok, annyi cuccost viszek magammal amennyit akarok (nyilván az autó térfogatáshoz mérten). Ezt csináld utánam a fapadossal.
Bánja a tököm de kurvára zavar ha utánna megyek.pláne motorral
Van véleményem a felesleges szennyezésről. Van, amikor oka van, az sem tetszik, de valamit valamiért. Pl. elfogadom a baszom hajók létét, de azért nem annyira, amikor mondjuk papayát hoznak ide, mert azt minek is?
Nehogy azt hidd,amelyik indokolatlanul nagyon füstől,az vagy rossz vagy agyon van húzva.
😅
Most inkább csak a füst a lényeg
Régen úgy volt a mondás "amelyik dizel megy,az füstöl is"
Szívesen megnéznék egy Magyar-Görög útvonaltervet egy elektromos autóval,az igazsághoz hozzá tartozik hogy nem is nagyon látni útközben elektromos autót,csak a saját országában utazót.
Kurvara erdekes,felröppent hir,vagy igaz vagy nem,vagy megcsinalja vagy visszavonul,menesztik zaluzsnijt.
Nagy a káosz.
most meg mindjárt rádsütik, hogy ösztönlény vagy téged semmi más nem érdekel tele ha üres zacsi 😅
Aztán nem érted meg, hogy nem mindenki így látja a világot(ujjával nemet mutató) Sanya pl. inkább dolgozni megy "kényelmesen" mint, hogy egy luxusqrvával kufircolna(kezeit széttáró) Ezt már tegnap kitárgyaltuk 😅
Már megint igencsak csúsztatsz,1800km barcelonáig,ami 20 óra út.Te repülni?Hagyjad már,a megye táblát félve léped át.
Azt értem de a tuningot mér a füst jelenti? mer én is.beledugnám a.sofőr fejét amelyik ilyet produkál. Sokszor szándékosan
nem mindenkiknek jó a villany pl. nekem nem jó de sok mindenkinek meg igen
erről beszélek 😅 Téged ez a villanykocsi téma nem is érint miért akarod a fogyatékosokat győzködni? 😅