Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha felfogad a sanyi kaja futárnak akkor veszek gyors egy teslát ahogy összejön a lé
napi 100 ezer az 2 milla/hó még idén meglesz a fasza villany verda
aztán majd beírom minden nap hogy buzi akinek nincs villany kocsija 😂
Luke eérezd az erőt,rengeteget sporolnál,vegyel legalabb egy nyomorult i3-ast.
Ugy hitelesebben téríthetnel.
A draskovics most vett egyet,csak 4-5 millioba kerult asszem.
Degeszre sporolnad magad,es mencizhetnél a kicsirkék előtt.
ha gondolod, én viszek neked napi 100 ezerért 1-2 kiflit, aztán mutathatod a népnek mekkora király vagy már hogy még saját kaja futárod is van
mostanában rengeteg szabadidőm van, szóval szinte minden nap ráérek, de ha ez egy hosszabb távú munkakapcsolat akkor lemondom az a pár fuvar szart amit idén még el kell vinnem
Nem, én szeretek többet fizetni akár egy kifliért is mert utána büszkén nézek körbe, na ezt csináljátok utánam madarak! És igen, nagyravágyó vagyok sajnos csekély lehetőségekkel, alig várom, hogy valami jelentős potentát megkeressen egy remek strómansággal amivel legalább 2 hétig luxiban élhetek akár életfogytos áron. 🙏
úgy gondolom minden értelmes ember szeret(ne) ugyanazért a dologért kevesebbet kiadni
te sem egy v8 5000ccm benzines autóval jársz dolgozni medig ezek a nagy böszme dögök igen csak kényelmesek és biztonságosak, helyette valami lófasz dízellel ami a v8-hoz képest spórolós, ráadásul sűrűn szar is tehát sok a gond vele... szóval csak árnyalatnyi változás lenne egy villany verda
amúgy a spórolásnak nagyjából az az értelme hogy ne kelljen rettegni a jövőtől és attól sem hogy éppen rosszabb lesz egy ideig
a te nagyravágyásoddal már réges régen számlagyárként kellett volna üzemelned, dőszölni amíg lehet utána kicsit megpihenni a rácsok mögött, majd újult erővel ismét belevágni az üzletbe és herdálni ezerrel 😆
remélem nem lesz sértődés a nagyravágyás miatt, de ha én igénytelen vagyok a szemedben akkor te ennyi erővel lehetsz nagyravágyó
Ne bántsd szegény pipit! 🤣
Ki a fasz akar spórolni és miért? Egyáltalán mi az a spórolás? Egy rosszabb élet egész életen át attól rettegve, hogy egyszer majd rosszabb lesz? És ha sikerül jól spórolni akkor az életünk végén egy vagyonon ülve büszkén mellünket verjük, hogy mekkora vagyonunk van miközben egy életen át farhátat ettünk vacogva egy kastélyban? Ennek legfeljebb az örökösök örülnek kiröhögve minket mekkora lúzerek voltunk.
Értsd, olvasd újra.
mert a jacuzzival nem lehet spórolni, ellenben a villany verdával rengetegen tudnának spórolni ha nem az orrukig látnának és nem 8 bites agyuk lenne
Mindenki a saját érdekeit nézi minden esetben, a jó eset ha ez egyezik a többségével a rossz ha egy marginális kisebbség akarja ráerőltetni a többségre az övét...... itt lép életbe általában az önvédelem szerencsés esetben időben.
az ókor nem volt élhetetlen, mert nem haltunk ki
pesze nem volt 500 lóérős kocsi meg 1.5 méteres tv, de többnyire volt mit enni meg dugni is lehetett
Többi milliónyira talán mégis, akár többet is, viszont itt már tudni kell, mi eladható és mi nem. A környezettudatosság a járművekkel kapcsolatban biztosan nem.
"szeretnéd beadni"
Hangosan gondolkodtam, senkit nem akartam meggyözni, csak kérdések merültek fel bennem amiket csak a magam esetében tudnék számszerüsiteni, ha megerölteném magam, de az nem lenne ráhúzható a többi milliónyi esetre...

Ugyan olyan ordas hibát követnék el mint azt szinte a legtöbb embere elköveti, amikor saját maga szituációjából indul ki, legyen az akármilyen téma is.
A jacuzzit nem tolod akkora elánnal, mint a vellanykocsit mekkor spórolás.
Akkor miért toljátok? Főleg mert az ilyen élet élhetetlen már az ókori szinvonal szerint is.
Nem, mert azzal ha megy most elindulok californiába anélkül, hogy 5-7 percnél többet tankolnék akár salamanca belsőn lévő shell kútnál ahol előttem 247 migránssal teli fugon akar tankolni. Tehát ha 4 évig áll a javítások miatt és ezért naponta 146km-t kell gyalogolnom akkor is inkább az mint egy 3 perc alatt 1600km megtételére tölthető villany suv bruttó 3 milláért újonnan. 🧐
Csak szólok: ezt azoknak szeretnéd beadni, akiknek az autó is egyfajta befektetés, a sötétzöldséget magasról leszarják, csak azt nézik, hogy mikor adják el az autójukat, hogy ne bukjanak rajta egy általuk meghatározott aránynál többet.
A L E H E T Ő S É G tűnik el. Ez nehezen forintosítható tétel az egyenletben, de ettől függetlenül sokan beépítik abba és számolnak is vele.
Bár nem szorosan, de érintőlegesen idetartozik az, hogy azok, akik úgy érvelnek a napelem mellett, hogy amikor eljön az áramnélküliség armageddonja, valamint akik bíznak, hogy az elektromos autójuk mindig-mindehová jó, azok között sok az átfedés.
Tehát egyszer azzal számolnak és az miatt költenek jelentősebb összegeket, mert nem lesz áram, ugyanakkor ezek nem benzines meg fagázzal működő autót vesznek, hanem villanyosan.
Ezt most nem értem.
jacuzzit se veszek, pedig az olcsóbb mint a villanyos kocsi, többet is használnám, és teljesen ingyen tudnám üzemeltetni 8-9 hónapig reggeltől estig
max 150 ezernyi plusz panel kellene hozzá hogy télen is fűtse napi 4-5órát

amúgy neked el kellene végezni egy rendes okj trollképzőt, mert ez a trollsuli 1.0 amit a libsiknek találtak ki 60as IQ-hoz kevés már az itteni színvonalhoz
Tehat mindenkinek jo a villany,vegy,de te nem,fasza pap lett volna beloled. 🤣
csak amit írok az egy átlag vidéki dolgozóra vonatkozik
én meg átlag alatt dolgozok....
Pedig te az átlag vidéki magyar vagy. 😆
nem vagyok jó alany mert nem közlekedek, de ezt már többször is végigjártuk
pl az elmúlt 1 hónapban ment a kocsim szűk 50 km távot ebből 20km a tanlolás utáni hazavezető út
nekem novembertől márciusig elég lenne egy feltöltés, a napelemes számológép többet töltene mint amennyit mászkálok
ha mondjuk kecskemétre járnék melózni már régen állna az udvarban egy 130-140km-es használt leaf ami 5év alatt visszahozná az árát
így hogy nem megyek sehová nem lehet spórolni
Ha már szélsőségekben gondolkodunk, akkor a szentinelézekhez képest én is pazarló vagyok, de ha nem megyünk el a Bengáli-öbölig, csak a saját civilizációnkat nézzük, akkor egyáltalán nem. A többit rád bízom, úgyis azt gondolsz amit akarsz.
Te jószág,ne légy már ilyen szűk agyilag.
Te miért is nem furikázol villannyal?
Az általad felvázolt tökéletes alany vagy,nem mész csak 15-75km-t,ha mész messzire mindig megállsz félórára pisi-kávé,nem gond ha vársz a töltéssel,ééééés sprólsz évente 6-700-ezret az üzemeltetésen.Mehetsz bérelni autót ha spanyolba mennél.
Na,van villanyautód? 🤣