Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs ebben semmi fura,a vw dizeleket rohad jól lehet tuningolni
Nem egyben baze,meg fogsz allni ket óránkent egy órára pisili,kávet inni,szendvicset enni,es mellesleg pantomimezni pingvinugrásban a toltővel hogy menjen bele masfel óra alatt delej. 🤣
fogalmam sincs egyébként ini mitől ekkora villanyautó párti egy jobb hétvégén többet megye mint ő egész évben 😅
Na ini az akinek egyáltalán nem érné meg a villanyautó semmilyen formában hisz teljes kihasználatlan lenne és még is ő a villanyautók nagykövete 😅 Tésanyi akinek a vezetési szokásaihoz ezt az egészet kitalálták szinte rá öntötték ő pl. nem is érti neki miért lenne jó 😅
Zotyát meg hagyjuk(legyintős) Neki egy helyi buszbérlet kiszolgálná az igényeit. 😅
hetekig? Fél évig ott volt a szerelőnél ládában 😅
hát a dákóval stresszes. 😅 de ha nekem innen spanyolba a mamlasz féle magasan pozicionált béjemvével kellene mennem én akkor is beteget jelentenék. (kezeit széttáró) Én nem lennék hajlandó megtenni egy vágtában ekkora utat a világ legjobb autójával sem 😅
Ingyen a lofaszt fogd mar fel.A napelem se kerult ingyenbe meg az auto sem.
Neked az ingyen az hogy kiadod elore majd 10-15 ev mulva lesz ingyen?
Ket het mulva megpusztulsz,tikk-takk. 🤣
mondjuk abban igazat adok a tankolási nehézségeket emlegetőknek hogy külföldön nem egyszerű villany autót tölteni
hallgattam pár embert aki a nehézségekről mesélt, igaz nem maradtak sehol sem töltés nélkül de nem egy helyen segítséggel tudtak csak tankolni
ha ehhez hozzáteszünk egy átlag magyar 0 nyelvtudást akkor már simán benne van hogy ott kell hagyni a kocsit
érdekes mód még nemrég lelkesen nézegetted a vellanyokat 😅
ha te véletlenül is mennél valahová legyen ez a példáddal élve spanyol akkor mondjuk legyen 8 nap 3 oda-3 vissza 2 nap nyaralás egy évben(óranézegetős) A maradék 357 napban saját szaladós napelemről meg ingyen autóznál. bár ezt te sose fogod megérteni 😅 Meg amilyen hülye vagy 2500-2800 km-es útnak nekivágnál autóval én meg a fapadossal rájnerrel, 4 óra alatt ott lennék gombokért 😅
pedig kurva sok ilyen van, felénk annyira nem divatosak de elég elmenni egy vw vagy bmw fesztiválra ott lehet látni hasonló csodákat
amúgy az fura hogy a vw rajongók között nagyságrendekkel több ilyen füstös imádó van mint az opelesek között
na a totált azt értettem rögtön. Szóval itt az láccik, hogy összességében a vellany 25-30-al mégis csak jobb(gondolkodós) Ekecs meg fog makkanni a t3 jával 😅
A szőkének eldurrant az agya.

http://youtu.be/hEThSVV891o?si=dldW9fIaFUqKZKak
Na, és amíg ilyenek legálisan megvehetőek és használhatóak, addig az az én nyomorult kis benzines 1,4-es vackommal arra akarnak rábírni, hogy járjak tömegközlekedéssel vagy biciklivel, meg vegyek napelemet milliókért?
Elég egy szétfosott ikarusz.
ez a baj hogy nem csak gondolom hogy okosabb vagyok mindenkitől hanem tudom
azért ez nem mindegy ám
nem tudo mmiért van de engem bosszantanak a hülyék, én mr csak ilyen teréz anya sítus vagyok mindenkinek segíteni akarok
mivel észből van a legtöbb azt osztogatom serényen, sosem fogy el annyi van 😆
Kár hogy a mixernek felfele áll a csöve ! Nem sokáig ücsörögne , hamar tartósítva lenne az arc ! 🙃
ilyennel kellene odapörkölni minden egyes aszfalton ülő majomnak
http://youtu.be/22b27P9Pk9E
Miért akarsz te bárkit is a spórolástól megmenteni önmagától? Miért gondolod, hogy az illető nem tud számolni és most sem a neki legOPTIMÁLISABBAT választotta?
Miből gondolod, hogy te okosabb vagy mindenkitől és tudod, hogy a másiknak mi a jó?
Jaaaaa.
Kormosabb
Hangosabb?
Kár hogy nem egy egyonhúzott dizel volt.
Mint írtam fektess be,egy hitterítőnek fontos hogy higgyenek neki.
Egy fos aszmából senkit se tudsz rafumalni mennyire jo a vellany. 😆
Hát igen,a pipi ilyen fillérbaszó,számolgatja egész életében hogy min mennyit spórol,majd bedobják úgy a föld alá hogy ezt a spórolását meg nem tudta kiélvezni.