Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te meg azon rugózól hogy aztán mindenképpen megmutasd hogy az egy hülyeség,hiányolom a villanyautósok.hu cikket.
A teszla szar,drága,és buzis fehér. 🤣
Persze, egyértelműen nem kötekedés, a Teslák meg nem bírják a hideget, csak én nem tudom ezeket felfogni 😆
Elég szelektíven hiszel a szemednek meg a számoknak. Kicsit kellett volna keresni és tucatjával vannak fenn videók meg tesztek jóval hidegebb időjárásban a használatról, meg töltésről.
De te egy lejárató cikket találtál csak, és ezen rugózol, pedig asszem elég korrekten válaszoltam most IS, de megint egyből ideges lettél amikor nem erősítettem meg a reményeidet. Bár szerintem pont ebben reménykedtél, hogy legyen min kötekedni...ja vár te nem kötekszel, csak én tudom rosszul 🤣

https://www.arcanum.com/hu/onl...
Mert nem ugrik szét?
Kinézem belőled hogy vagy annyira hülye hogy még komolyan is veszed ezeket a videókat.
Melyikben?
Van sok.
Opelhez?Persze hogy kellett hozzá.
Persze,a videoban.
Felek hogy elalszom benne.
De,ha odaadod es nem kell kifizetnem a kárt szivesen dodzsemeznék vele. 🤣
"Chicago a tesla temető lett" ez a kamu. Egy töltő nem működött, meg találtak egy Teslát egy drogos niggerrel, amiben megdöglött a 12V-os ólomakku. Ezt lihegte túl a cikk, meg te is.
Kifejtettem hol vannak az ellentmondások a mostanában tucatszámra megjelenő ilyen hírekben, de fel már nem fogod, csak hisztizel rajta, mert már megint kiderült hogy nem is érdekel ez téged, csak kötekedni és örömködni akarsz más kárán aki nem hitte el neked hogy a villanyautó szar.
Ez egy tipikus libsi cikk. Kiragadnak egy esetet, eltúlozzák, aztán ezt lobogtatják önigazolásnak. De azért te bólogass boldogan annak ami azt mondja amit hallani szeretnél.

Szerencsére extrém hidegben a benzines és dízel autókkal nem kell más fajta szemlélet, meg odafigyelés. Csak a villanyautó ilyen szar. Ne is vegyél, nem neked való.
Nekem kellett az opelhez szerszam.
A videoban ment.
Ezen nem is csodálkozom. Már a Leaftől is féltél. Teslát meg még utasként sem merted kipróbálni 😆
Mondja ezt egy opel tulaj 😂
Imádom, 130-on a tempomat a pályán, 3x előz meg és előzöm vissza az embert. Főúton 100-on a tempomat, megelőz és lassítanom kell. Mi a faszomat gondol az ilyen ?
nem fogod fel a dolgot ugye?
aki hülye és végletekig akarja hajszolni a hatótávot annak nem kell villanyos kocsi
aki nem tud együtt élni a minimális kis "hibáival" annaknse kell villanyos kocsi
én se mérgelődök azon hogy geci drága a zongora és ráadásul fél szobát elfoglalja, és kurva szarul szól hiába nyomogatom a gombokat rajta
bezzeg az aliexpresszről rendelt kamu jbl hangfal mennyivel jobb már mint a zongora hoszen abból jó zene szól meg kis helyen elfér

kb ekkora faszság a ti villanyos kocsi-benzines kocsi összehasonlításaitok
akinek nem tetszik benne bármi is annak nem való

nekem kurva jó lenne egy bazi nagy villanyos egyterű a pecára leszarnám még azt is hogy ha csak 100 km tud elmenni egy töltéssel, hiszen nappal tölteném a napról éjjel meg mennék pecázni vele
Érdekes volna ha ez így menne.
Azt hogy kézzel szétvered.
Írtam is,nem kell hozzá szerszám sem.
Amúgy ez mit szemléltet így?Mert hogy egy baromság.
Huhh,egy foswagen 18 millio,negyevesen meg 13?
A vilag leghulyebb állata a tulaja hogy kiad ennyit erte.
Legalabb nem kell balta hogy szetverjék. 🤣
https://youtube.com/shorts/1cR...
Mit nem értesz ezen?Vett egy autót 20milláért,eltelt 3év és kidobott 10milliót,én nem költöttem el 10milliót 3év autózásért
Hö, fasza. Szól az autóm, keressek, álljak meg út közben egy órácskára töltikézni, mert valahol esik az eső.
Hát, pont ez hiányzik nekem.
Hogy van buzi, az egy dolog. Ami nem tetszik, az a viselkedésük, az áldozat szerepében való szerepvállalásuk.
Látod, csak eljutsz odáig, amit már egyszer leírtam.
Bedöglött EGY töltőállomás? Oké. A benzines mit tesz ilyenkor? Én pl. itt helyben, városon belül 5 perc alatt átérek a másik hat benzinkút valamelyikébe és ennyi. A villanyautós meg megfagy. Ez nem konkrétan az autó hibája, ezt ÉN sohasem írtam, hanem azt, hogy az infrastruktúra NEM MEGFELELŐ, HOGY OLYAN GONDTALCAPSLOCKanul töltsem a verdát üzemanyaggal.
Nekem az árán kívül semmi más bajom nem volt. Hogy te ezt a személyed elleni támadásnak fogod fel - és a villanyautósokra ezek szerint ez a jellemző - az már hagy ne kelljen foglalkoznom.