Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pipi baszki kell még neked az a nyílpuska?
haver mindig zaklat hogy szerezzen meg neki, hiába mondom hogy vannak attól jobbak is de valami filmben látott olyat 30 éve aztán az a vágyálma
Te annyi faszságot megnéztél már az oltással kapcsolatban amikor 2020-21 környékén ez divatos téma volt. olyan szakértővé képezted magad, hogy kívülről fújtad, melyik vakcina milyen hatásmechanizmussal dolgozik, oldalakat írkáltál ezekről, mint most is a háborúról már tiszta biztonság politikai szakértő vagy és fegyverszakértő is. És baszki nincs 2 órád megnézni az üres hideg boltban az általad ellentmondó oldalt, hogy esetleg egy átfogóbb képet kapj?
Olyan rms feliratú görgők vannak a robogómban,akkor az dobjam ki belőle mert fenytüsket fogok szüretelni belőle jövőre is? 🤔
szóval benneteket totál fogyatékosnak tekint az úr mert semmit sem mond 😁
hát ha megnézed esetleg a vidit ott a faszi elmondja,hogy miért is vannak a mellékhatások. Ami a leg kártékonyabb volt az a a rms em vagy mi a tököm. Akit ilyennel beoltottak azok még a mai napig termelnek valami tüskéket. Azt is elmondta, hogy van rá valami nagyon bonyolult módszer amivel jó eséllyel visszafordítható a folyamat de állítólag nem egyszerű.
na mind1 is, a következő 10 évben majd ebből pénzelnek azok akik az emberekre erőltették az oltást, hogy jó pénzért most kiszedjék belőlük 😅
Én 21 novemberében voltam először,csak onnan emlékszem rá hogy a fiam két hetes volt és akkor ment át mindenkin.Ez is érdekes,egy két hetes csecsemő,0 imunrendszerrel egy enyhe orrfolyással elintézte.
😅 te g.ci vagy ám 😅
te legalább vagy annyira egyenes, hogy bevallod, hogy megbántátok(meghajlós) Mire kijött az első vakcina addigra kb. én már túl is voltam az első kovidomon így nem volt kérdéses, hogy egy számomra enyhe lefolyású náthaszerű megbetegedésért nem kockáztatok bizonytalan hatású vakcinával. (kezeit széttáró) Így nekem nem kellett filóznom, hogy kell e vagy nem az élet eldöntötte helyettem(meghajlós) Ilyen formán tehát én könnyű helyzetben voltam. Megzsarolni meg nem tudtak,hogy nem mehetek moziba meg étterembe vagy strandra. Pont leszartam. legalább jött velem pecázni a család oda mehettem a saját egyesületi tavunkra 😅
hát 10%- körül van a 2 farkú kutya egálban a mi hazánkkal és a dk-val 😅
ha esetleg nyernek akkor lesz örök élet meg ingyen sör is 😅
Na ugye.Még nem késő,még szerezhetsz oltást.
mondjuk van , hogy néha úgy érzem, nem élek, csak a világon vagyok 😪
Akkor te már rég meghaltál kovidba.
Fehérjét porítanak belőle állati takarmánynak(kezeit széttáró)
Tiédből egy konda el volna egész nap 😅
nekem még egy oltásom sincs, mert nem volt rá időm, meg nem is nagyon féltem a vírustól. akkor most velem mi lesz?
hát a műsort nézegetve egész jó dokumentálva volt minden(kezeit széttáró) Jutubon már lehet ilyeneket nézni de valamiért tv- műsorokat nem csinálnak belőle(gondolkodós)
Hát nem tudom ki az a visevóter aki ezt felmérte de én itt hagytam abba az olvasgatást 😅
ezek megint lefizetett ügynökök (fetrengős) A német iq-t a magyarral emlegetik egy lapon
hát ez egész elképesztő 😅
Hát nem,asse értem hogy tud levegőt venni,megiscsak kell ahhoz egy bizonyos mennyisegű számítási kapacitás. 🤔
Szlovákba szállítok és ott van egy öreg olyan 60 év körüli (nagyon kedvelem) szoktam sokat vele beszélgetni elég sokat
És ő is felvette a 3db oltást és most ő is küzd tüdő problémákkal nem múló köhögés ...stb sokat jár kórházba orvoshoz ☹️
nem rendelkezhet mindenki akkora intelligencia hányadossal, mint blődi(kezeit széttáró) Így, ha nem érted, vagy nem akarod érteni vagy csak hülye vagy nem baj mert mind1-ikhez jogod van(meghajlós) Vírushalálozás 5%-k. Ez azt jelenti aki ezen a földgolyóbison fertőzésbe meghal az 95%-ban baktériumfertőzésben hal meg a vírusfertőzés általi halandóság meg mindössze csak 5%-k(kezeit széttáró)
és igen még is csak ért valamit az oltás(gondolkodós) Azoknak akik kitalálták és baromi nagyot szakítottak belőle(gondnolkodós)
Hát most mint mondjak erre
Te otthon vagy felnőtt ember 40+os dolgozol ............ intézed a minden napi dolgokat ,szívsz a munkahelyen, fizeted a számlákat , kaját készítesz .........................stb . Szerinted ezt hogy mondod el a négyéves kisfiadnak aki élvezi a LEGOzást kisszobába lápafénynél , és örül hogy haza jöttél és kér tőled szendvicset . Ahogy te se taglalod a kis fiadnak hogy nehéz munkával kerested meg a játékai árát és nem úgy adsz neki enni hogy itt van de ezért én keményen meggürizek . Hanem örülsz a kisfiadnak aki örömmel szalad eléd . Az én mennyei Atyám is csak annyit köt az orromra amennyi fel tudok fogni . Én meg LEGOzok (motorozok) és élem a életem Isten segedelmével 🙂 Bocs ha nem tudtam írni egyből de átjött a barátom hogy nem megy a VW Polon a ablaktörlő lapát és azt szereltük , utána meg megünnepeltük egy kis szilva pálinkával 😂 😋 hogy egy kicsit jobb lett 😂 😂
Mittomen,toitoi mellett a rajongocsajt meg tudta huzni,ezt szerintem jezus sem ugrotta meg.Vagy megis?
mér ? tud már vizenjárni az a riah?
Nem,nincs érelzáródás.Ez már csak az orvosok sötétben tapogatózása.Fogalmuk sincs mi a baja és arról sincs fogalmuk hogy mi az a folt és mitől van.Kimondani egyik sem fogja,látni kéne mikor elhangzik a kérdés hogy lehet-e az oltástól,kimondani egyik sem fogja viszont hazudni sincs képe az ember szemébe.
Mint azariah?
Jézus a fajtársai szerint egy sima csodatevő volt, csak vmiért túlhájpolták.