Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na de ki lesz az aki ígéri azt a pofont?Most elképzelem mikor a magad fajta 170centis seggdugasz elém áll és követelőzik.
nálad ez az első pofon ígéreténél előkerül 😅
Tudod az aranyba az a jó hogy egy kis méretű is sokat ér,szóval azt előbb meg kéne találni.
Az aranyaidból meg lőszer hüvelyt öntenek 😅
Ja,de ahhoz rá nincs szükség.Viszik ha kell,akárcsak a te lakásaidat.
nincs nálam a hejesírási kézikönyv (kezeit széttáró) Kerestem mindig itt volt a polcon de valaki elvitte(kezeit széttáró)
a kis kaliberű golyókat meg a messziről csapódó repeszeket a sok eladatlan bútorlap azért felfogná(gondolkodós)
azt 2 hete néztem 990 forint volt sd-be kértem úgy volt az olcsóbb 😅 Egyébként jó film volt(gondolkodós)
Dobnék!Ugye?
én is vettem spriccentőt a múltkor épen duplája volt 2500 pénzt mertek érte elkérni(gondolkodós)
20 év múlva? Arra te már nem leszel kíváncsi 😅
Előadja hogy micsoda hazafi és honvédő,miközben már most azon agyal hogy hogy tudná megúszni.De hát az a nagy büdös helyzet hogy egy háborús időszakban egy bútorboltosra van a legkevésbé szükség.
ezek baszki érzékenyek már mint a szentlélek 😅 nem szabad ezzel játszani nem szívesen dobnák kukába egy 6-7 kilós kazánt(fejét fogó)
Most se vagy az😃 később méginkább
Te mész golyófogónak,a drónokat majd kezelik nálad okosabb emberek.
Dehogynem,en addigra nelkulozhetetlen leszek. 🤣
Biztos hogy nem.
Nemmmm,majd te mesz helyettem a sarba,dagvanyba.
Kell nekem is?
Csak.
Minek?Költözz olyan helyre ahol ezekre nincs szükség.
Uj tapasztalatok,egy dronvezerlo ipse nem lesz kicseszve egy saros árokba meteres facsonkok koze.Remelem. 🤔
Minek?
Csak a drone kene...........,,egyenlore,,.....,, 😇
56 utan? Egy 6.35-ös zsebpisztolyhoz is minimum államtitkárnak kell lenned :D