Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem olyan fpv drone alkatreszek kellenenek ami elbir egy rpg 7 tandem robbanofejet. 😆
Csak nem, most néztem az oppenheimert, nem volt könnyű az sem, én meg ősszel be szeretnék költözni 😁
A hidegfuzios eromu elobb lesz meg.
Még nem, találjuk ki, hogy jön össze a hővisszanyerős szellőztető, légcsatornás klíma és légfűtéses kandalló és milyen csövezést kellene kiépítenem 😊
Megvot a fűtés egyetemi szeminárium is? 😆
Az előbbi csak egy példa volt. Lehet még olyan helyzet, amikor beállsz a sorba.
újat már kutyaházból sem akarok építeni
amúgymeg inkább sátrazok a házam üszkösödő romjai között de akkor sem hagyom magam lehúzni
ezek elvek, ésszerűség kizárva
A gari egy dolog. Jelzem, hogy pl. új építésnél addig nem kapod meg a használatbavételit, amíg ilyenféle, általad spriccentésnek nevezett, de valójában egy aláírás hiányzik.
Értem, hogy lehúzásnak érzed, de én pl. megnyugodva megyek be olyan emberek és közületek épületébe, ahol feltételezem azt, hogy ezek a munkák el lettek végezve.
nekem a bojler csere spriccentés nélkül is sokkal többe lett volna, emiatt inkább bevállaltam hogy nem kell a gari, 2 évet amúgy is bírna, több gari meg nincs
Ezt értem.
De én nem erre helyeztem, a hangsúlyt. Tudok olyan esetet, ahol nem spiccentek, de te még ettől is többet fizetsz.
Hát... tulajdonképpen így is lehet nézni.
én inkább vettem egy spriccentőt 1200ért
eddig mindig öngyújtóval nézegettem jön-e a gáz, csak a spriccelővel egyszerűbb meg nem gyújtogatja a kócot a cső végén
tudnék hozni kölcsönbe elemes gáz szimatolót, de úgy se lenne mindig akkor itt amikor éppen eszembe jut, szóval beruháztam egy spriccentős cuccra
nem az enyém a rendszer csak érdekességképp tettem fel hogy nem volt szívbajos a szerelő
kíváncsi leszek mennyivel fog kevesebbet enni az új ariston mint a 20 éves quadriga evett
meg arra is kíváncsi lennék 20 év alatt mennyi szervízköltsége lesz az aristonnak
két spriccentés 20 ezerért a mai világban nem is rossz 🤣
...két spriccentés meg egy ALÁÍRÁS.
A benne lévő keringtető miatt kell..annak a kerámia betétje érzékeny és egyrészt igyvan gari másrészt megbegy százast nemigen akarnál párévente.kiadni ha a rendszered nem épp a legtökéletesebb.
Amugy myugodtan kivághatod, működni fog😃 valameddig
anyáméknak a fég c24 jövőre lesz 30 éves, épp nemrég cserélték ki a a gázszelep részét mert amikor kikapcsolt néha égett ilyen 2-3mm láng még utána is
azon még a keringetőszivattyú is az eredeti, egyszer volt javítva az áramlás érzékelő kihalt
na ott vannak 2" csövek is
Kell szűrő meg iszapoló, mert a mai kazánok mind műanyag fosok, a legkisebb szennyeződéstől megakad, letilt, stb. talán még a szivattyú is bexarik. Nekem a szűrő+leválasztó egybe van, kisebb katyvasz, meg olcsóbb is volt. Minden lakásunkban ezeket én csináltam meg, nem egy nagy művelet a mai anyagokkal. Lánggal hegesztgetni meg hajtogatni 1" csöveket, na annak nem állnék neki 😁
Nagyon nem értek hozzá, de azért az a sárga cső erősen zavar és szerintem nem illik a képbe, vágd le a francba és akkor jobb lesz. 🤔
szerintem kb 10 idom teljesen felesleges csak túl van bonyolítva
az is fura hogy 20 évig szűrő és iszapleválasztó nélkül is elment a quadriga, ennek a csoda masinának meg minden szar kell
nem apózzák el 😆 Ez kb. 3 órás meló ha nem kapkodnak(kezeit széttáró) Azért csőszigetelést tehettek volna rá ennyi pénzért, hogy ne a kazánházat fűtse a melegvíz(gondolkodós) Nekem 4 kiló volt tavaly az egész művelet. 2 en dolgoztak rajta szűk 1 hétig. Nekem annyi volt a dolgom, hogy mindent a helyére raktam, vegyes kazán, puffer. Meg a gázkazánért és az összes szerelvényt én hoztam el szenzorostól,érzékelőstől keringetőstől központi vezérlőstől, csövestől idomostól stb. ennyi pénzért ki lett cserélve a gázkazán, be lett kötve a vegyeskazán a pufferral és a 2 kazán össze lett hangolva. Ráadásul a kondi kazán füstcsövét felfelé lehetett kivinni amihez a tetőteret is bolygatni kellett,mert a falon nem lehetett mert az a szomszédé(kezeit széttáró) A villanyszerelés részét mondjuk én csináltam a vezérlők bekötését azt meg bosch partner az egy 20-as volt pluszban(gondolkodós) Mondjuk csak összehányta nekem kellett újból átkötözgetnem érvég hüvelyezgetnem és rendbe tennem mert minden lógott szerte széjjel. Igaz miután bekötötte minden a helyén volt nekem csak ugyan oda kellett visszakötözgetnem meg eldarabolgatnom a felesleges hosszú vezetékeket meg be kábel csatornáznom , meg egy tűzvédelmi kapcsolót kialakítanom. Igaz ezzel elbaxtam kb. 8 órát. Szóval 420 volt a munkadíj(dollárjeles) Ezért a képen látható munkáért sokallom a 150 lepedőt(szemeit körbeforgató)
Esetleg, ha valakit érdekel.
Gyári alufelni 5X112 8.5X18-as ET29
Audi VW Skoda Seat.
Gumi nem árképző.
Érd: Privátban!!!
én amúgy meg tudom érteni hogy mindent megpróbál sufniban csinálni
a képen látható fűtéscső módosításnak 150 ezer volt a munkadíja
ani nem látszik ezen az 2 db lyuk egy b30 falba egyik 30mm másik meg 100
ehhez még jött egy 20 ezres gázbiztonsági szemle ami 2 spriccentés volt
kis Pavarotti 😂 😂 ki mással
azért még is csak jól esik, hogy velem foglalkoztok 😅