Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...és ilyenkor olyan hülyeséget csinál, amivel esetleg többet bukik. A disznóólja sem véletlenül égett le, még úgy sem, hogy állítása szerint semmi "olyan" nem volt ott, ami ezt okozhatta.
De én itt le is zárom.
Pedig olyan szépen énekel 😍 nekem legalább is tetszett 😂
Persze, annak a nullához konvergál.
Ez a pénzesdi meg jellemzően meg van magyarázva azzal, hogy azért van neki annyi, amennyi, mert ilyen kisebb összegekért is aggódik.

Mindegy, nem is akarok az ő (vagy bárki más) anyagi dolgaival foglalkozni.
Relatíve fillérekről beszélünk, egy autó éves "súlyadójáról". Pláne, hogy mennyire próbált minket a vagyoni helyzetével elkápráztatni.
Amúgy most is azt állítom, hogy pont az ő problémájának megoldása jól működik. Az, hogy elad valaki valamit és a már hozzá vezető útón robogó rendőrök még az ő címét ismerik, mint tulajdonos és ezért jól elverik valamiért, az valóban lehetséges, de valljuk be, ennek mekkora a lehetősége?
Szerintem annyira nem lehetett hülye két diplomával. Még akkor se ha vették a szülei a vagyon mellé, mert mégiscsak legyen valami értelmes végzettsége. Sokszor inkább csak trollkodott vagy legalábbis a végletekig tultolta az aprócseprö problémákat
Jó. Mondjuk az, hogy nem bízik vakon és maradéktalanul a hazai bürokráciában, azt valahol meg tudom érteni.
Más kérdés, hogy tényleg túltolta a pánik potméterét.
Na, az egy tökéletes példája volt, az elméje bomlottságának, csak mert egyszer hallott valakiről, akit állítólag átvertek, hogy nem írták le az eladott járművet a nevéről.
Azt már sose tudjuk meg........
Naná, majdnem harmincezer forintja bánta az autó eladását :D
(na, az is jól túl lett targyalva jó sok felesleges konfliktussal)
valami biztos volt mert elég feszült volt az ürge.
Ebben igazat kell adnom, hogy a sutyerák az utolsó hétben eldobta a kalapácsot, ami legalábbis a szövegelést illeti.
Sztem semmit. Már a MÉH se ad jó pénzt érte...
Nekem Autó Exra van, olyan 2 méternyi, meg a Hi-Fi Magazinból az összes (1979-92) Vagy 25 éve nem volt elővéve egyik sem, az autóst lehet, ki is dobom - csak sajnálom...
Vegulis mindegy de ne pipi legyen. 😆
😅 nem birta a tartós ősszezártságot a családdal, vagy megunta az asszony az igénytelenségét és karácsonyra meglepte magát egy kevésbé pénzes de figyelmesebb faszival😃
Pipit nem veszem a nyakamba,az blodi sara,a szokasos ment,de latszott hogy ideggyenge lett a pipi.
Az a majom is engem kurvaanyázott le pedig csak olyasmit irtam hogy a zoli azt nem ugy gondolja azért. De szerintem már nem látott a dühtől addigra.
Nekem.rádiotechnika sok évfolyama volt bekötve, azt valami muzeum.féle gyüjtemény vette meg de az is jó régen volt
Aztán ha jól emlékszem ott is rajtad csattant az ostor,valamiért.
Nekem autó-motor van,4 teljes év a 70es évek elejéből,évadonként külön kötve keménykötésbe.Nem tudom milyen értéket képviselhet.
🤣 ideje vót!
😅 a szokásosnál😃
Olyan nagy hirig azért nem volt. Legalábbis nem volt komolyabb, mint rendesen.
Monyuk az meg a te lelkeden szárad, mert a halálát kivántad és nem tudta reszetelni a gyűlöletcunamit😃
Nem ért kár senkit😃 ettől mág bogyó is produktivabb volt, csak őt a covid megbuggyantotta
Az is jó ujság volt. Lassan érték lesz, el ne égesd😃