Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tuti bemegyehk a helyi bótba egy 3 fele keszletert.
Van egy beallito szettem de 6,5 tol 10g ig.
Tehát nem a plebs, csak nem uralkodó osztály? 😶
én fel tudom fogni a dolgokat csak többnyire leszarom mert az én életemben már nem jön el
a gyerekemnek lesz pofáraesés, de ezen nem tudok segíteni mert elképzelni sem bírja mi vár rá, hiszen ő a bőség gyermeke
én elmentem a mofakerhez és vettem gagyi görgőket párszáz forintért minden méretben
aztán beletettem a legkisebbet és annyira megtetszett8erdélyben volt az első teszt) hogy a többit ki is basztam a kukába
persze ha nem 160 kilós debella állat lennék hanem egy 35 kilós kislány akkor teljesen más lenne az optimális görgő méret
Én a fogalmatlanokhoz és te? 🧐
elkeserítselek?
😆
Engem is megrémít, hogy plebs mekkora segg, nagy szerencse, hogy mi........tényleg, kikhez is tartozunk? 🤔 😆
én úgy gondolom belátható időn belül akkora forrás hiány lesz mindenhol hogy gyökeresen megváltozik minden
szóval ez az új világrend és társai nem ok nélkül szerveződnek, csak a plebs ezt fel sem bírja fogni
Nagy mázli, hogy azzal kezdi, hogy ez nem összeesküvés elmélet mert majdnem aszittem. 😁
Most 6,5-es van,olyan komotosan indul el,kicsit nagyobb gyorsulas kene,igaz szar kipufogo,70 es kinai henger es behangolatlan mikuni karbi van rajta.
Akkor beujitok par szett gorgot.
pl anyáméknak az utolsó 5 évben alig kellett csak ragaszkodtak hogy eddig is volt kocsi ezutá is kell
a végén 2 műszaki között ha jól emlékszem 700km ment a kocsi, ekkor lett eladva
vidéken persze szarabb kocsi nélkül, de egy kecskemét szintű városban már simán meg lehet élni bérautóval, de már egy kiskőrös is teljesen élhető kocsi nélkül
aki meg pesten kocsit tart az meg egyértelműen hülye 😁
a létező legkisebbet tedd bele kurva jól fog gyorsulni a végéből meg ilyen 5-6km/h lesz csak a veszteség meg 1-2 deci plusz fogyasztás
ha országúton kell 20+km távokra akkor nem ez a legjobb, de városban ettől faszább nincs
nekem valami 7g felé van a gyári most egy 4 grammos szett van benne
Érdemes megnézni, nekem hihető amit mond: http://youtu.be/tqbnQPiI-iY?si=kBiLJ0Kr-ILyhoiD
Na meg ha nem áll az udvaron a kocsi ha hirtelen kell akkor az is kellemetlen, de előre tervezett útnál is vagy érte kell menni utána visszavinni vagy helybe szállítgatni oda-vissza ami szintén pénz. Nekem nem jó ez na meg a tulajdonlás öröme hiányozna.
Nem állja a helyét a számítás mert a 10 éves autót még majd az új feléért el lehet adni igaz a béreltet nem kell javíttatni.
Már mondogatják hogy ez a jövő, eltörlik a magántulajdont és mindent bérelned kell, lakást, autót, ruhát, mindent. Lehet még a peca felszerelést is! 🤣
No,ha kicsit lusta a robogo 6,5g os gorgovel a kissebb suly fele menjek el?
En 5,5g ra tippelek.
sajnos az adók egyenlőre tönkreteszik ezt az ésszerű módszert, de ha belegondolsz egy 10 millás új autó 10-12 év alatt viszajönne az ára napi 5 ezerével is 50%-os kihasználtság körül is ha fel lehetne tornászni a kihasználtságot 60% fölé akkor már a szervizek is visszajönnének
és ez csak 5 ezer és egy középkategóriás új autó költsége
amúgy akinek ritkán kell még napi 10 se sok, sokat ismerek akinek heti 1-2 alkalommal kell a kocsi
csak ez nekünk idegen dolog, ami fura mert már minden havidíjas csak a kocsihoz ragaszkodunk ennyire megrögzötten
szerintem ha a márkakereskedő adná kölcsön nem egy mindenféle maszek sokkal előnyösebben lehetne bérelni a kocsikat
https://www.facebook.com/supercarblondie/videos/338578465462252
Ha már vellany !? https://www.facebook.com/supercarblondie/videos/338578465462252 Szemétdomb ! 😉
Nem igazán,még a toyota is ad a feléért
Igen,és akkor pontosan ugyanott van a dolog mint benzinnel,annyiért adják amennyiért akarják.Mondjuk így vagy úgy,de úgyis ez lesz a vége.
Nyilván, lakatos rómeó a kölcsönző tulaja?
Ez nyilvánvaló, nem is értem miért veted ezt fel hisz ez a lényege, nem kell venned hanem folyamatosan cseréled töltöttre........,de mi a brének magyarázom ezt!? 😒 😆
Hülyeség,simán bérelsz már havi 100nettóér egy elfogadható autót.