Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atomot akkor sem dobnának hisz tudják hogy jön a válasz,ez már csak simán logika,ezt most is tudják."legyünk aljas férgek, de akkor hol a vége?"Szabályok nélküli utcai verekedésnek hol a vége?Annak is van vége,valaki győz,és annak az utcai bunyónak is van valami előzménye.Szerintem eleve baromság civilizációt és a háborút egy gondolatba tenni.
Az agent orange hadművelet sem volt kutya.
Nem tetszik, amikor olyanok hoznak szabályokat, akik az egész életüket az íróasztal mögött élik le, halvány fingjuk sincs az egészről.
És ez igaz bármire is.
Egyezmény?
Jön felém a képen az ukrán gyerek, kezében a fegyver, és azt hiszi BÁRKI is, hogy inkább hagyom, hogy én dögöljek meg?
(Nem, nem kell a szöveg, hogy el kell vele beszélgetni, hogy inkább szopkodjon amint azt teszi a fényképen is, vagy menjen homokvárat építeni, meg így-úgy...)
A gázszállító drónok irányításával szétlövik a nagyobbakat. A kis, pár fős csoportosulásokra, meg az eredeti funkció.

Amúgy nem feltétlen ez lenne a végső megoldás, mert eleve a drónok terhelhetőségéről beszélünk. A viaskodás menjen úgy, ahogy a tábornok megtervezi, de a drón szerintem vihetne hatásosabb eszközt is. A gázálarc meg megette a fene, ha már pukkant és jön a gáz, már mindegy.
Szigetelt bunkert az erdősávokban tutira nem tudnak építeni.
Ez a civilizáció hatása és a humánum fejlődése, a 30 éves háburúban 1631-ben Magdeburg ostroma végén bekövetkezett mészárlás után határozták el a háborúzó felek először a háborúra vonatkozó szabályok lefektetését amik szerencsére azóta is fejlődnek (ezért is lehetett nürnberg és most hága) és így a kegyetlenkedőknek van esély a végén büntetésre, de ok, legyünk aljas férgek, de akkor hol a vége? Ha lejet bármi akkor lehet először taktikai atom, utána stratégiai és aztán semmi......akkor nem lenne hova menekülnöd mikor jönnek elvenni a házad.
Asszad is, 2013-ban. De igazad van, nem jellemzo.
Attol meg az utolso 70 evben az irak-irani affer kivetelevel nem volt gaz tamadas,az is egyszer asszem.
Háborúban,mit lehet és mit nem?Ez nem hangzik kicsit hülyén?Ez kb olyan mintha az utcai bunyóban előtte megbeszélnék hogy nincs mélyütés.
úgy tudom gáz használat nem etikus és mintha ezt nem is lehetne bevetni háborúban(gondolkodós) Persze van az a pont amikor mérgesek az ellenfelek, hogy nem érdekel senkit mit lehet vagy mit nem(kezeit széttáró)
Egyébként ezt én sem igazán értem.Ilyen egyezmény olyan egyezmény......Egy háborúban?Szerintem ott nincsenek szabályok,legalábbis mi alapján kéne lennie.Már eleve úgy kezdődik hogy az ember embert öl,mi alapján van bármiféle papír alapú elvárás?
Minden tamadasra jon a vedekezes,szigetelt bunkerek, pl.
Amugy ahogy nezem egyik fel sem csoportosit nagy egysegeket egy helyen.Raj-szakasz erok csapnak ossze,max szazad-zaszloallj,de azok mar nagyon extrem attoreseknek.
A nagyobb erokoncentraciokat mind szetágyuzzak a gecibe szinte rogton.
Az ertelmetlen loveszarkokban megy legtobbszor 2-3-5 szerencsetlen van,majd jon max 10 masik szerencsetlen akik ha nem veszik eszre es meg tudjak kozeliteni az arkot ugy hogy nem lepnek aknara,nem kapnak dronokat a nyakukba akkor megszorjak az arokban levoket granatokkal.
Majd a tulelok kimasznak es mennek hadifogolynak.
Nem kell gaz.
Mert akkor nagy területen alkalmazták, kilométerekről a széljárásban bízva. Itt meg belepottyantja az árok végén a fedett óvóhelyre, viszlát.

Nemzetközi törvény? Amit kik erőltetnek? Akik tömegesen használták a civilek ellen? Akik atomfegyvert használtak civilek ellen?
Igazabol a ww1 ben se volt megoldas.Volt veszteseg de nem allitott meg semmit,gazmaszkok es csá.
Ja amugy par nemzetkozi torvenyt sert a hasznalata.
Értem, én továbbra is a gázt erőltetném az élőerő ellen. Ha már csináljuk, legyen az normálisan csinálva.
A gázt dobáló drón amúgy tud felderítést is végezni.
Az lehet, de ha a gyülekezőkörletre dobálom a gázt, akkor nem lesz aki hajtsa azt az ifv-t.
Ha nagyobb a pancelvedelem nem.
Mar egy M109 es howitzer is gondot okoz a lancetnek ha a frontpancelt kapja el.
Altalaban ezert hatulrol mennek neki.Ott vekonyabb a pancel es a loszerkeszlet gyullad be.
FPV vel inkabb a technicalokat,teherautokat,terepjarokat kapjak el,es ha kiszurnak valakit hogy emeleteshazakban rejtoznek akkor bemennek vele az ablakon.
Nehezebb pancelozott eszkozokhoz kell a dedikalt nagyobb drone.
Ha nyitott tetonyilast talalnak a sima mavic ra rakott granat is jo mert a ruszki eszkozokben a torony alatt van a loszer az automata toltoben.
Ha az kigyullad nagy a tuzijatek.
De a legtobb veszteseg az a felderitodronokrol vegzett celravezetett tuzerseg.
Vagy sima terulettuzzel vagy iranyitott granattal.
Excalibur ukran oldalon,krasznopol ruszki oldalon.
Elobbi 100e dodo/stuck utobi harmada 30e dodo koruli erteku rubelbe kerul.
Attol meg nem tudod szetcseszni az ellenseges IFV-t vagy barmit.
Ha ez a feladat akkor igen. Ez csak a szárny méretén múlik.
De én nem szórakoznék ilyen hülyeséggel. 10deka ricin.
Minek akkora? Valami gázzal töltött harci rész kell, az visz mindent ami él.
Elbir egy 4 kilo koruli tandem robbanofejet?
Tudom hogy fiatal, a cégesek (amik nem igazán jöttek össze eddig) 5 évesek. J Astránk volt régebben (1,6 szívó benzin) én utáltam mert nehéz dög (megmértem, 1,6 tonna) és lomha volt mint a tetű. A mostani K (1,6 cdti) sokkal jobb, de még ez sem igazán az esetem. A Golf 7 viszont egész jó.
Egyébként néztem mindenféle újakat is, de azoktól elkapott a rosszullét, amelyiktől meg nem, azok akciósan 16M felett kezdődtek.
Milyen, hát fiatal... tudom, neked nem ez a fontos, de e mellett ma már nem lehet elmenni, a fejlődés, ugye... fiam 11 éves J Asztmája közel nem fut olyan szépen, mint a 16 éves szürke... pedig még kevesebb km is van benne.
Szóval mindenképp fiatal járgányt kell választani, mert az öregek már oda vannak, hiába tákolod, lásd Pizsó rozsda. Persze ha hobbizni kell, lehet veteránozni is 59-es Caddyvel 😁
Akkor jó, nekem van FPV drónom 😆
Kawa tudja. 😀