Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Költöztesd át a nejt. Sztem jobban járna, és a program is meg van😃
jövőhétre megvan az elfoglaltságom megyek csőtörést keresni szolnokra(fetrengős) Most hétvégére nincs elgondolásom mert a nej lakása is kész lett(kezeit széttáró) Igazából a kőművesemet nem tudom így munkával ellátni mondjuk van vagy 15 ablak bejavítani való ablakcsere után majd ha más nem lesz ráugrasztom arra bár az festő munka én is meg tudnám csinálni(kezeit széttáró) Jövő héten meg vakolhatja a kazánházat(gondolkodós) Még karácsonyra meg szilveszterre kell valamit kitalálni neki, hogy kerek legyen az év(óranézegetős)
Aztán a külső körletet lassan el kell engedni tavaszra(gondolkodós) Lassan felhurcolkodok az egyik lakásba nekiállok azzal elvagyok tavaszig(gondolkodós)
Keress más elfogaltságot. Hétfőtől esni fog hétvégén meg hideg lesz.
Na kipróbáltam még1* a másodikra 20 éves lettem a harmadikra meg már profi (kezeit széttáró) Egyébként szerintem ez így nem nagy kunszt a való életben nem vagyunk a vészfékezésre felkészülve. Vészfékezésnél nincs fékelőkészítés se, hiszen a lábunk nem a középső pedálon van hanem a gázt rugdossuk(kezeit széttáró)
jaj mit csináljak ehhez készültem elő a hétvégére (fejét fogó)
Én letakartam igy csak az alja ázott fel és viz után csak odébb kellett dobálni az alsó réteget, a többi száraz maradt nagyjából
hát a marosiból is folyik a víz nyilván nem volt letakarva(kezeit széttáró)
az a patkó szerű izé mi ott a lámpa helyén?
én most szereztem meg a 10 generációs tankomat de csatánként bukok kb - 20 ezeret azt elfogyott a lé(fetrengős)
Nem!
Mondjuk ennek mindig a triumph volt a nagy mestere..... rendkívüli tehetségük van elcseszni egy motor elejét.
neked mihez kell a páv? 😅
mondjuk én itt a szobába hiába nyomkodom a monitort 😅
😅
most már természetesen 😅
a piros tenyérnél 😅
most már csak el hiszi ha a gép is ezt mondja 😅
hát ezek sem biztosak benne, hogy emberi lény vagy e és ebben igazság szerint mi sem vagyunk azok(kezeit széttáró) 😅
itt ezt mindannyian megkérdőjelezzük 😂
hány éves lettél 70?
én itt 29 évessé fiatalodtam(fetrengős)
Szóval tetszik a játék(kezeit széttáró) Most próbáljuk meg hókásás úton nyárigumival is 😅
Mindegy, tavasszal ujra rakod😃
Én már halasztottam, nekem is szegélyig áll a maradék részen a viz, azt ki tudom ugyan szedni de a fagy esélyével nem tudok mit kezdeni.
Igy is raktam eső után már azzal is nehezebben boldogultam mint ha száraz vagy földnedves lett volna a homok. Ha meg vastagabb a homokos kavicsos rész még rosszabb.
De legalabb jo ranezni arra amit ok rajzolnak meg.
jaj
Azok is inkább csak kreatívak de lusták mint a fene