Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Este fel rakom 😂 most dolgozok 😒 lassan olyan leszek mint Tibi bácsi pöttyös labdával 😂 😂 😂 😂
mit vársz a mindig síró bútorboltosok egyesületének elnökétől 🤣
Azért nálad ez elég fura. Néhol azt írod hogy be kell zárj anyira gyenge, néhol azt hogy a legjobb, néhol azt hogy 10% elmaradásod van és annyira nem is rossz.
Még kulcstartót is adtak hozzá(kezeit széttáró)
Remélem kapok 1 jó klippet qvimbitől 😅
Ezt hozta(meghajlós)
nem ez a lényeg(ujjával nemet mutató)
Nekem most jött a mikulás(meghajlós)
Hát én nem is tudtam, hogy szent miklós lecserélte a rénszarvas szánt gsl kocsira 😅
3 éve a kiemelkedő legjobb hónapom,ha a haverod kőművestetőfedőbádogos akkor igaz amit mond.
én úgy látom, most mindenhol ez a helyzet. A december eddig is nagyon szar volt már 30 éve de ez, most kb. nulla.(kezeit széttáró)
Erre szokta mondani az egyik komám, hogy aki az évben eddig nem kereste meg a pénzét az már ne most akarja 😅
Hát osztom(kezeit széttáró)
Totál halál,a normális ember eltunt csak a futóbolondok kovályognak.
Azok is csak azért hogy kéjelegve ne vegyenek semmit.
de tulajdon képen itt a lényeg(kezeit széttáró)
"ha idén nem lesz újabb visszaesés, az átírások száma néhány ezerrel meg is haladhatja a tavaly beállított 825 ezres rekordértéket."
https://autopro.hu/elemzesek/r...
Na ez azt írja, hogy októberben csúcsot döntött a használtautó eladás és összességében 2018 óta 600 ezerrel több autó van az országba jelenleg vagy is 4,2 millió. Azt, hogy, most novemberben meg decemberben mi van én nem tudom de másik cikk írja, hogy a november és a december a pangó hónap a használtautók piacán(kezeit széttáró)
Minden esetre most már tudom, hogy miért nem találok egy qrva parkoló helyet sem egyik lakótelepen sem(gondolkodós) 5 év alatt a lakosság csak fogyott autóból meg lett 600 ezerrel több(gondolkodós)
hát ezt kb. múlt héten volt a rádióban(kezeit széttáró)
ha eladszvegy 30 millás lakást és veszel egyet 25 ért elkurvázol 3 mollát akkor utána boldogan viszed haza a maradék 2 millát hogy néz már anyjuk nyertünk az üzleten 2 millát és ingyen szopkodtákva faszom egész hétvégén??
Ha lenne használtautós ismerősöd, az is megállt. Jóformán nulla az eladás a használt oldalon is. Lehet hogy éves szinten rekord, de most nagyjából 2hónapja halott.
4millióba került az az autó,tehát 4milliót költöttem.
Fordítva, én vettem meg a kifutót ő meg olcsóbban 1 évvel előtte az újat.
pontosan így van te hülye. Ha 5-ért adsz el 4-ért veszel költöttél pénzt?
Fognak.......elég nyeszlett a kiccsávó....
Hát.....bizzunk benne hogy fizetnek.
Ja,ez a te logikád.És ez egy tévút.Csak hogy értsd,a te logikád alapján ha én eladom 5 millióért az autómat és veszek másikat 4 millióért,akkor Mi a te logikád szerint az nekem ingyen volt,olyannyira hogy még adtak az autó mellé plusz egy milliót is.De ha azt az egy millát elhagyjuk,akkor is elmondhatom hogy nekem a 4 millás autó ingyen volt mert a kassza nem csökkent.
bogyó a kifutó szériát vette meg akkor annak annyi volt az ára 4,5.
az újat akkor adták 5,5 misiért az már a ráncfelvarott változat amit a nej hozott el csereautóként(kezeit széttáró)
Ehhez képest a legújabb klió 5. 6 mikulásért alapvetően jó ár a mostani árakhoz mérten és a megelőző árakhoz mérten is(gondolkodós)
lesz ez majd minden gyártónál szerintem tervezik az életben maradást de csillagászati eladási árakkal nem sikerülne nekik. Most kezd lassan körvonalazódni, hogy a kovid drukknak vége lett. Akkor mind1 mennyi volt az autó csak legyen(kezeit széttáró) szépen be is árazták hozzá őket. aztán mára alább hagyott a lendület úgy van vele a nép, hogy ennyiért basszátok meg(kezeit széttáró) Össze lehet hasonlítani a 4-5 évvel ezelőtti újautó eladásokat a mostanival na az most a béka segge alatt van(gondolkodós) persze meg is tesz európa mindent azért,hogy ez így legyen(gondolkodós) szép lassan átalakulnak a beszállítói csatornák aztán elindul az árcsökkenés(gondolkodós) ami engem vigasztal, hogy én még nagyjából jó időben vettem az új autókat. (kezeit széttáró) kb. a 24-ik órában(gondolkodós)
Akkor átfogalmazom, mert azt írtam, legyenek veled korrektek - kétlem, hogy tudnak ilyet.
Fizessenek ki rendesen. :)
hát nem tudom mi a lófaszt akarnak 9-et kérni azért a kis szarért(fetrengős) nem rossz kis városi autó a nej szereti ha néha én vezetem mindig mosolyt csal az arcomra, de 9+ milla egész elképesztő ár érte(fejét fogó) a 2,5 milkás állami támogatással 4 misi volt az olcsóbbik verzió ára az eksztrásé volt 4,5 ha nem kértél hozzá egyéb dolgokat(kezeit széttáró) Ennek az autónak akkor volt korrekt az ára. Akkor vettél ugyan ennyiért ebben a kategóriában benzinest. 9 misi 😂 ezek hülyék baszki(fetrengős)