Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nézegettem a hirdetéseket a fele úgy van hirdetve,hogy okmányok nélkül eladó(kezeit széttáró)
Hát akkor kifizettem azt az 1-2 hónap biztosítást ha valamivel is tartozom max ennyi(kezeit széttáró)
Azt csak bontós papírral lehet és az jelenleg kb. 70-80000.
Ha hazaérek rakok fel képet a cacáról amit sütöttem, az nem ilyen kisnyugdíjas rántott gomba menü 😅
Jaj lacám nem a kismegszakító 32 amper hanem ennyit tud a wagó(puszit küldő)
De milyen adósság terheli?
Ja hát az max 1-2 hónap volt
És ha véglegesen kivonatom?
Hát azt nem(kezeit széttáró) mondta a faszi,hogy nagyon sajnálja de elektromosan nem tud adni,mert nincs( szomorú) én pedig mondtam neki bent a szalonba áll egy 21 millás villanyos megán azt szívesen elvisszük a gizda klió helyett(kezeit széttáró) Azt mondta első hallásra most ezt még nem gondolja jó ötletnek 😅
ez semmire sem jó, a youtube video 144-ben nem szaggat csak
ezen egy számlázó program futott csak, aztán sűrűn kikapcsolt mert olyan retkes volt a cpu hűtő hogy mindig túlmelegedett
2008as a gép, 1x valamikor volt hdd csere
pár linuxot rápróbáltam de igazándiból nem lett jobb a helyzet, max műhelybe mp3 hallgatásra lenne jó
Azt el nem hiszem , hogy csak ez fér rá ! Én megtudom oldani , hogy akár 10m/3 beton IS ráfér ! 😉
És mi lesz az értelme? Időtöltés? Mert sok másra nem jó...
basztatok egy pc aztán ez van benne
a w7 még pont ráfért
Az is finom lehet 👍️
Ma libanap van, mi azt sütünk. 🍗
Nem semmi kis okos homlok ! De piszkos szemtelenek , hogy úgy mondjam "tenyérbemászó" akár melyik ! 😉
https://youtube.com/shorts/ee-...
tevepata verseny 😂
Füstölt sajtal finom 😋
Na kései ebéd 😋 jó étvágyat 😂
Így van, erre hozták be a visszterhes adás-vételit ami miatt a megvett járművet bármikor lefoglalhatják az átírás után is ha az eladónak köztartozása van ami nem csak a járművel kapcsolatos tartozások hanem bármilyen köztartozás. Ez inkább a bedőlt vállalkozók vagyoneltüntetését hivatott akadályozni, de igazából így bárkinél lehet ilyen.
2.5es vezetéket csak 16Amperes biztosíték mögé tehetsz....ennyit a szakszerű kivitelezésről 🤣
Hivatalosan nem eladható 😉 mert adósság terhelt ...................... hogy írjam le jobban 😊
Miért ne lenne eladható,forgalomba nem helyezhető,bármit eladhatsz.
Igen jó meg oldás csak reklámozni kár 😂 😂 😂
Amugy a rendőrök se most jöttetek le a falvédőről és nem nehéz a nyomok alapján 1 számú gyanítottá előlepni 😂 😂 😂 már most kezd el gyakorolni tükör előtt nemén voltam, fogadj örökbe ,ártatlan nézést 😂 😂 😂
Két dolog vagy eladod egy román állampolgárnak,vagy bejelented hogy ellopták.Én az elsőt választanám