Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A sixgear a legvacakabb szerintem is, a lánynak van olyan. Én nem hordtam még olyat de ránézésre amit irsz igaz lehet
Hol van?
Ilyen esocucc eddig egy sixgear szettben volt.
Igazabol nem valtotta be amit remeltem.
Tul "muanyagos" erzes volt,mind a thermo mind az eso bélés,sőt amikor kibeleztem hogy hálós nyari legyen aláöltöző nelul is tapados kellemetlen érzés volt hordani.
Azon kivul hogy meg lobogott is rajtam,ez mondjuk minden cordurára jellemzo.
Igy maradtam a bőrnél.
Mai vacsoránk előétele kis libamáj stílusosan 😃
Elég ha négyévente küldenek neki egy felszólító levelet akkor már nem avul el
Nem. Dane
Illetve melyik, mert a családban van más is. Macna, Difi, sixgear
Ez a held féle?
Sokkal kisebb helyet foglal. Sztem nem hülyeség. Nadrágba nekem.is van, kabátba csak a gyereknek meg a nejnek.
már kiöntögettem a budiba mindet, bár egy dobozos mintha lenne valahol
azokat nem annyira szeretem 😅
4-en
persze tokos szombat 😂
én még ilyet nem ittam 🤔
de a felsorolt gyümölcsökhöz már pálinka formájába volt szerencsém 😍 😂
te csaló vagy 😠 ezt hányan eszitek ???????? 😂 😂
mindenkinek jut egy kis kóstoló vagy mi ?
Kajanap van?
Le is toltuk cukormentes kofolával(meghajlós)
Egy helyen lehet kapni az országban. Áprilisban találtam a metróba. Volt 2 raklappal, most már mindjárt december és 1 raklap még mindig ott porosodik belőle(fetrengős) Félek amikor elfogy soha többé magyarországon nem lesz ilyen nedű. Van most megyes sárgabarackos és görögdinnyés ízben is azokért még beugrok a héten most 2 zsugorral vettem pénteken beugrok még 2-3 zsugorért.
meg initől el kellene hozni ami neki megmaradt ingyen odaadja(meghajlós)
göthös vagy te baszki így néz ki egy valamire való kaja(meghajlós)
erre az autóra a kivonás napjáig minden meg volt fizetve(kezeit széttáró) Éves biztosítás díja volt 60 akárhány ezer forint azt kiküldhették valamikor év vége felé a következő évre azt már nem fizettem ki a biztosító kb. 2 hónapig nagyjából nyugton van küld egy-két felszólító levelet bár én ilyennel nem találkoztam majd megszünteti a szerződést(kezeit széttáró) Aztán bejelenti az illetékes önkormányzatnak, hogy nincs már biztosítva ez-meg az az autó.(kezeit széttáró) Én meg elmentem leadtam a rendszámot meg a forgalmit(kezeit széttáró)
én fogyózok 😂 😂 😂 azért ilyen gyerekadag 😂 😂
biztosítás
akkor szorozd 30 - 60 nappal a kw-nak megfelelően
Az is meg teheted ,tulajdondal azt csinálsz amit akarsz 👍️
De a tartozás fen marad , a biztosító majd kínlódik hogy tudna fogást találni rajtad ,ha sikerül sokáig elbújni el is évülhet . De valaki említette hogy a teljesítményadót se fizeted ? Mert ugye az államnak tartozni teljesen más kávéház . Na azoktól nem olyan könnyű szabadulni 😬 én azt mindenképp inkább rendezném
úgy nézem a fészbuk el akar rabolni a tiktoktól egy csomó embert
https://www.facebook.com/reel/677773787779615
Kurvanagy csomag,teli van vele a tanktaska,gondoltam az a belso kevesebb meret,nyari zapor meg ha hideg van szelallo lenne.
Mer magan a kabaton atlatok kereszben.
Hát igen, ez a leggyorsabb módja a gondtól való szabadulásnak.