Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,jut eszembe.......... 😄

http://youtu.be/Hbh9na3Xg2w?si=gqhDQlOAl5n62PKO
Valakinek mindenképp kell a kárt téríteni, szerencsére még nincs tapasztalat. De mint ahogy a kaszkó se korlátozottan térít igy a kgfb-nek is.kell.
Valóban.......mert nem.így van.
Más biztosító eszedbe se jutott?
A hűséget nem jutalmazzák.
A biztosítóknál.az is változik mikor melyik ad kedvezőbb dijakat motorokra, kisteherre, lakóhely, kor függvényében.
Igy ne csodálkozz
Külföldi személynek kell eladni,papíron.
A mabisz akkor is kifizeti,és ő fogja behajtani.
Az kristály ami levegővel érintkezve gázosodik.
el lehet adni a kivonó határozattal együtt, a vevő ,ha köt rá biztosítást , levizsgáztatja, akkor vissza lehet helyeztetni, visszaadják a rendszámot meg egy új forgalmit
a gáz, az nem a ciklon bé?
Ez náluk biztos valami szitok szó... bár a pénz számolás is munka... 😄
Bárhogy eladható csak addig is rendezni kell minden köz és nem közerhet.
Viszont visszamenőleg fizetős minden, telj. adó és főleg a fedezelenségindíj ami katasztrofálisan magas napidíj, azt hiszem emelni kell néhány kecó bérletidíját pár évig.
Ennek sajnos a hivatalos története rohadt drága a másik meg nem hivatalos.
Nemrég linkeltem egy cikket amiben az volt, hogy tévhit az, hogy a kötelező full térít mindent mert igazából mindegyik max. 5000000-ig fizet és a többit polgári peres úton lehet a kárkozótól behajtani így a 10 millás kárnak a felét fizeti.
én már feltettem a falra kb 30 csempét szóval bárkinek beszólhatok 😂
A gáz, hogy a melós is zsidó szó a meloche magyarított változata. 🤣
Így ahogy írta,azért a kormányablaknál kérdezz rá hogy ők mit látnak ennyi év után.
Ismét jó nagy marhaságot írtál.
Ne foglalkozz veluk, nem muzeum az, hanem lakohaz. :)
ez így van, mert 10+éve vagyok náluk regisztrált
Szerintem tudjak ki vagy.
nekem nincs olcsóbb
Nekem.eddig még mind olcsóbb lett. Ha másnem.másik biztosítónál. Azok.is váltogatják a preferált közönséget
Ha van rendszám és ideglenesen ki van vonva a forgalomból akkor adás-vételi ,pénz meg számol , forgalmi törzskönyv átnyújt , köszönés és ennyi . A többi a vevő dolga hogy mit akar vele .
Vevő amikor átíratja automatikusan vissza áll a forgalomba .
Egeszsegedre.