Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell mini.
Minikaktusznak pont jó.
Mondjuk egy ilyet be kene rendelnem,karacsonyra,elneveznem Blődinek,hasonlit ra.
Szerintem kicsi lenne.
Lehet bele kaktuszt ültetni.
Csak hogy a kedves nagyerdemu szociopata fikazokat mobilizaljam,eddig jutottam 2,5 ora simogatassal. 🤣
Legalabb nem mosógép.
a whirpool nagyjából a háztartási gépek alja, csak a rengeteg reklám miatt elhiszi a nép hogy jó márka
Pont amitol a mosogep,gumicsont.
Bar a bock bor tartosabb es rágósabb. 😆
A kés. Nem jó helyre nyomtam?
Csak ajánlani tudom.......azt használjuk már vagy 6-7 éve. Jó. Elötte wörpuli volt, na azt sose többet.
A mosógép?
Az mitől fontos?
👍️
nekem ilyen van 2 szett: https://www.nordkniven.com/dic...
a legnagyobbik kés egyikét oda adtam sógornak, mert avval csak kenyeret vágunk
asszony a kisebbiket szereti jobban
azért van 2 szett mert rajtam kívül senki sem tud kést élezni aztán így az egyik kés mindig éles
dick
olcsó, könnyen élezhető, nem pattog ki az éle
jó fogású, mosogatógép álló
Szerintem mindjárt úgy kellett volna kezdeni,de minimum jelezni nekik az esetet,hogy legalább tudják hogy jött egy ilyen probléma a munkájuk után.
Ennyire felbasztad magad a fórumon? 😱
Én is gondoltam ilyesmire, ha megint kiírja nem törlöm hanem visszaviszem ahol csinálták hátha többet sikerül kideríteni.
Konyhakés szettet ki mit ajánl?
eszerint vásárolok mostanság én is nagyjából(kezeit széttáró) Az a háztartási eszköz ami 5 éven felül teljesít na az a plusz amit megnyertem vele(kezeit széttáró) ilyen pótgaranciákra még huszonezerekért egyszer ugrasztottak bele de utoljára 😅
hát én nem az tuti 35 évre való mosógépet vehetek az árán(fetrengős)
a műanyagok tényleg be tudnak sárgulni
amikor kaptam ki lett fújatva a bele azóta üzemel
1x lett vele rágó szárítva azt alig tudtam a dobról lekaparni, amúgy kívül-belül fényes
de
a pamut pólók összemennek benne, szóval kb évente lehet emiatt kibaszni őket, szóval ami nagyon drága póló én nem szárítanám benne
szerencsére nekem nincs egy drága pólóm se, a nej úgy is mindent kidobál szezononként
tehát nem olyan nagy a baj csak gondolom az újabbak már nem ilyen durván szárítanak
Egy havernak is van, használtan szerezte, sztem németből kuka mellől 🤣 mos, de akkor is láccanak rajta az évek, besárgult a fehér műanyag, meg az a lemoshatatlan retek a sarkokban, belsejében... kéne a fenének így, újé meg nem adok annyit.
Mi vettünk 2 görényt (gorenje) vagy 6 éve, megy amíg megy, már megérte (egy mosó meg egy szárító, össze passzolnak)
anyám mindig abban mosta fater melós ruháját
pedig volt automata
esztergályos volt és mindig teli volt forgáccsal meg egyéb vas morzsákkal
plusz a hűtő folyadék miatt mindig full retek volt és nem mosta jól ki az automata
plusz abban ilyen lófasz szűrő volt és át tudott bújni benne a firgács és szehettem szét a szivattyút mert megállt
Nagyanyám vagy 30 évig használt egy olyat, sose romlott el, a motorja köszörűt hajt még most is - lehet olyan 50 éves 😁