Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy tudjak kölcsönadni a béemvéseknek mig szervizben van a motorjuk
Néha jol jönne, amennyit messze kell dolgozni. Légvonalban hamarabb hazaérni, plusz nincs baleset miatt dugó Bagnál, parkolni meg tudok otthon vele.
Legyen újra villany 😅: https://totalcar.hu/magazin/hi...
Mit válogatsz baze? 😄
ez melyik a mi 10-es(gondolkodós) Szerintem baromi nehéz vele parkolni a posta előtt és biztos nem is lájghtos a fogyasztása 😅
Pocsék a rotor egyensúly, majdnem felborult. Kell a fenének ilyen szar 😁
nem is értem minek ezeket halmozni semmi hasznuk 😅
a burgmanra gondoltál? Azt hittem valami motorról volt szó 😅
Ha lehet helyette vegyé egy ilyet..............most ez a kell kategóriaként megtetszett.
12 tonnát is lehet vele vinni. 😀

http://youtu.be/-ezM-sV2H2w
Mindig sokkal egyszerűbb bocsánatot kérni mint elmagyarázni. 😂
Hmmmmm......a harmadikat is csak hazavittem kérdezés és piackutatás nélkül, most annyi van hogy adjak már el belőle legalább egyet. Mondjuk az tervbe van.....
Én csak szóltam hogy veszek egy motort 😂 és úgy is lett .................lett motor 😂 😂 😂
Aztán szólam még egyszer és akkor lett két motor 😂 😂
Viszont a ő vesz valamit az hosszas családi tanács és engedélyeztetési procedúra 😂 😂 😂 ezzel is bizonyítom ki a férfi a háznál 😂 😂 😂 ..................................mielőtt a utolsó mondatot mindenki komolyan venné és két hét cizellált vesézés alá kerülök persze viccvolt 😊 de motor az van az nem vicc 😆
buzinak biztos hisz rajtam kívül itt már mindenki az 😅
Én nem nagyon szoktam az ilyenekről otthon beszélni ha veszek valamit(kezeit széttáró)
Az asszonyt egyébként is annyira érdekli az én vásárlásaim mint engem az ő török sorozatai 😅
😅 hátha nem, de volt ilyen határozottan emléxem 😆
Hmm... en egyeztettem. Szoltam, hogy motort akarok venni a masik melle. Hogy a ketto egyutt vagy az egyik elmegy nem volt elore tisztazva. Kerdezte az idomar, hogy mennyi az annyi. Megkerdezte miert pont azt es miert most. Elmondtam, azt mondta jo, te tudod.
Namost hogy ettol rosszul kondicionalt vagyok-e, papucs, buzi avagy barmi egyeb... Hat pont nem erdekel. Ismerjuk a mondast a velemenyekrol es az anuszokrol. Na, ennyi.

Lazuljatok mar le egymasrol.
Legalább ne hazudj, én ilyet soha nem mondtam.
Most én leszek a következő Zoli után, akinek az életéről mesélsz, aztán a többi hülye majd tényként fog erre hivatkozni?
Hát ezt meg miből vontad le? De valóban, én társas kapcsolatban élek, beszélgetünk is...ki hol lesz, mit csinál... neked ez fura lehet, miután kidobáltad a lakótársad samponjait a kád széléről 😄
azért ha adnának ingyen egy rózsaszín smart kocsit ingyen használatra én tuti nen használnám
ha ingyen megkapnám és azt csinálok vele amit szeretnék akkor persze hogy kellene, vezetni akkor se vezetném, szerintem el sem férnék benne, de gxorsan eladni kis pénzért pont jó lenne
esetleg más példa:
Adott cégnél kap az ott dolgozó céges autót.(kezeit széttáró)
Mindenki piros ferrárit szeretne de a valóság egy fehér skoda kombi(kezeit széttáró)
Aztán ha van egy korlátlan használat nagyon tud örülni a dolgozó annak is(meghajlós) Hétköznap eldolgozgat vele hétvégén meg viszi a családot vele kirándulni, vagy mén vele pecázni(kezeit széttáró) Amikor olajat kell benne cserélni, amikor gumit kell rajta cserélni amikor bármilyen javítás merül fel azt mind-mind a cég állja a műszaki vizsgáztatást is beleértve(meghajlós) Szerintem ilyen esetben kb. mind1 mi a verda. Van jó néhány haverom céges autóval. Még egyik sem panaszkodott, hogy nem kell saját autót fenntartani 😅
néhány éve ezt már kiveséztük frici nem rémlik?
Mamlasz mondta, hogy egyeztetni kellett a motorvásárlását az asszonnyal(kezeit széttáró)
Hát én akkor ezt egyáltalán nem értettem, hogy miért és te sem értetted(kezeit széttáró)
Én azóta már értem és szerintem te is 😅
Lasd alabbi valaszomat lejjebb a rozsaszinnel kapcsolatban.
Ha valaszthatnek, akkor mindenkeppen. Ha ingyen auto, akkor leszarnam.
Ezek szerint akkor te vagy az a kovetkezo elem, akinek mindent elore be kell jelentenie, esetleg engedelyt kell kernie.
Így van,azt vesz amit gondol figyelembe véve az én igényeimet,pl eszébe nem jutna hazaállítani egy rózsaszín pólóval,mert tudja hogy mi a véleményem.Te lehet örülsz neki,nert hát hogy is írtad,ingyen jöhet bármilyen......Nálam azért ez másképp van.
mondjuk nem igazán férfias szín, de asszem a mai világgal már simán összeegyeztethető lenne 😅