Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mamlaszkám pont te vagy az akinek a motorvásárlásait az asszonnyal kell egyeztetned 😅
Na mondjuk érthető okokból...
sose tennék ilyet(kezeit széttáró) Nálunk egyenjogúság van(kezeit széttáró)
azt írtad a rózsaszínt kerülnéd...
Hogyne értenénk.... örülnek, ha nem vagy otthon. 😅
Pont ezért venne rózsaszín Smartot 😄
Dehogy szélsőséges, én pont azt írom le, amit ti is láttok, saját magatokkal szembesítelek, mert én is látom.
Azt mondjuk nem tudom, miből következtetted ki, hogy én "nem tűrném" az ajándékot.
Hogy jön ide a napelem?
De nem, nem látom meg a vitában a lehetőséget, megjegyezte valaki, kis éllel a hangjában, hogy én hogyan vettem motort. Én speciel bármit, amire fussa, mert már nincs eltartási kötelezettségem senkivel szemben, és mindenkinek van jövedelemszerező képessége.
Sőt motorozáskor sem kérek engedélyt, legfeljebb bejelentem, hogy ebédkor nem leszek otthon. Ezt valószínűleg sokan nem fogjátok megérteni, pontosabban elfogadni, mert párszor már lejátszottuk ezt, csak hát a rossz kondicionálás nem engedi sok emberben még azt sem, hogy ezeken a dolgokon elgondolkodjon.
Az ajándéknak nincs kőbe vésett definíciója. Azt vesz amit gondol és akar (meg amire fussa). Legfeljebb nem tetszik.
én nem magamról beszélek hanem haver gyerekéről, neki megérné
én önfejű vagyok nemigen hallgatok a nőkre
Najó, de mégis egy nőét? Hova süllyedsz Ini? 😆
létezik ilyen eset
egy ismerős gyerekének a barátnője egy napelemes cégnél dolgozik, értékesítőnek mondja magát, megy a cégekhez és próbálja rábeszélni őket a napelemre
a gyerek esetében mindenképp megérné a kiscsaj véleményét kikérni mert jobban ért hozzá mint az emberek többsége
pedig pont te vagy aki ilyen szélsőséges gondolatmenetekkel hergeli a népet
az már kiderült hogy nem minden esetben tűtnéd szó nélkül hogy az asszony vegyen neked kocsit, tehát ismét faszságokat írsz
és egy rózsaszín kocsi nem feltétlen összeegyeztethetetlen a női gondolkodással.....
Te nyomod el az asszonyt.
Napelem vásárlásnál miért kéne bárki véleményét kikérni? Engedd el, ne görcsölj rá ennyire. Senki nem szidott, nem vitatkozott veled, de te ebben is meglátod a lehetőséget 🤣
nem nyom el engem senki(kezeit széttáró)
Hogyne kaptam volna,csak az nem egy közlekedési eszköz volt.Egyébként meg pontosan tudja mit szeretek mi a nekem való és mi nem.
Akkorezek szrint tesohanem kaptal meglepetes ajandekot.
Ez nem igaz.Mondhatnék más autó pl is,akkor is így van,és hozzátenném,te írtad hogy bármilyen új autót.Lehet hogy te ilyen igénytelen vagy,de nekem ne hozzon oda bármit amit ő gondol.
Ne magadbol indulj ki.
A rozsaszint azert kerulnem,de te megint egy sosemlenne szelsoseg alapjan akarsz egy szamodra tetszo valaszt kicsikarni belolem.
Nem a picsát nem.Holnap azt mondaná neked az asszony hogy gyere vegyünk neked egy új autót,tulajdonképpen vehetnénk egy ML mercit is mert megtehetjük,de én ezt a kis rózsaszín smartot néztem ki neked,akkor te azt mondanád hogy hozd?
Hát... nekem venne valaki bármilyen új autót én sem szólnék bele.
Kőkemény elnyomás van nálatok.
ezek a buzik mindent ellopnak
volt egy beton vas darabom, karikára volt hajtva a vége, ahhoz kötöttem ki a ponty matracot nehogy elfújja a szél
egyszer valahogy ott maradt leszúrva, de másnap délután már nem volt meg
ért kb 4-500 Ft mert egy karabíner is volt rajta
Ha minden nap úgy is ugyan oda mégy miért nem hagyod ott a pecacuccot?
Akkor meg pláne.
De most meghallgatom: miért is kéne a motorvásárláskor kikérnem BÁRKI véleményét?