Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jönnek az elektromos úgy nevezett side by side-ok. A kisebb közel 15kWh a nagyobbik majdnem 30kWh. Csendesedik a környék, lassan de biztosan. 😀
Mellébeszélsz, állítsd egyensúlyba azt a mérleget. A villanybiciklisnek a sportruha pont olyan mint mamlasznak a bmw. Megvette mert meg akarta venni. Kibaszott ciki hogy csak magatok felé billentitek a mérleget.
Most kaptál egy lájkot tőlem. Ritka alkalmak egyike.......
20 éves BMW nekem a havi fizuból is megvan 😁
Van példa goldwingel hillclimb művelésére is,de a jellemző nem ez.
Papa-mamának megtetszik a biciklizés,de csak az hogy suhannak,nem a sport érték miatt.
A kinézet meg a szabadlevegő,akkor villannyal suhan fasza sporttrikóban.Kérdezd erről cobrancot.
A bmw fikázás általános érvrendszere ugyanez.Levi műveli,itt nem érti.
Picit szelektív.
azért a sportban is vannak fokozatok
pl van egy haveri kör aki szeret biciklizni ebből 1-2 embernek nem megy úgy a tekerés aztán vesz egy villanyost és ha mondjuk van egy 30-as szembeszél akkor is tudja tartani az iramot a többiekkel
ettől még szeret biciklizni az is aki rásegítéssel hajtja
pl a gyerek brignája is olyan hogy faszig érő homokban is úgy tekersz vele mint az aszfalton és nem fáradsz ki 3 km alatt....
Néha gondolkodom hogy te ezt direkt csinálod és teteted magad,aztán rájövök hogy tényleg hülye vagy.
Adott a cél,biciklizés.
Ha tényleg a sport érték a fontos akkor nem egy legdrágább sportruha mellé VILLANYBICIKLIT használ az illető hanem NORMÁLIS IZOMMAL hajtott verziót.
Tehát NEM a sportruha a gond te agylágyult marhabélszín.
És szó sem volt nyuggerről meg faszom tudja milyen erőltetett indokról.
Nem 6, hamarabb 😄 de nem ez a lényeg... Inkább az, hogy ez a város egyik legnagyobb praxisa, plusz évekig volt még mellé 3 szocotthon is (azok már nincsennek, leadta, nem kellett a plusz)
Nem, nem kell kurvákat varrni, nem kell házalni baksisért, főleg nem kell csalni semmit, mint azt 1-2 hülyébb hiszi, mert talán hallotta valami másik hülyétől, hogy az úgy van.
Azt mindigis lehetett.
A csere autóval,legalábbis.....
Na tehát te Istenbarma, tudom neked is nehéz lesz mert olyan egoista fasz vagy mint a mamlasz aki nem ismeri az egyenes arányosságot és szerettek magatok felé ferdíteni.
Az ő autója nem drága hanem nyugati szinthez mért.
Na a nyugati szinten az a ruha nem drága, a villanybicikli sem drága mert a nyugati nyugdíjasnak az egyszerűen csak jó.
Mamlasz a saját allítása szerint azért vette a bmw-t mert az jó, az kell neki, az prémium, az felső kategória.
Na a nyugdíjas pont ezt csinálta, bement a boltba, neki jó kell. Nem kompromisszumos hanem jó, vagy a legjobb.
Ennyi az egész, persze ha magatokról van szó akkor szó sincs kettősmércéről.
azért ha a háziorvosi 6 havi pénzből megvan az új bmw akkor ott keményen kell üzletelni evvel-avval
ismerek olyat aki anno annyi kurvát varrt össze hogy nekem zoknim nem volt annyi 😂
Gyorsabban degradálodik a katadztrofavedok gyöngyenénél talan,vagy nem is voltak tul messze egymastol,nem lehet tudni. 🤣
Én is mindig azt hittem, hogy Levikének több esze van, csak a fiatalsága miatt hülye néha - de tévedek 😅 kb. a túzoltóval van egyszinten. Az se ért meg semmit, viszont a részleteknél leragad mindig.
Lófaszt.
A villanybringa-csilli drága biciklisruha kontraszt a gond te sügér.
Nem a biciklizés a fontos hanem a villantás amit kritizálsz,csak felfogni nem tudod.
Értek mindent… de a masikon a ruha az drága.
nem a fizikai teljesítményét vontam kétségbe 😅
Hááááát azért amikor a kétajtós szekrényt egyedül lekapta a teherautóról, mondván hogy ha segítek neki akkor csak összebaszom a felületét, azért elkezdtem tisztelni 😁
a borra azért herdálod a lóvét(gondolkodós)
elkocsikázgat még az asszony vele néhány évet szerintem(óranézegetős)
Én nem vettem drága kocsit az csak neked drága... úgy vásároltam ahogy egy átlag Nyugati Polgár autóra fél év alatti jövedelem
Átveszem tőled azt a kramacot 2,8 milláért.
Megszabadítalak a gondtól.
Persze,ezét is vagy itt és marsz meg mindenkit akit érsz barmilyen érdemi társalgás helyett.
0-24-ben.
Igazad van,ezt a mocsarat amit a te életednek nevezel tényleg elképzelni sem tudom,mennyire sivár.
nem tudom(gondolkodós) ahol te a napjaid jelentős részét töltöd épületben a telefontöltést megengedték már vagy mindenki hord magával powerbankot 😆
hát ez biztos(meghajlós) olvasgattam a brossúráját csupa szép dolgokat írnak róla hiba itt kizárva(ujjával nemet mutató) 😅