Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az anyázás? 🤣
Mostanság csak az van....van aki tullihegve kérkedik aztán a lepattanóra többféleképpen ugranak, ennek folyamányaként egymással évődnek napokig...........
Ez e?

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! HUF3,751.14 65%OFF | Universal Motorcycle Chain Oilers lubricator For Yamaha Honda Kawasaki Suzuki Ducati Triumph Bmw Aprilia Ktm Benelli
https://a.aliexpress.com/_mLtGaBO
A baj hogy nem automata.
Hogy ne csak anyazas legyen...

F.Levinek koszonom a lancnyalazo tippet, akcioban volt a Nemo2 klon, vettem egyet 10 dolcsiert. Elso blikkre tok rendben van, teljesen elheto a kidolgozasa, ha ugy lesz idom, kiprobalom elesben.
Nem kell sehova, én könyveltem el.
Olyan, mint a sorház. Minden baj megvan, mint a családi háznál és a lakásnál.
nagyon faszák ezek csak az a baj velük, hogy annyiba kerülnek mint 3 éve egy középkategóriás autó(gondolkodós)
hova tegyem ki?
kobrankó le szokta szólni a villanybicikliget de főleg a motorosokat 😅
rönó megán kombi az ajánlat 😅
Egyenlőre elutasítottam holnap lehetne érte menni. De azt mondta a faszi, franciaországban találtak alkatrészt lehet, hogy pénteken megvan. Azt mondta viszont, hogy meg is érkezik e azt nem tudja garantálni minden képen akar adni addig egy autót(fetrengős) Mondom neki majd ha pénteken nem jön meg az alkatrész visszatérünk rá 😅 nem akartam már mondani, hogy egy retyó megán az nem egy nagyon magasan pozicionált verda az asszony a fúlos dácsiához van szokva ami méretre fele akkora így be is tud vele tolatni az udvarba 😅
Én azt szoktam mondani hogy ötvözi a motor és az autó összes hátrányát(trike, oldalkocsis ugyanez). Amíg nem egészségügyi problema miatt kell ilyennel menjen az ember, addig csak hátránya van.
Elázol, nem férsz el a nyomokban vagy pont hogy keskeny vagy a nyomokhoz(terep), nem tudsz előre menni a sorok között… inkább egy kabrio.
Maradjon is így, ahogy írod.
Sajnos egy csomó olyan minden van már, amit nem ott használnak ahol kéne, így vannak fenntartásaim.
Ilyeneket leginkább munkaeszközként használnak,farmokon meg hasonló helyeken.
Tőled is megkérdezem.Hol egyenesen arányos a két dolog?A tény közlésem és hogy ez élvezetet okoz?Csak egy tényt írtam,ami valós.Elvégre azt mégsem írhatom hogy sérülésmentes.Nem kell bele többet gondolnod.Egy sérült autó is csak annyira mozgat meg mint egy hulla látványa,mindkettőből láttam már eleget,szóval elhiheted senki törött autója nem vált ki belőlem semmit.Ostoba aki azt hiszi az alapján mert említést teszek róla.Inkább azon gondolkozz el hogy mondjuk amikor a kawa a küszöbjével szívott,ő miért nem érezte ezt,miért van az hogy ezt két hülye érzi,te meg a bútoros?
Ezeknél azt látom, hogy az autók nyűgje megmarad, parkolás, piros lámpa, stb, cserébe jól el is ázok, meg hát szerencsére még talán drágábbért is teszi ezt a gazdájával.
Biztosan van a közlekedés 0,1%-ban olyan eset, ahol ez a megfelelő jármű, de legalább a maradékban sehol.
Hát ezzel a "töröttbéemvézéssel" télleg kilóg a lóláb 😄 azt nem gondoltam, hogy ekkora élvezetet jelent neked... persze csóró koromban, mikor nekem is 15 éves autóm volt, én se sajnáltam a vagyonosabbakat 😅 gyarló emberek vagyunk, na 😅 mondjuk, én nem vertem rá a brét, de nem vagyunk egyformák...
Ez a két dolog hol egyenesen arányos szerinted?És egyébként meg a törött bmw-re nem is tettem ilyen utalást,az ebike-ra tettem,de mindegy is.Mint ahogy az is hogy párszor már leírtam,nekem az autóval sincs különösebb bajam,nekem az ilyen mamlasz féle megnyilvánulásokkal van bajom.
Nem zavar,majd a törött BMW-t emlegeted.Az zavar,mert mindig megemlíted.Vicc vagy.
Én sem vágyok ebike-ra,de tény és való hogy valaki a koránál vagy egészségi állapotánál fogva vagy ilyennel megy szabadidős tevékenységet folytatni vagy semmivel,akkor igen,menjen ezzel.És ha úgy gondolja hogy olyan ruhát vesz hozzá ami biciklis ruha és még drága is,hát vegye azt.Engem picit sem zavar,nem tudom hogy mást ez miért zavar.Van aki ezt szereti,van aki meg egy törött bmw-re veri magát.
Rendben,persze,persze.
Sajnos te vagy az aki nem érti mi az, hogy kettősmérce hiszen folyamatosan azt alkamazod.
Inkább ez lesz a jövő csak ez pont hangosodik.

http://youtu.be/BtS6GUT5R9I
Reménytelen vagy.A büdös életbe nem fogod megérteni.
Van hozzá infrastruktúra? Mondjuk a nap gondolom jobban süt mint felénk így ha mindenkinek van bőven napelem akkukkal akkor a töltés sem lehet gond, de ha nincs akkor ha mindenki villanyozni fog bírja a hálózat? 🤔