Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az sem rossz csak abban nem fér el a pecacucc
Motorvásárlás kapcsán mondtad.
robesz?
Az elsőnek most tudnék örülni, akkora a sár a csatorna parton hogy több helyen is csak nekifutásból tudok átmenni az astrával
4 autót vettem már neki egyikbe sem volt beleszólása. Ha ő is vesz nekem egyet ígérem én sem szólok bele mi legyen az 😅
baszki én mindent így veszek(kezeit széttáró) ha lesz sok-sok pénze azt vesz magának amit akar(meghajlós) Ha nekem is fog venni belőle valamit én sem fogom elutasítani(kezeit széttáró)
Így vetted neki az autót is,ha tetszik ha nem,ez van.Ez volt a legolcsóbb amihez talált pénz jár.
dehogy nem. Asszonynak semmihez semmi köze. (kezeit széttáró) legfeljebb tudomásul veszi, hogy most már van ilyen is akármi légyen is az 😅
csak vannak tán kitelepült magyar csajok 😅
És ezt mivel kapcsolatban mondtam? Azért mert nem emlékezem, de így azért megkérdezem, hogy a családot teljes keresztmetszetben, az életük mindennapjaiban érintő, azt teljesen megváltoztató dologról, esetleg az, hogy - mondom mondjuk a legdrágábbat - milyen motort, cipőt, vagy mondjuk telefont veszek magamnak?
Mert nem mindegy a mindegy.
Múltkor toltad hogy nehogy már asszony mondja meg mit vehetsz meg, meg minek megkérdezni.
Mikor mondtam én ezt?
Amerikába?
".....még akkor is, ha technikailag igaz."Tehát az,erős vagy nem erős,te magad is leírtad hogy technikailag igaz.Telesen mindegy,bárki utána néz ,látni fogja hogy 2023ban volt rajta egy 1 millás javítás az elején(ami inkább 1.2milla lesz).Itt nincs mellé duma,nincs mit szépíteni.
Hogy Freelac szavaival éljek. Mi köze hozzá? Ez férfi dolog! 😆
miért eltakarná? Keress vékonyabb asszonyt(kezeit széttáró)
Azért egy 3 éves kifogástalan állapotú autót "töröttbéemvének" emlegetni azért, mert összetört egy lámpa meg néhány múanyag lófax (amikből újak lesznek helyette) kicsit erős, még akkor is, ha technikailag igaz.
Amikor a cigók megveszik németből a karambolos 5-öst, és kihúzogatják padon meg bontóból kijavítjá, elviszik hozzád letaknyolni - na az a "töröttbéemvé"
Amúgy tetszetős, ez tagadhatatlan.
Terepen szórakozni nem lehet egy utolsó, de nekem itt be is zárul a használhatósága. Ahhoz meg kódis vagyok, hogy csak szórakozásra ilyen- és ennek a fenntartása meglegyen.
Majd töltik aggregátorral.Ott van benya szarér hugyér. Évtizedekig nem zavarta őket sem a pénz sem a környezet mikor az autójuk 20litert fogyasztott.
És van akinek ez kell, ez már akkor el lett adva mikor a kamionról szedték le. Munka eszköz és/vagy játék. Itt környékünkön rengeteg van. Mint pl:
Ez a faszi meg ilyeneket hegeszt a pajtaban jobbara motorok blokkjaival. 😃

http://youtu.be/Lyn8e90ZmkA?si=-hkvTMxpVDJXnSod
Az mar regen az.
Most takaritottam el a gps-t a kormanyrol.Nyuglodni rendszeresen hogy tekergessem.
Ahh.......
De rendeljek a motorhoz egy fust alatt egy ilyet is?
Szep szines. 😄

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! HUF2,173.05 12%OFF | Universal Motorcycle Chain Adjusting Alignment Tool Sprocket Metal Heavy MX ATV Motorbike For Honda Kawasaki BMW
https://a.aliexpress.com/_mqTGOwU
Napelem terjed, áram van. Természetesen az átállás lassan évek alatt fog megtörténni ez alatt az idő alatt gondolom minden területen lépnek majd. Most egyenlőre nincs gond. Én is tervezek napelemet, egyenlőre az asszony a legnagyobb akadály. 😃
Engem nem zavar. Majd olyan helyre teszem, ahol konnyen elerem de nem szurja a szemet.