Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te még elképzelni sem tudod az én életemet,hisz 50évesen egyedűl rohadsz most is egy fűtetlen bontásra ítélt épületben,így fogalmad sincs arról hogy milyen az az élet a tiedéhez képest amit én élek.
Biztos?
Tikk-takk.........
mondtam, hogy már nem lesz több baj(ujjával nemet mutató)
Megelőlegeztem neki.A következőre nem kell annyit várni.
dehogy kaptam(legyintős) Zotya az egy galamblelkű faszika lehet kb. mint én a csatorna tisztító folyadékját sem hiszem el amivel eltüntetne, hogy van neki 😅 Csak ráugrotok egymásra tök feleslegesen. Igazából ha tudtam volna, hogy ez lesz belőle hagyom a francba.
Lehetne itt elhülyélkedni is a folyamatos basztatás helyett.(meghajlós)
A szar életedhez amiből a fórumon mások basztatása a menekülés?
0-24-ben?
Nem biztos,de az is lehet hogy igen.
Hogyne.
Sőt,lakófurgonnal.
Neked ahhoz mi közöd van?
na de nem babettával jár mint csoki(kezeit széttáró) 😅
Élőben… igen 😂😂
nem lett igazad(ujjával nemet mutató)
nincs még 2 éves(óranézegetős)
Mi történt veled pipi? Mi ez a meghunyászkodás? Csak nem kaptál valami üzenetet ? 😂😂
Élőben.
Mondom hogy szerinted ami nincs a fórumon az nem létezik.
De kritizálsz mindent ami a fórumon van.
Ha ilyenjó az életed minek vagy itt?
tudom,a savazás baszogatás tart itt.Mert jo és fasza az életed. 🤣
Karácsonyra meglesz.
🙊 🤣
A helyzet az, hogy már bánom, hogy leírtam(kezeit széttáró) Amit leírtam zotyáról azt én gondolom így és vagy van valóság alapja vagy nincs igazából nem kellene, hogy jelentősége legyen(gondolkodós) Csak arra reagálva írtam, hogy kinek mi hullott az ölébe életébe de tulajdonképen ennek sincs semmi jelentősége(kezeit széttáró)
Én annyit tudok csak, hogy mindenkinek meg van a saját maga baja kinek több, kinek kevesebb aztán abba benne vagyok, hogy elpoénkodjunk vagy a sikereinken vagy a nyomorunkon, bánatunkon(kezeit széttáró) De az, hogy folyamatosan húzzátok egymást a földön hajatoknál fogva annak aztán igazán nem sok értelme van 😅
Jutubon lattad a sarkifényt ?
Ez is tényszerűen nem igaz.
Zoli Zoli, 50évesen anyádnál laksz. Kell erről tovább beszélni ? 😂
Meg mindig irkalod a faszsagad.
Holott nem is biztos hogy egyaltalan lattad.
Tenyszeruen hazugsag,ezt irtam.
De te magyarazd mar el miert is vagy a forumon?
0-24 ben.
Mondj egy dolgot ami nem valami forumtag savazasára irtad?
Bedurcáztam,mire?A hülyeségedre?Ugyan már,kevés vagy te ahhoz.
Azon kivul hogy meg ezt is el tudtad rontani? 🤣
Az a helyzet hogy amilyen kínos magyarázkodásba kezdett utána,szerintem pipi ott elég jól leírta a valóságot.