Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most értünk haza , barátainkkal voltunk kajálni Gönyün a Gödörbe , utána elmentünk Pápára cukrászdába nasikázni ! Én csülköt kértem , nem csak egy gurmé , összekoszított tányért kaptam , hanem volt akadék rajta bőven két csülök képében ! Nekem úgy számít rendes ételnek valami , ha úgy kell kenyérrel letörölni a zsírt a pofámról , és nem csak a tányér van négy-öt pitty-puttyal összemaszatolva ! 😉
Egyszer próbáld ki. Megéri 😉
Biztos soha nem voltam éhes mikor arra jártam, 😁
Te egyszerű ember makett ! Hogy csak az Angust ismerem ? Én idén is két napra elmentem Győrből Kapoavárra a KÁN Egyetemi Napok Mezőgazdasági bemutatóra , ahol az összes szarvasmarhát bemutatják a tenyésztéssel kapcsolatos tudnivalókkal együtt ! A legnagyobb kiállítás Magyarországon ami szerintem kamu , mert te sehol nem voltál odazárva és nem találtalak , ahogy évekkel ezelött Pécsen sem lettél meg , szerencsédre ! Én viszont szívesen megírom a címemet , örülnék a látogatásodnak ! Hogy itt végig kóstolgatsz mindenkit , csak így tovább bátor ember hajrá ! Ha lenne egyszer fórum tali , én ott is szívesen megjelennék ! Ahogy a névjegyem is teljes ! De te egy szégyen vagy ! 🤨
A gyereknek haza hoztam egy pitát, annyi cucc van benne, mint egy kisebb girostálban máshol.
Pedig régebb óta ott van már. Nagyon jó kaják vannak. A hambi is igazán jó. Körben a széléig ér a húspogi.
pedig kurva régóta ott van
Mint régebben írtam én a fagyiját sem szeretem bár vagy 4-5 éve voltam utoljára.
Rég jártam arra, a gyrososról nem is hallottam.
mert nem volt turista
geci drága hely de nem nyújt érezhetően magasabb színvonalat mint a másik
Most még azok sem 😆
a körforgónál lévőbe csak a turisták mennek
A koforgónál lévő fagyizóról van szó. És azzal majdnem szemben. Ali baba giros.
Melyik, a fagyizó vagy a gyrosos?
Vadkerten a fagyizónál pangás volt. Mellette a girososnál többen voltak. Elég jónak számít.
Valaki motorozott is? Én mentem egy kisebb kört,(Izsák, orgovany, soltvadkert, utána haza. Nem sok motorossal találkoztam 😄
+5 fokig elvagyok 3 takaró alatt
de nem bírom a hideget, elmúkt 10 évben olyan hekyeken dolgozram ahol memritkán 40 fok felett volt a hőmérséklet
kb. 3 éve
Aki szereti egye! Aki meg a zöldséget szereti, azt egye!
Pl az asszonyom vegetáriánus.
Én már megszoktam, hogy ő nem eszik ilyen termékeket, de én hús nélkül ki nem bírnám. 😉 😅
Dehogynem büdös az is, csak nem érzed mert hozzászoktál.
Mivel nem írtam sehol hogy nem szabad húst enni, hanem azt hogy többségben növényi ezért az angusos kontrát nem is értem…
Én csak 2x eszek egy nap, de húsfélét mindenképp, így a végére már minek változtassak? 🍗 🥩 🍔 🍟 🍖 🍳 🦑 🍺
Mióta tart ez? Bennem még a bagó volt leragadva veled kapcsolatban igaz erről rég írtál.
van aki még tízóraira is meg uzsonnára is(kezeit széttáró)
fasza, töketlen egy briganti lehet(gondolkodós)